Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Miłość do zwierząt pozbawia miłości do ludzi. Kobieta w futrze jest dźgana przez działacza na rzecz praw zwierząt.

Szatan bardzo często daje ludziom spojrzeć na część prawdy, po to aby zwieść ich w innych sferach i tak jest w przypadku miłości do zwierząt.

 

Działacz praw zwierząt rzekomo dźgnął nożem kobietę w kościele w środę, ponieważ miała na sobie futro.

Policja uważa, że ​​35-letnia Meredith Lowell dźgnęła kobietę w futrzanych butach,  na podstawie wcześniejszego aresztowania w 2012 r., w którym Lowell została oskarżona o próbę zatrudnienia zabójcy w celu zabicia osoby noszącej futro.

 

W 2012 r. Lowell rzekomo opublikował kilka razy w mediach społecznościowych, szukając kogoś, kto chciałby zabić osobę noszącą futro.

 

Po wielu ocenach psychologowie stwierdzili, że Lowell nie był kompetentny, aby stanąć przed sądem z powodu choroby psychicznej.

 

Kto by pomyślał, że już nawet buty noga być powodem do agresji zwolenników ochrony praw zwierząt? Jak daleko można posunąć się w tropieniu osób noszących zwierzęce wyroby? Co ze skórzanymi paskami lub choćby portfelami?

Dużo pytań powstaje przy tego typu newsach. Kolejnym wydaje się pytanie: czy chrześcijanie powinni stosować, używać wyroby będące skutkiem nie potrzeby przeżycia człowieka a zbędnych zbytków czy luksusu jak w przypadku wykorzystywanych kości słoniowych. Popyt nakręca podaż.

 

 

Powstaje także inne pytanie: co na to Biblia?

 

W księdze Rodzaju znajdziemy wiele takich jak poniżej cytatów:

 

“Uczynisz też przykrycie na namiot ze skór baranich farbowanych na czerwono i przykrycie ze skór borsuczych na wierzch.” Rdz 26

 

 

Ktos  może powiedzieć , na przykład ja :-), że na początku tak nie było.

Jeśli dobrze rozumiemy ten wers poniżej to raczej było:

 

” I PAN Bóg sporządził dla Adama i jego żony odzienie ze skór i przyodział ich.
(Ks. Rodzaju 3:21,”:

 

Jednak człowiek ma trochę obłudną naturę, czego dowodem jest choćby fakt, iż mało kto jedzący mięso, wieprza itp zdecydowałby się na zabicie takiego wieprza aby go zjeść.

Lekko nam przychodzi korzystanie z przedmiotów bez dokonania zdrowej oceny…

 

 

Warto zwrócić uwagę na stwierdzoną chorobę psychiczna tej osoby polującej na osoby noszące futra. Prze kilka tysięcy lat nie było czegoś takiego jak choroby psychiczne, a już na pewno nie wśród Izraelitów. Takie osoby po prostu uznawano za opętane….

 

Jeszcze jedno pytanie? Czym jest postawa Pani doktor nauk bodajże ekonomicznych dotycząca feminizmu krów?

 

Cały świat został opętany kłamstwami.

Obecnie zwierzęta  mają coraz większe prawa niż ludzie. Ludzi traktuje się jak bezrozumne bydło, które trzeba prowadzić. Szwecja jest tego najbardziej wybitnym przykładem. Państwo poszerza z roku na rok ingerencję w wolność jednostki. We wspomnianej Szwecji już nie wolno mówić o rodzicach per mamo tato, ale opiekunowie. W Norwegii wystarczy krótkotrwałe niezadowolenie dziecka aby Barnevernet (urząd ds dzieci) “zarekwirowało” dzieci na zawsze.

Skala tego jest mega wielka:

 

https://www.tvp.info/41088236/ojciec-rodziny-nekanej-przez-norweski-urzad-ds-dzieci-konsul-bardzo-nam-pomogl

 

 

Nie mam nic do osób kochających psy i koty. Sam miałem dwa razy fantastyczne psy. Płakałem po ich śmierci. 

Ale za czasów biblijnych ludzie nie gloryfikowali tak psów. Przypominam jak została opętana p. V. Villas.

 

 

 

 

To jej mieszkanie…

 

 

Miłość większa do zwierząt niż do ludzi jest chora.

Z drugiej strony człowiek dostał od Boga ziemię celem panowania na niej, a nie oznacza to bezsensownego zabijania, ale dbania o wszystko łącznie ze zwierzętami. Mówi się, że przed potopem nie jedzono mięsa.

Myślę, że we wszystkim powinniśmy wrócić jeśli to możliwe to prawa moralnego z ogrodu Eden, gdyż na początku tak nie było. Ale to Duch Święty ma nas do tego doprowadzić, a miłość do zwierząt czy przyrody nie powinna być większa nie tylko niż do ludzi ale do Boga przede wszystkim

 

 

 

Zaktualizowane: 28 listopada 2019 - 11:08

2 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Ja sama nie przepadam za noszeniem futer itp.rzeczy i smuci mnie, że futra (i ogólnie futrzane dodatki, o ile są z naturalnego futra) są pozyskiwane w tak okrutny sposób, nic nie mam do dbania o zwierzęta i warunki, w jakich żyją (jednak nie powinno się popadać w żadną skrajność), aczkolwiek nigdy w życiu nie posunęłabym się do czegoś takiego… ?

  2. Ten film pokazuje, że weganizm to w zasadzie jedna z nauk marksizmu a wcześniej gnostycyzmu, który zrównuje człowieka i zwierzę…. czy też czyni z człowieka – istoty stworzonej na obraz Boga – kolejne zwierzę:
    https://www.youtube.com/watch?v=7lNnb6-VtTI&t=1280s

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish