Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rydzyk proponuje zadośćuczynienie dla Astarte (matce Boskiej) za krzywdy wyrządzone jej przez Polaków.

 

 

Dla katolików ojciec, dla nas spryciarz religijny p. Tadeusz Rydzyk, kolega izraelskiego lobbysty na Polskę p. Danielsa namawia swoich poddanych, aby na 28 urodziny Radia Maryja zrekompensować krzywdy tzw Matce Boskiej (królowej niebios) w postaci sprzedaży folderków.

 

“”Spróbujmy obdarować wszystkich pięknymi folderkami z informacją o pierwszych sobotach i sposobie ich odprawiania. Skąd wziąć te folderki? Od Sióstr Loretanek z Warszawy. (…) Telefony czynne są w dni powszednie, dni pracy w godzinach 8.00-16.00: 22 673 58 39, 22 673 46 93. Prośmy Siostry o przesyłanie tych folderków, informatorów zawsze za pobraniem pocztowym, aby pokryć konieczne koszty. Prosimy, zamawiajcie co najmniej po kilka, kilkanaście takich folderków, nie pojedynczo, co ułatwi dystrybucję” – pisze Tadeusz Rydzyk.

https://kujawsko-pomorskie.onet.pl/rydzyk-proponuje-zadoscuczynienie-maryi-zamawiajcie-po-kilkanascie-folderkow/1n84her”

 

Ale najbardziej groźną jest ta oto obietnica Rydzyka:

 

“Jest to też bardzo dobre zabezpieczenie na godzinę naszej śmierci. Matka Najświętsza mówiła, że przyjdzie do tych, którzy odprawią te pierwsze soboty wynagradzające, przyjdzie w godzinę śmierci. Nie będziemy wtedy sam”

 

Śmiem twierdzić, że p. Rydzyk może tutaj mówić prawdę i istotnie, ta postać duchowa kryjąca się za Maryją będzie miało PRAWO przyjść do osoby umierającej i zabrać ją do siebie, czyli do szeolu razem z niezbawionymi.

Grzech bałwochwalstwa powoduje oddanie się podmiotowi bałwochwalstwa.

Może módlmy się dzisiaj o to, co zaczęliśmy 3 lata temu a co kontynuuje na fejsbuku Piotr Petros: o uwolnienie Polaków z sideł królowej Niebios i bałwochwalstwa.

Kto ma im pomóc jak nie nasza walka o rodaków?

Ja robię swoje na blogu, ale trzeba walczyć na wielu płaszczyznach.

 

Pan Rydzyk mówi o krzywdach wyrządzonych owej matce boskiej, ale kto powie o krzywdach wyrządzonych Jezusowi przez zdrgradowanie Go do wiecznie małego chłopczyka na rękach kobiety, która śpi w grobie czekając na przebudzenie jak wszyscy święci (zbawieni)?

 

 

 

 

Updated: 15 listopada 2019 — 11:56

15 komentarzy

Add a Comment
 1. A gdy dzieci są krzywdzone przez księży, to:
  https://www.wiocha.pl/1601737,Brak-slow

  Skala zaślepienia poza granicami wyobraźni…

  1. Rzeczywiście, okropne… ?
   Biedne dziewczyny… ☹️?
   I tacy jak Flaszka Głódź, pseudoreligijny biznesmen Zepsuty Rydzyk czy inni im podobni śmią mówić o sobie jakby byli Jego wyslannikami? Na takich to aż słów brak…
   [tu cenzura razy nieskończoność, bo aż wulgaryzmów brakuje na określenie takich]

 2. W Soboty, w dni które Pan nam poświęcił, on namawia na modlitwy do demona… Przecież to jest niepojęte. Myślę, że taka będzie kara, że Polaków na tej ziemi już nie będzie… Zresztą już mamy tutaj coraz większy ucisk i nie zapowiada się na koniec.

  1. W ogóle już na kościołach widzę wielkie napisy aby modlić się na różańcu. Wczoraj na youtube ogądałam film o człowieku, który ma nieuleczalną chorobę, a w komentarzu propozycja modlitwy na RÓŻAŃCU o tego człowieka. Ech… Płakać się chce na to co ludzie wyrabiają.

  2. Tylko że Żydzi nie obchodzili i nie obchodzą (chyba,bo teraz robią dziwne rzeczy) szabatu w sobotę. W sobotę wypadła we wrześniu, a w listopadzie jest to poniedziałek. Szabat jest liczony od nowiu, czyli przypada na 8, 15, 22 I 29 każdego miesiąca wg kalendarza hebrajskiego, a nów jest 1 dniem miesiąca. Głębiej to wyjaśniają żydzi mesjanistyczni. Zresztą są to cienie rzeczy przyszłych i kto obchodzi lub nie obchodzi, robi to dla Pana.

   1. Zydzi pewnei nie obchodzą bo to nie jest lud Boży, ale Judejczycy zapewne tak.

    Co do szabatu jak sie powinno obliczać:


    Tj proste

 3. Dałem Wam dni odpoczynku, a Wy w te dni modliliście się do swoich bożków…

 4. Nie dziwmy się niczemu i nikomu.
  Na to co się dzieje NAJWYŻSZY dał przyzwolenie złemu i on czyni to co umie najlepiej. Jest przecież ojcem kłamstwa i zabójcą. Szerzy niegodziwość przez swoich zdeklarowanych i wiedzących komu służą poddanych.
  Pomagają w tym nieznający prawdy Bożej, którym nie chce się poznać prawa i wymagań naszego STWÓRCY i WŁADCY zawartych w Biblii. Są zwiedzeni, zaślepieni i leniwi.
  Wierzą oni kłamstwom i propagandzie złego. Wierzą swoim idolom, wilkom w owczych skórach. Uwięzieni w labiryncie fałszywego słowa, wałęsający po bezdrożach nieprawdy, schwytani w pułapkę blichtru.

  Nam pozostała modlitwa Barucha:
  Bar 3:1 Stwórco wszechwładny, Boże Izraela, dusza w ucisku i duch zgnębiony woła do Ciebie.
  2 Wysłuchaj, Stwórco, zmiłuj się, ponieważ zgrzeszyliśmy przed Tobą.
  3 Ty trwasz na wieki, a my nic nie znaczymy.
  4 Stwórco wszechwładny, Boże Izraela, wysłuchaj modlitwy umarłych Izraela i synów tych, którzy grzeszyli wobec Ciebie, którzy nie słuchali głosu Stwórcy, Boga swego. Stąd przylgnęły do nas te nieszczęścia.
  5 Nie pamiętaj o grzechach przodków naszych, lecz pomnij obecnie na ramię Twe i imię Twoje.
  6 Tak, boś Ty Stwórca i Bóg nasz, przeto chwalić Cię będziemy, Stwórco!
  7 Dlatego bowiem dałeś bojaźń Twą sercom naszym, abyśmy wzywali imienia Twego i żebyśmy Cię chwalili na wygnaniu naszym, ponieważ odwracamy od serc naszych wszelką niegodziwość przodków, którzy grzeszyli przed Tobą.
  8 Oto my dzisiaj na wygnaniu, gdzie rozproszyłeś nas na pośmiewisko, przekleństwo i za karę za wszystkie niegodziwości przodków, którzy odstąpili od Stwórcy, Boga naszego.

 5. Jeremiasz 31:

  “W owym czasie – mówi Pan – będę Bogiem wszystkich plemion izraelskich, a one będą moim ludem.

  Tak mówi Pan: Znalazł łaskę w pustyni naród, który uniknął miecza, Izrael, gdy wędrował do miejsca swojego odpoczynku.

  Z daleka ukazał mu się Pan: Miłością wieczną umiłowałem cię, dlatego tak długo okazywałem ci łaskę.

  Znowu cię odbuduję i będziesz odbudowana, panno izraelska, znowu przyozdobisz się w swoje bębenki i wyjdziesz w korowodzie weselących się.

  Znowu sadzić będziesz winnice na górach Samarii; ci, którzy je zasadzą, korzystać z nich będą.

  Zaprawdę, idzie dzień, gdy stróże wołać będą na górach efraimskich; Wstańcie! Pielgrzymujmy na Syjon, do Pana, Boga naszego!

  Gdyż tak mówi Pan: Wydajcie radosne okrzyki nad Jakubem, wykrzykujcie nad przewodnikiem narodów! Zwiastujcie, wysławiajcie i mówcie: Pan wybawił swój lud, resztkę Izraela!

  Oto sprowadzę ich z ziemi północnej i zgromadzę ich z krańców ziemi. Są wśród nich ślepi i chromi, brzemienne i rodzące razem, powrócą tu w wielkiej gromadzie.

  Oto przyjdą z płaczem, a Ja wśród pocieszenia poprowadzę ich i zawiodę do strumieni wód drogą prostą, na której się nie potkną, gdyż jestem ojcem dla Izraela, a Efraim jest moim pierworodnym.

  Słuchajcie słowa Pana, narody, i zwiastujcie na wyspach dalekich, i mówcie: Ten, który rozproszył Izraela, zgromadzi go i strzec go będzie jak pasterz swojej trzody.

  Gdyż Pan wyzwolił Jakuba i odkupił go z ręki mocniejszego odeń. “

  1. Tak, to prawda nowy Izrael o obrzezanych sercach będzie odbudowany i zamieszka w Jerozolimie. Chwała panu Jezusowi.
   Niedługo wracamy do domu.

 6. Producentka filmu “Nieplanowane” dla IPP TV! IDŹ POD PRĄD NA ŻYWO 2019.11.18

  http://www.youtube.com/watch?v=iBFpFaICuXo

  ciekawy wywiad

 7. Ja też nie w temacie, ale zauważyłam, że nowe wpisy nie pojawiają się na głównej stronie. Ten nadal wyświetla się jako najnowszy, a do tych dzisiejszych można się dostać chyba tylko przez linki które udostępniasz na fb. 😉

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: