Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Trzecie faza kultu niedzielnego. Od 2020 roku jeszcze mniej niedziel handlowych.

Każdy z ostatnich lat to kolejny kroczek do Prawa Niedzielnego – Sun Day.

Niestety nawet  nominalni chrześcijanie z własnej przekory i buntu nie chcą się przed sobą przyznać, że jest to podejrzane, że zmusza się ludzi do odpoczywania w ten dzień. Oczywiście w swym sprycie niedzielni chrześcijanie powiedzą “ale ja nie świętuje w niedzielę”. Ok, a ja nie świętuje w środę, ale mogę nie pracować w środę. Sednem jest wypoczywanie w niedzielę, a nie to czy ktoś świętuje hucznie.

Z jednym się zgodzę z adwentystami, a właściwie z ich nie ekumeniczną częścią: Prawo niedzielne będzie powiązane ze znakiem bestii.

 

Wgrywa mi się dosyć długi filmik bo około godzinny, gdzie oceniam kandydaturę Trumpa na antychrysta, ale o jednym zapomniałem tam powiedzieć, że może on zhandlować Amerykę dla Rzymu. Póki co mało wiarygodny scenariusz, ale… kto wie.

 

Szabat jest pieczęcią na znak przymierza  Boga z Jego ludem, a niedziela jest pieczęcią Złego z jemu poddanymi. Nie oznacza to, że jak chrześcijanin odpoczywa w niedzielę to jest po stronie złego, ale oznacza to podporządkowanie się mu w tym punkcie.

 

Uwierzcie mi, warto uświęcać się. Widzę na co dzień jak to działa. Bez uświęcania nie ma dyscypliny i dajemy sobie furteczki.

 

Posłuszni Watykanowi ludzie z rządu zarządzili, że w 2020 roku tylko 7 niedziel będzie handlowych. Obstawiam że w 2021 żadna.

 

 

Niedziele handlowe w 2020 roku:

 • 26 stycznia 2020,
 • 5 kwietnia 2020,
 • 26 kwietnia 2020,
 • 28 czerwca 2020,
 • 30 sierpnia 2020,
 • 13 grudnia 2020,
 • 20 grudnia 2020.

 

W jaki więc dzień odpoczywają chrześcijanie nominalni? W Niedzielę – Sun Day i proszę nie piszcie mi, że cały tydzień ma nazwy planet, bo tutaj chodzi o kult słońca tak jak 24 grudnia również jest kult Słońca nazywany w Rzymie Sol invictus.

 

Teraz jesteście oporni co do szabatu, ale niebawem rok, dwa będziecie musieli już wybrać i zdeklarować się…

 

Jak można tego wszystkiego nie widzieć?…

 

Prawo Niedzielne wraca…

 

Znalazłem przy okazji tego zdjęcia blogera chyba, który ma podobny tok myślenia jak ja. Napisał on co wg niego będzie dalej:

 

Po pierwsze:  ustawa o tej niedzieli odbędzie się na mocy ustawy krajowej. „Nasza ziemia jest zagrożona. Nadchodzi czas, w którym jego ustawodawcy tak bardzo odrzucą zasady protestantyzmu, aby wyrazić rzymską apostazję. Ludzie, dla których Bóg tak cudownie dokonał, wzmacniając ich, by zrzucili zaciekłe jarzmo, poprzez akt narodowy ożywi skorumpowaną wiarę Rzymu, a tym samym wzbudzą tyranię, która czeka tylko na dotknięcie, by zacząć od nowa okrucieństwo i despotyzmu. ”  Spirit of Prophecy , vol. 4, 410. Co za dramatyczne słowa!

 

Po drugie:  egzekwowanie tego niedzielnego prawa będzie obowiązkowe, jako prawo narodu. „Podjęte zostaną bardziej zdecydowane wysiłki, aby wywyższyć fałszywy szabat i rzucić pogardę samemu Bogu, zastępując dzień, w którym błogosławił i uświęcił. Ten fałszywy szabat ma być egzekwowany przez uciskające prawo. ”  Adventist Bible Commentary , dzień siódmy . 7, 985.

 

Po trzecie:  duchowieństwo dołoży starań, aby ustawa niedzielna stała się religijną poprawką do Konstytucji. „Jeśli można skłonić lud do faworyzowania prawa niedzielnego, duchowni zamierzają wywierać swój wspólny wpływ, aby uzyskać religijną poprawkę do Konstytucji i zmusić naród do zachowania niedzieli”.  Review and Herald , 24 grudnia 1889 r. jest wynikiem obecnego ruchu ekumenicznego, który nasi przywódcy kościelni zachęcają członków do przyjęcia i podążania za nim.

 

 

 

 

Ciekawostką jest, że w takich Czechach, czyli u naszych południowych sąsiadów niedziele są wszystkie pracujące i Polacy zachęceni banerem Kauflandu na terenie Polski o otwartych sklepach w niedzielę jadą lub ida na zakupy do Czech.

 

Ewidentnie przymus wolnych niedziel jest zdominowany w krajach stricte katolickich. Czesi są raczej ateistami a więc musiałby powstać rząd autorytarny aby taka ustawa weszła w życie. No ale Wielki Ucisk nadchodzi, a więc zobaczymy jak to będzie.

 

 

 

 

 

2 komentarze

Add a Comment
 1. Otóż właśnie… Dobra notka, dzięki!
  Tu są niedziele bez handlu, a korzystają na tym inni (bynajmniej nie kr-k i tace), tak jak właśnie ten przykład z czeskim Kauflandem przy granicy… W Polsce zaś są Żabki, które są też otwarte w większość niedziel (nie ma jednych sztywnych godzin otwarcia, każdy sklep ma chyba inaczej) albo ci co podpadają pod wyjątki (np. sklepy na dworcach – jako przykład Biedronka czy inne mniejsze sklepiki i knajpki obecne na Dworcu Centralnym w Warszawie…a przy czym w Złotych Tarasach, skąd bezpośrednio można wejść na dworzec, korzystając z jednego z wejść, jeśli jest niedziela bez handlu to czynne są tylko miejsca z jedzeniem, Multikino i chyba jakiś klub fitness o ile tam jest…; zresztą jest w Polsce kilka przypadków troszkę ściślejszego połączenia galerii handlowych z dworcami kolejowymi – >np. Wroclavia we Wrocławiu, Galeria Katowicka w Katowicach, Galeria Krakowska w Krakowie, Avenida w Poznaniu – przy czym te są w ramach dworców pełniących główne funkcje, jak właśnie choćby Wrocław Główny – i do tego jeszcze Galeria Metropolia przy stacji Gdańsk Wrzeszcz…, tylko nie wiem jak to wszystko funkcjonuje wtedy)…

 2. “Prawo niedzielne będzie powiązane ze znakiem bestii.” – dokładnie. Szabat jest znakiem między nami a Bogiem, tak samo sun-day jest znakiem między ludźmi a antychrystem (inaczej antyprawowcem).

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: