Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Problem z nazewnictwem. Część II. Święty Mikołaj, Święta Bożego Narodzenia.

O ile terminy w pierwszej części były dla znacznej części czytelników wcześniej mniej zrozumiałe, o tyle w tej ewangelikom uświadomię a katolikom udowodnię, że święty Mikołaj nie jest święty tak samo jak święta Bożego Narodzenia.

 

Zbliżamy się do do festiwalu bezbożnych świąt grudniowych. Przy tej okazji warto nauczyć się posługiwać w sposób prawidłowy nazewnictwem kościoła imperium Rzymu.

 

Ale żeby móc wykazać brak świętości tych dwóch obyczajów pogańskich (demonicznych), pragnę pokazać Wam czym jest świętość.

 

Niestety, ale jak w wielu kwestiach ten świat okłamuje ludzkość co do rozumienia poszczególnych terminów.

No ale zacznijmy od rozumienia biblijnego Ducha Świętego.

Duch Święty  z hebrajskiego to רוּחַ הַקֹּדֶשׁ Ruach ha-Kodesz, a greckiego  τὸ ἅγιον Πνεύμα, co oznacza dosłownie: „tchnienie świętości”.

Już wiele razy pisałem o tym, że podczas bierzmowania nie dochodzi do przekazania Ducha Świętego, gdyż  jak możemy mówić o tchnieniu świętości, kiedy ludzie podczas tych rzymskich świąt jeżdżą po pijaku i wstydzą się mówić o Jezusie przy stole wigilijnym? Zacznijcie rozmawiać o Jezusie Szanowni Katolicy podczas wigilii, a przekonacie się, że jest wstyd mówić o Solenizancie. Celem tych świąt nie jest zbliżenie się do Boga i wdzięczność wynikająca ze zbawienia nawróconych grzeszników, ale nażarcie się i obdarowanie prezentami….siebie. Nie solenizanta.

 

 

 

Przechodząc do rzeczy, “święty” z hebrajskiego to Kadesz.

 

Czy wiecie jak nazywała się miejscowość, która była na granicy ziemi Kananejskiej, z której to zostali wysłani zwiadowcy?

 

 

Kadisz, również Kadysz, Kaddisz (hebr. קדיש – święty; jidysz: Kadesz)

 

W ten sposób patrząc poznacie prawidłowe spojrzenie na wiarę. Bóg nie oczekuje li tylko przyzwoitości, dobrego zachowania, ale ODDZIELENIA,  gdyż na tym polega świętość. Nie da się być jednocześnie oddzielonym i świętować święta pogańskie lub być w ekumenii z bluźnierczym kościołem Rzymu.

 

W samej Wikipedii definicja słowa święty to dokładnie oznacza:

Święty (hebr. qodesz lub kodesz oznacza oddzielony) “:

https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99ty

 

Pisząc w samej nie miałem na myśli autorytetu wikipedii, ale tak szybkiego źródła wiedzy.

 

Cały ten świat wraz z fałszywymi Judejczykami, którzy są Edomitami i Aszkenezyjczykami oraz z Rzymem na czele robi wszystko, aby te granicę Kadesz, zetrzeć, aby nie było ODDZIELENIA.

 

Teraz jest moda na uniwersalnego Jezusa. Jezus w hip hopie, Jezus w metalu, Jezus ekumeniczny. Jezusów jest więcej niż matek boskich w tym Babilonie.

 

Szabat jest dniem ŚWIĘTYM,  oddzielającym nas od Rzymu, ale tego nie powiedzą Wam pastorzy ponieważ 100% aliansu ewangelicznego jest w ekumenii z Rzymem.

Oni Wam powiedzą, że szabat w Chrystusie jest każdego dnia. Ale dzień wolny od pracy to niedziela.

 

24 grudnia mamy ŚWIĘTO BOŻEGO NARODZENIA.

Tak jest to święto w myśl definicji z wikipedii. Ludzie są oddzieleni ale dla boga z małej litery i co roku Jezus malutki. Lulajże Jezuniu…. a matka boska wielka….

Potężny Bóg, którego boją się demony jest zawsze jako maluśki na rękach kogoś kto dostał przydomek Maryja. Maria, matka Jezusa była w 100% człowiekiem. Ojciec i matka byli ziemianami. Jezus miał Ojca z Nieba. Maria była pokorna kobietą, a owa matka boska wywyższa się i zabiera chwałę Bogu.

Nadal panuje kananejski kult Asztarte, a le w powiązaniu z Jezuskiem. Tak aby katolicy wierzyli, że wszystko jest OK. Ale nie jest OK. Jesteście okłamywani szanowni Rodacy.

Wigilia i nie jest dniem świętym. Ani kolejne dni.

24 grudnia to święto boga Mitry (szatana), a zwyczaj dodawania dodatkowego talerza na kolację wigilijną pochodzi z pogaństwa, gdzie zostawiano taki talerz dla złych duchów.

 

 

Kiedyś najciemniejszy dzień w roku był dniem ciemności.

Przesilenie zimowe w większości kultur półkuli północnej było okazją do świętowania „odradzania się Słońca”. W starożytnym Rzymie obchodzono Saturnalia, w Persji – narodziny Mitry (bóstwa Słońca), wśród ludów germańskich – Jul, u Słowian – Święto Godowe. Na początku naszej ery przesilenie wypadało 25 grudnia według kalendarza juliańskiego. Stąd też data święta Bożego Narodzenia, które wyparło tradycyjne wierzenia.

 

To jest kult Sol Invictus – Niezwyciężonego Słońca.

Niestety, ale wiele pseudrotestanckich zborów ubiera choinki, a niektórzy śpiewają nawet kolędy. To gdzie tu jest oddzielenie?

Rozumiem brak wiedzy, ale co jeśli ci ludzie mają tę wiedzę i nadal to czynią

 

 

Kolejne zakłamanie: Mikołaj (nie) Święty.

 

6 grudnia obchodzi się święto największego kłamstwa po prima aprilis i efekcie cieplarnianym.

 

 

Biblia wyraźnie mówi kto jest ojcem kłamstwa.

 

 

 Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.” Jana 8.

 

Każdy, kto bierze udział w tym niby dziecinnym święcie oddziela się ale dla Szatana i angażuje do tego swoje dzieci.

 

Oj tam oj tam…

 

 

Mikołaj dający prezenty od masonerii.

 

6 grudnia pod płaszczykiem zabawy gloryfikuje się kłamstwo i do tego nazywa tego kłamcę świętym.

 

Oto prawdziwa istota duchowa kryjąca się za Mikołajem:

 

Kramupsa (Mikołaja święto w Niemczech)

 

Tak samo jak za matką boską w Meksyku:

 

 

 

 

Czy na prawdę jesteście oddzieleni dla Boga biorąc w tym wszystkim udział?

 

Kiedyś umieszczałem fotkę pastora, który przebrał się za kłamce Mikołaja i uzasadniał on to dobrem wyższym jakim były dzieci. To pastor ale diabła.

Czy faryzeusze nie znali biblii? Znali ją lepiej od: celnika Mateusza, Jana, rybaka Piotra. A jednak wylądują w jeziorze ognia. Wy nie musicie.

 

“Bądźcie świętymi, bo Ja jestem święty, Pan, Bóg wasz! Każdy z was będzie szanował matkę i ojca i będzie zachowywał moje szabaty. Ja jestem Pan, Bóg wasz!” 

Tora (INSTRUKCJA) – księga Kapłańska 19 rozdział.

 

Apostoł Piotr później cytował Torę mówiąc:

 

“[Bądźcie] jak posłuszne dzieci. Nie stosujcie się do waszych dawniejszych żądz, gdy byliście nieświadomi, 15 ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, 16 gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty” 1 Piotra. 

 

 

Podsumowując, my naśladowcy Jezusa mamy trzymać się Tory i UŚWIĘCAĆ, CZYLI ODDZIELAĆ.

Obecnie liderzy ewangeliccy pod kontrolą Rzymu pozwalają swym wiernym na bycie przyzwoitym człowiekiem, który nie upija się, nie pali papierosów, przebacza, ale nie pozwalają Wam być świętymi: ODDZIELAĆ SIĘ. Dlatego antychryst zwiedzie nawet świętych. Ewangelikom nie przeszkadza łączenie się odgórne z Rzymem. Tym Rzymem, który współpracuje za całym systemem bestii, który nakazuje przymusowo szczepić, wysyła ludzi na wojny, wprowadza komunizm i korporacjonizm a ostatnio LGBT.

Doskonale wkomponowuje się w ten obraz świeckie powiedzenie: wystarczy BIERNOŚĆ  ludzi dobrych aby zwyciężyło zło.

 

 

_____________

 

Bóg jest wszędzie – nawet w wiadomościach. Dlatego każdą historię interpretuję przez pryzmat wiary.

Umieszczam interesujące materiały pomagające zrozumieć ten świat w kontekście Pisma.

Ale aby robić to co robię wymaga dużo pracy i czasu.

Jeśli więc chcesz możesz mi pomóc być  głosem prawdy w oceanie mainstremowych mediów i katolickich  wspierając mnie:

 

Odbiorca: Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

 

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję wszystkim w imię Jezusa.

 

______________

 

Zaktualizowane: 18 listopada 2019 - 10:08

2 komentarze

Dodaj komentarz
 1. https://www.youtube.com/watch?v=Xp_X4fbKTSY&t=117s
  Ciekawe. Choć nie wiem kim jest.

  Jak się ma kwestia gorszenia innych? Czy dotyczy bliźnich czy również i pozostałych nawet ze świata ludzi w kwestii świąt nadchodzących?
  No wiesz, wpadasz do teściowej i bum ,,nie będę z wami przesiadywał przy tym stole świętować pogańskie święta, nara cześć” a pozostanie z nimi nie dokonując niczego co wiąże się z tym świętem lecz nie gorsząc ich będąc obok i dzieląc się posiłkiem. Odwieczny problem także związany z prezentami, skoro to święto Jezusa a nie ludzi to czemuż obdarowywać ludzi zamiast Jezusa, lecz jeśli nie obdarzysz darem domowników wtem stajesz się wrogiem publicznym numer jeden. Cały czas to przechodzę, a gniew z tym związany jest niemiłosierny.
  Jak ugryźć ten temat aby u ludzi świętujących to święto swym postępowaniem nie zbezcześcić imienia Pańskiego w ich oczach?
  Już nawet w kwestii darów dla domowników wiadome jest, że dar nie kasiasty lecz od serca, i ode mnie a nie od zmyślonego Mikołaja. Coś typu upiec ciasto dla wszystkich, coś ugotować itd…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish