Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Walmart w USA sprzedaje teraz „Księgę demonów dla dzieci”

Dla rodziców, którzy chcą wprowadzić swoje dzieci do kultu diabła, Walmart i Amazon sprzedaje teraz nową książkę dla dzieci zatytułowaną: „Książka dla dzieci demonów”. W części „ o ” wydawcy starają się przekształcić akt przywoływania demonów w działalność przyjazną dzieciom, mówiąc: „przywoływanie demonów nigdy nie było tak zabawne”.

 

 

Już z samego tego powodu Jezus powinien wrócić, ale to świat musi zobaczyć ile jest zła. Teraz nikt Jezusa nie potrzebuje ponieważ ludzie mają 55 cali, mecze, seriale, fitness itd.

 

 

Witryna klasyfikuje tę książkę jako „zabawny przewodnik” (ZŁO NAZYWANE DOBREM), który przywołuje demony do komunikowania się z „duchem”. Produkt dla dzieci jest przeznaczony dla dzieci w wieku 5–10 lat i „inspiruje” je do „tworzenia własnych demonów”. Książka jest rodzajem kolorowanki, w której dzieci mogą rysować demony za pomocą systemu pieczęci……

 

 

Jak czytamy w tygodniku Publishers:

Leighton integruje praktyczny element rzemiosła z tym zabawnym przewodnikiem, który zaprasza czytelników do wyczarowania łagodnych demonów poprzez napisanie pieczęci, które służą jako „numer telefonu” prosto do ducha. Demony wymagają konkretnego wezwania (zagadka o imieniu Corydon wymaga pieczęci „narysowanej w jaskrawoczerwonej barwie nosa klauna – najlepiej, gdy chichotasz”), i wyrażają specyficzne cechy i umiejętności, od pragmatycznego do wulgarnego. Należą do nich „Flatulus”, którego talent polega na przepuszczaniu gazu; „Quazitoro”, ekspert w znajdowaniu brakujących przedmiotów; oraz „Spanglox”, „najlepiej ubrany demon w podziemiach”, który oferuje najnowocześniejsze porady dotyczące mody. Renderowane przez Leightona demony wielorasowe, wielorękie, z ostrymi zębami są dziwaczne, ale nie przerażające, a koncepcja kreatywna prawdopodobnie zainspiruje niektórych czytelników do tworzenia własnych demonów. Od 5 do 10 lat. (Lipiec)

Na stronie Walmart książka jest umieszczona w kategorii „Książki dla paranormalnych, okultystycznych i nadprzyrodzonych”.

 

Jak widać demony mają mało czasu i chcą największą ilość już nie tylko dorosłych omamić, ale przejąć dusze dzieci, a rodzice, którzy chodzą bez kompasu jakim jest biblia niestety będą zezwalać na takie zachcianki książkowe.

No przecież Pokemon Go to tylko taka zabawa…

 

Deprawacja dzieci przyspiesza nie tylko na poziomie karty LGBT+ ale i jak się przekonujemy w ofercie wydawniczej.

Kilka lat temu była modna księga Czarów Harrego Pottera. Całe zło przychodzi statkami i samolotami z USA, a zabawki z Chin, które produkują to, co im amerykańscy biznesmeni rozkażą.

 

Zgadnijcie kto jest właścicielem Wallmartu? Na pewno nie Judejczycy. Ale w związku z tym, że nie wolno pisać prawdy umieszczam link

 

Who Controls Walmart?

 

To oni kontrolują wallmart.

Notabene, ostatnio zastawiałem się nad znajomością demonów w kręgu charyzmatycznym. Niebywałe prawda? Oni je znają a my nie. Ok, charyzmatyk odpowiedziałby, że przy uwalnianiu się tego nauczyli. Być może część tak. Ale demonologia jest charakterystyczna dla Talmudu. To oni wprowadzają te demony do życia ludzi przez antykulturę będącą w opozycji do stylu życia Chrystusowego.

 

Dzisiaj przypadkiem nie przypadkiem trafiłem na ciekawego demona w nauczaniu pastora, o czym w osobnym tekście.

 

Hurra niebawem szabat i dzień wolny od hejtu :-). W szabat nie czytuję komentarzy na blogu :-). Uff.

 

Chwała Bogu za Jego Dzień Święty.

 

Updated: 22 listopada 2019 — 08:54

3 komentarze

Add a Comment
  1. A dla osób które wciąż borykają się z problenatycznym grzechem homoseksualizmu polecam książki pana Richarda A. Cohena. Jedna z nich nosi tytul “Wyjść na prostą” tutaj do niej link.
    https://docer.pl/doc/ xx5x8n5
    Mnie osobiście bardzo pomaga zrozumieć moja problematyczna sytuację w jakiej się znajduję.
    Wspaniałego szabatu życzę adminie. Mnie sytuacja nie pozwala obecnie na świętowanie, bo mam nadmiar pracy, a że jest to świeżo podjęta praca, niestety nie mogę sobie pozwolić na świętowanie :/

  2. Okropność ta księga…dzięki za info i ostrzeżenie…

  3. Wallmart niektórzy rozumieją jako martial law, stan wyjątkowy. Ich sklepy przypominaja budynki więzień z wieżami strazniczymi

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: