Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kościół znanego zwodziciela charyzmatycznego Josepha Princea kupuje centrum handlowe za prawie 217 mln USD.

Jeszcze dzisiaj napisałem o zakupie kamienicy przez Watykan za 200 milionów euro.

Tymczasem znany charyzmatyk i jego kościół kupują centrum handlowe warte 217 milionów dolarów.

Im bliżej zwiedzenia tym większy biznes.

 

CapitaLand Limited , jedna z największych zdywersyfikowanych grup nieruchomości w Azji, niedawno ogłosiła, że ​​zgodziła się sprzedać The Star Vista, jedno z kultowych centrów handlowych w Singapurze, za prawie 217 milionów dolarów Rock Productions, działowi biznesowemu 33 000 członków New Creation Church prowadzonego przez charyzmatycznego televangelistę Josepha Prince’a.

 

 

Według Straits Times , bezdenominacyjny  megachurch założony przez Prince będzie również rozważał możliwość dalszego prowadzenia i zarządzania centrum handlowym CapitaLand w jego imieniu…..

 

Joseph Prince wpisuje się w kategorie nauczycieli Ruchu Wiary, głoszących przesłanie o gwarantowanym zdrowiu i dobrobycie chrześcijan i faktycznie dobrobyt mają ale tylko prowadzący ten kościół. Oni nie nauczają o krzyżu, wytapianiu, uciskach, wykrzyknięciu się siebie, swej cielesności ale ważny jest dobrobyt.

 

 

W swojej książce „Przeznaczeni by panować” odnosi się do swoich korzeni, mówiąc:

Dziękuję Bogu za moje korzenie w Ruchu Wiary. Tak naprawdę to dzięki wielkim mężom Bożym takim jak brat Kenneth E. Hagin, zawdzięczamy to, że możemy głębiej wniknąć w Słowo Boże. Wzrastając w wierze, dużo uczyłem się od brata Hagina, który miał naprawdę szczególne objawienie od Pana. Jestem pełen szacunku wobec niego za wszystko czego mnie nauczył“.

 

Oto symbolika dominująca w kościele Stworzenia Princea:

 

 

5 października 2008 r., W wywiadzie dla Sunday Times , Prince, również dyrektor wykonawczy rady kościelnej, przyznał, że jest „dobrze opłacany”, a jego pensja wzrośnie o 50 000 USD miesięcznie…..

 

Bóg nie jest przeciwny godnemu życiu, ale to co wyprawiają teleewangeliści i amerykańscy charyzmatycy to skandal i totalne zwiedzenie. To duch mamony w pierwszej kolejności.

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 29 listopada 2019 — 20:42

1 Comment

Add a Comment
  1. A mój zbór płaci 600 zł za wynajem pomieszczenia.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: