Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież Franciszek gościł w świątyni demonów w Tajlandii.

Papież Franciszek będąc w świątyni buddyjskiej  przekonywał, że “kultura spotkania” jest możliwa. “Jeśli jesteśmy braćmi, możemy pomóc światowemu pokojowi“.

 

 

 

źródło informacji:

https://fakty.interia.pl/swiat/news-tajlandia-papiez-franciszek-odwiedzil-buddyjska-swiatynie,nId,3346732#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

Katolicy błędnie koncentrują się na papieżu Franciszku jako odstępcy, a nie chcą spojrzeć na fakt, iż to już papież tak bardzo uwielbiany Jan Paweł II rozpoczął spotkania z religiami, które czczą demony.

Poniżej p. Karol Wojtyła całujący Koran.

 

 

 

Asyż

 

 

Katolicyzm jest religią zwiedzenia. Każde pokolenie katolików krytykuje inne pokolenie władzy PAPIESKIEJ. Teraz jest moda na Franciszka, ale jak wspomniałem wcześniej, to p. Karol Wojtyła już współpracował z religiami demonów.

Dalej idąc w roku 1928 Pius XI krytykował z kolei inne grupy w Watykanie a system podtrzymywany jest nadal i wszystko idzie zgodnie z planem Watykanu:

 

 

 

Papież Pius XI w encyklice Mortalium Animos (6 I 1928): “…Tak, istnieje grupa ludzi, pozbawionych całkowicie zmysłu religijnego, którzy… urządzają kongresy, spotkania… z niewierzącymi wszelkiego rodzaju… jak i też z tymi, którzy odrzucili Chrystusa… Wyznają oni błędny pogląd, że wszystkie religie są mniej lub więcej dobre i chwalebne… Wyznawcy tej idei nie tylko są w błędzie i łudzą się, lecz odstępują również od prawdziwej wiary, wypaczając jej pojęcie i krok po kroku popadają w naturalizm i ateizm. Z tego jasno wynika, że od religii przez Boga nam objawionej, odstępuje zupełnie ten, ktokolwiek podobne idee i usiłowania popiera…“.

 

 

Katolicyzm to równia pochyła do piekła. Każdy papież jest coraz gorszy. Ten “świętobliwy” pope Jan Paweł II, któremu wybudowano ponad 700 pomników za niemałe kwoty, które można było przeznaczyć na pomoc potrzebującym, rozpoczął dialog z religiami pogańskimi, kolejny Benedykt kontynuował politykę JPII aż nadszedł jeszcze groszy papież.

 

Szanowni Rodacy, katolicy, czy sformułowanie o religii demonów jest sformułowaniem krzywdzącym? Zapewne wielu z was nazywających się katolikami czy prawicowcami podziela poglądy p. Cejrowskiego, notabene ultra katolika, który to powiedział wprost o buddyzmie jako religii demonów:

 

 

Papież Franciszek tylko obnaża prawdziwą wiarę kościoła katolickiego. Kościół rzymski nie mylić z pierwszymi chrześcijanami od początku zezwalał podbitym narodom na swoje wierzenia i rytuały. Stąd w polskiej tradycji wiele pogańskich obyczajów.

 

Pan Bergoglio robi tylko przysługę  wszystkim prawdziwym protestantom demaskując diabelskie doktryny i związek z córkami Nierządnicy.

 

 

 

Updated: 28 listopada 2019 — 10:18

3 komentarze

Add a Comment
    1. Makote, skoro nie podoba Ci sie krytyka kościoła imperium Rzymu to proponuje o konsekwencje i zaprzestanie czytania bloga.
      Wszystkiego dobrego

  1. Franz już chyba nie wie, gdzie się wciskać by pokazać jaki to on nie jest “super postępowy i akceptujący”…ech… :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: