Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież Franciszek razem z szamanką popiera jedną światową religię.

Nasi rodacy mają zasłony na oczach nie widząc jakim jest ten ich kościół i co powoduje kult maryjny.

Co nieliczni jeszcze tylko papieża uważają za zło. Ale jeśli tak, to nie macie zaufania do człowieka, który POWINIEN być od Boga jak każdy poprzedni papież.

Jesli myślicie, że odszepcą jest tylko TEN papież Bergoglio, to musicie wiedzieć, że są tez katolicy tzw przedsoborowi.

No i tak można sobie wybierać co się chce w tej religii i robic co chce…

Ja nie mam w sobie nienawiści do katolików, tylko przedstawiam fakty. Nikgo nie obrażam, jak to bezlogicznie pisują czasem katolicy.

Po prostu katolicyzm jest wiarą bezbożną. Tam są tylko PRZEMYCANE  wartości chrześcijańskie czy raczej Chrystusowe. Kościół to instytucja polityczno-biznesowa.

 

 

Jedna Światowa Religia.

 

Dla arcybiskupa Viganó jest to zgodne z nieprawdziwą deklaracją Abu Zabi Franciszka, która twierdzi, że „Bóg chce wszystkich religii”. Viganó zauważa, że ​​Franciszek osobiście praktykował kult Pachamama w ogrodach Watykanu, w Bazylice Świętego Piotra i podczas mszy zamykającej synod, umieszczając bałwochwalczą roślinę na ołtarzu. Nazywa ten program Pachamama „inicjacyjnym rytuałem nowej religii” w celu dostosowania Kościoła do strategii przeciwludzkich i antychrześcijańskich, które dominują na scenie globalistycznej i są wspierane przez rządzących.

Popatrzcie jak małymi-duzymi kroczkami katolicyzm wprowadza w satanizm. Z tym rzymskim kościołem mają mariaż polscy ewangelicy Alians Ewangeliczny.

 

 

Na prawdę katolicyzm jest ultrapogaństwem i łączył już dawno religie pogańskie z pseudo chrześcijaństwem.

 

Czym jest kult Pachamama.

 

 inkaska bogini ziemi, zapewniająca żyzność pól i płodność, wyobrażana pod postacią smoczycy, opiekunka siewu i żniw, odpowiedzialna za trzęsienia ziemi. Pachamama uznawana była za małżonkę boga stwórcy Pacha Kamaqa, a w innej wersji mitu – boga słońca Inti. Za święte zwierzę bogini Pachamamy uznawano lamę. Podczas chrystianizacji Peru przez Hiszpanów, Pachamama identyfikowana była z Maryją.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pachamama

 

 

 

 

Papież Franciszek gorączkowo pracuje nad wprowadzeniem religii jednego świata i odnosi sukcesy na poziomie, jakiego nie widział żaden papież od czasów Konstantyna. Tylko w samym 2019 roku papież Franciszek stworzył oficjalne logo Chrislam , podpisał pakt “ braterstwa ludzkiego i pokoju na świecie ”, a następnie zlecił stworzenie komitetu o nazwie Katolicko-Muzułmańska Rada Wyznań, aby wszystko to stało się rzeczywistością. W ciągu zaledwie kilku miesięcy komitet ten ogłosił otwarcie w 2022 r. Abrahamic Family House na wyspie Saadiyat w Abu Zabi. Po tym wszystkim papież Franciszek pokazuje nam, że właśnie się rozgrzał do maratonu. W zeszłym miesiącu prowadził nabożeństwo w Watykanie, gdzie błogosławiono boginię Pachamama, „matkę całej ziemi”.

 

 

(4) A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu. Ap 17.

 

 

Papież Franciszek od wielu lat głosi ewangelię New Age , prowadził wiele nabożeństw dla „Matki Ziemi” i całuje stopy posągów i modli się do zmarłych . Tak więc dodatek Pachamamy i bogini matki jest na jego miejscu. Możesz po prostu wąchać siarkę unoszącą się w Rzymie, prawda?

 

 

 

​​Franciszek osobiście praktykował kult Pachamama w ogrodach Watykanu, w Bazylice Świętego Piotra i podczas zamknięcia synodu Msza, umieszczając bałwochwalczą roślinę na ołtarzu, co jest niezbitym dowodem na totalne pogaństwo.

 

Nazywa ten program Pachamama „inicjacyjnym rytuałem nowej religii” w celu dostosowania Kościoła do strategii przeciwludzkich i antychrześcijańskich, które dominują na scenie globalistycznej i są wspierane przez rządzących.

 

 

 

Według Viganò , „szatański plan” ma na celu zmianę religii katolickiej, a Franciszek „służy jako wybieg promujący resztki katolickiego gmachu w kierunku niewyraźnej religii powszechnej” oraz „ogólnoświatowego i bezpaństwowego Panteonu”.

 

Kim jest arcybiskup Vigano?

 

Jest to ciekawa postać. 22 sierpnia 2018, po ujawnieniu kolejnego skandalu seksualnego związanego z czynami zboczonymi względem nieletnich w strukturze kościoła katolickiego w USA, arcybiskup Carlo Maria Vigano zaapelował do papieża Franciszka oraz kilku kardynałów i biskupów, by ustąpili z pełnionych urzędów w związku z ukrywaniem homoseksualnych i gwałcenia dzieci przez arcybiskupa Waszyngtonu Theodore’a McCarricka

 

Zdradza papieża? Oczywiście, że nie zdradza tej najbardziej dominującej na świecie religii. Ale zakładam dwie wersje:

 

 1. Wentyl bezpieczeństwa w stylu Korwina Mikke.
 2. Tworzą system jednej religii, który sami obalą wprowadzając katolicką religie totalitarną.

 

Jak będzie? Czas jak zwykle pokaże.

 

Wszystkiego dobrego dla Was Wszystkich.

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 8 listopada 2019 - 15:16

16 komentarze

Dodaj komentarz
 1. film odnośnie wspomnianego powyżej abrahamic family househttps://www.youtube.com/watch?v=G5bkVt_opdo&list=UUMLqEHD0LK2WQj1-3FOYvNQ&index=5

 2. Co za okropieństwo…kiedy myślałam że nie da się upaść niżej, Franz – Franca udowadnia że to jednak możliwe… ?

 3. który jest przeciwnikiem oraz wynosi się ponad wszystko, mające na myśli Boga, lub będące przedmiotem czci. Tak, że jak bóg zasiądzie on w Świątyni Boga, przedstawiając samego siebie, że jest bogiem.
  Drugi list do Tesaloniczan 2:4 NBG
  https://bible.com/bible/319/2th.2.4.NBG

  Świątynią Pana Jezusa obecnie jest cialo i umysł ludzki. Antychryst zasiądzie w naszych umysłach (Blue beam przesyłanie myśli) i będzie podawał się za Pana Jezusa. Dlatego uważam że fizycznie nie będzie antychrysta widać a już napewno nie zasiądzie w fizycznym budynku-swiatyni.

  1. Marcin , otóż to, wczoraj się nad tym zastanawiałam bo obejrzałam 2 filmy o tym, jeden mówił o tłumaczeniu biblii,że w oryginale- nie grece – w oryginale biblii słowo świątynia odnosi się do świątyni ciała a nie fizycznej świątyni, twórca filmu wyciąga wnioski te same… nie będzie antychrysta w żadnej odbudowanej świątyni, to by znaczyło,że wszystko już się spełnia i nie ma co czekać już jest, tu i teraz.
   Drugi film odnosił się do obrazu bestii, że to ludzie staną się żyjącym obrazem bestii, która ożyje.i to samo co do głodu słowa Bożego to ju się dzieje wszystko, biblia zmienia się powoli, cern ma w tym swój udział lecz ci co znają Pana widzą i będą strzegli słowa w sercu TO JEST WŁAŚNIE PRÓBA a nie jakiś science fiction diabeł na tronie.
   Jestem z Tobą Marcin, myślę tak samo.

   1. No właśnie nie chciałbym popadać w paranoję ?, ale czy zawsze było w Ewangelii Łukasza że ważniejsi jesteśmy niż kruki? Ja mam zakodowane że ptaki. W Mateuszu jest ptaki ale czy w Łukaszu zawsze było kruki? Nie wiem może nie pamiętam.

    1. to nie paranoja, to się dzieje…oczywiście,że ptaki, zawsze były ptaki.
     na tym to polega, że zmiany się stopniowo będą dokonywać i przykładów zmian będzie coraz więcej.
     A ci co pisma nie znali będą mówili, zawsze tak było… na szczęście my widzimy że to się zaczęło.
     ześlę na was głód słowa Bożego tak jest gdzieś w piśmie , ludzie będą szukać słowa, a będzie tylko ohyda spustoszenia.

 4. przyjrzyjcie się ptakom na niebie, nie sieją, nie orzą … czy wy nie jesteście ważniejsi niż ptaki…tak pamiętam, a jak jest teraz?

  już o tym we wcześniejszych rozmowach wspominaliśmy.:
  wilk zamiast lwa u Izajasza
  bankierzy!!!! w przypowieści o talentach
  w stanach chrześcijanie zauważają homoseksualne odniesienia- zmiany co do Jezusa
  ten efekt tzw. Mandeli istnieje i został wynaleziony by zmienić, czasy i prawa o tym też było przepowiedziane.
  ja już nie czytam pisma, ono niedługo już będzie zbeszczeszczone totalnie, jedynie na Duchu Świętym Prawdy możemy polegać, tylko na bezposredniej relacji, walka wprost zaczęła się.

  1. Trochę to nieprawdopodobne.
   Nie przestawaj czytać siostro. ?

  2. Obudzona. Halo! Musze zaprotestowac. Jak nie czytac Pisma? Po to mamy wersje drukowane zeby nam nie pozmieniali. Bo na komórce mialem ostatnio aktualizacje tekstu Biblii…. nawet jak ktos zmienil slowo w tlumaczeniach ale nie zmienil sensu to dopóki mozna to czytajmy Pismo ile wlezie. To jest nasz fundament!
   Amen!

   1. Boro niestety niedługo, zapisz słowo na dysku twardym swojego serca i pamięci
    Marcin jak nieprawdopodobne, jak sam stwierdzasz zmiany
    Przerażające dosłownie, dlatego trudno nam uwierzyć,że to możliwe.
    Ale fakty to fakty, to się dzieje

    1. Nie ma żadnego dowodu na to, że tak jest, tylko teorie spiskowe. Nie ma na Ziemi człowieka, który przez całe życie pamiętałby Biblię słowo w słowo.

 5. A może będzie tak, że ludzie będą już tak zepsuci, że sami siebie będą uwazali za Boga? Może to ich złe myśli będą antychrystem – ich ego będzie tak wielkie, że będą się wynosić ponad wszystko? Do tego nie trzeba nawet Blue Beam, w które i tak powątpiewam.

  1. To jest nieuzasadnione psychologizowanie, oczywiście najpierw jest upadek duchowy, potem dzieje się coś fizycznego np figura antychrysta będzie czczona w kościele ekumenizmu światowego, a potem zasiądzie w światyni fizycznie na znak tego pierwszego. Psychologizowanie to domena ateizmu i przeciwników Słowa, to najgorsze zwiedzenie przeciw tekstowi biblijnemu, bo niszczy obiektywne myślenie i obiektywny przekaz – szukanie prawdy, zastępuje to subiektywizowanie i przekręcanie tekstu wg urojonych psychologicznych wykrętów. Niejaki Marek Kotoński nauczyciel z you tube stosuje t regularnie, nawet wprost potem wczepia ludziom motywy hinduskie, ezoteryczne o robieniu boga z siebie. Naturalnie obiektywne fakty całkowicie ignoruje. Uważajcie teraz wszędzie..

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish