Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Fundraiserzy z drag queen wyśmiali i drwili z pastorów.

Coś dla odmiany pro homo pastorów ze Szwajcarii. Bóg oddziela swój lud i swoich kapłanów od fałszywych kapłanów i biernych pastorów.

Fundraiser jest to osoba pozyskująca fundusze i owi fundraiserzy pozyskujący pieniądze dla  Drag Queen Story Hou wyśmiali pastorów  protestujących przeciwko wydarzeniom Planowanego rodzicielstwa.

Swoją drogą świat szatana jest mocno wspierany finansowo. Mnie wspiera garstka i to dzięki nim przędę. Dziękuję przy tej okazji wszystkim i proszę aby ktoś się nie czuł urażony jeśli zapomnę podziękować osobiście a go znam. Po prostu czasem zapominam. Ale tak czy owak dziękuję wszystkim.

 

Wracając do tematu, grupa aktywistów zorganizowana na Facebooku o nazwie Spokane United Against Extreme Extremism & The Church at Planned Parenthood – w nawiązaniu do kościoła, który co tydzień zbiera się w celu uwielbienia poza kliniką Planned Parenthood w Spokane w stanie Waszyngton, o nazwie The Church at Planned Parenthood  – zorganizowała październik. 30 Halloweenowych zbiórek pieniędzy na drag show, które obejmowały aukcję obejmującą gigantyczne wycinanki z kartonu przedstawiające okolicznych chrześcijan protestujących przeciwko wydarzeniom Drag Queen Story Hour.

 

 

 

Jak widać są aktywni pastorzy broniący życia i Prawa Bożego.

 

Wydarzenie skierowane było również do lokalnych pastorów, którzy często się modlą  poza Planned Parenthood przeciw aborcji , według Anny Bohach, założycielki 500 Mom Strong

 

500 Mom strong to interesująca organizacja kobiet. Na prawdę to bardzo pozytywna i wskazana metoda walki kobiet:

 

 

 

500 Mom Strong to grupa kobiet, które miały dość seksualizacji naszych dzieci i kpiny z naszej kobiecości. Biblioteki publiczne w całym kraju organizują Drag Queen Story Hours i promują teorię queer płci. To rażąca mizoginia i degredacja kobiet. Drag Queens są bardzo obraźliwe dla kobiet. Są hiperseksualizowanymi karykaturami kobiet. Drag Queen nie różni się niczym od rasistów noszących czarne twarze. Kpią z kobiet i poniżają naszą kobiecość i kobiecość. Wydarzenie jest seksistowskim minstrelem, który uczy naszych synów, że kobiety są tylko obiektami seksualnymi, i uczy nasze córki, że muszą być nadmiernie zseksualizowane, aby mogły być pożądane. DQSH to narzędzie używane do pielęgnacji seksualnej dzieci. Wystarczy, wystarczy. Mówimy NIE WIĘCEJ o programie politycznym mającym na celu poniżanie kobiet i seksualizowanie dzieci.

 

 

Czym jest Planned Parenthood?

 

“Planned Parenthood” otrzymuje więcej niż pół miliarda dolarów od rządu federalnego każdego roku, Jeszcze za administracji  Obamy dawano jej dodatkowo 35 milionów dolarów każdego roku na rzecz Fundusz Ludnościowy Narodów Zjednoczonych w celu promowania aborcji i sterylizacji na całym świecie.

To są satanistyczne agendy.

Nowy radykalny plan zrównoważonego rozwoju, który został  wprowadzany w życie przez ONZ  ma zapewnić dostęp do aborcji każdej kobiecie na planecie do 2030 roku.

Demoniczny program kontroli ludności Nowego Porządku Świata znacznie posuwa się naprzód…

 

 

 

 

Przeszukując strony mediów społecznościowych wykonawców drag, Bohach powiedziała, że ​​widziała zdjęcia i nagrania wideo z tego wydarzenia, w którym odbyła się aukcja, na której przywódcy chrześcijańscy zostali wyszydzeni.

 

Aby wiwatować i śmiać się z tłumu, po królowych drag następnie trzech tancerzy trzymających duże zdjęcia i wycinanki trzech chrześcijan, którzy protestowali przeciwko wydarzeniom Drag Queen Story Hour w społeczności, w tym pastor Ken Peters, pastor Afshin Yaghtin i Bohach.

 

 

Inni artyści w tym tych związani z Kościołem w Planned Parenthood trzymali  wycinanki sześciu innych lokalnych chrześcijan,  , ustawionych na scenie przypominającej aukcję niewolników, powiedziała.

Kościół w planowanym rodzicielstwie opisuje się jako „nabożeństwo u bram piekieł”, forma „niekonfrontacyjnej walki duchowej”.

 

 

W poście na Facebooku z 31 października opublikowanym  przez Spokane United przeciwko religijnemu ekstremizmowi i Kościołowi w planowanym rodzicielstwie odnotowano, że wycinanki i zdjęcia zebrały łącznie 290,04 USD i zawierały kwoty zebrane z kpin każdego pastora i działacza chrześcijańskiego. Suma zebranych została  później zwiększona do 1865 USD, z których wszystkie zostaną przeznaczone na Planowane rodzicielstwo, czyli promę aborcji….

 

Działaczka Bohach powiedziała we wtorek „Christian Post”, że nie jest zaskoczona planowanym rodzicielstwem, które współpracuje z drag queens przeciwko chrześcijanom, którzy szczególnie głośno wypowiadają się przeciwko ich wybrykom.

Chrześcijanie stanowią największe zagrożenie dla ich programów. Jesteśmy jedynymi, którzy stoją im na drodze i mówią im:„ Nie, nie porzucisz dzieci; nie, nie wykorzystasz wrażliwych kobiet; i nie, nie narazisz naszych dzieci na dewiację seksualną i zamieszanie związane z płcią ” – powiedziała.

 

 

Bohach podkreśliła, że istnieje nikczemny wspólny wątek łączący królowe drag i planowane rodzicielstwo.

 

„To doskonały przykład partnerstwa między dragiem a gigantem aborcyjnym. Ci ludzie są źli. Ich działania mówią same za siebie, a chrześcijanie nie mogą patrzeć w drugą stronę na zawsze”.

 

Planowane rodzicielstwo ma polegać na aborcji 12, 13 latek bo tak już to działa. Szatan nienawidzi ludzi i dlatego stworzył wojny, choroby i nienawiść. Ktos nie w temacie mógłby zadać pytanie “co ma wspólnego planowane rodzicielstwo z szatanem?

 

Otóż ma. Dzisiaj zrobiłem psc z profilu Parrent Hood:

 

 

 

Drag Queen to również satanizm. To wynaturzenie.

 

 

 

 

 

Ale nie tylko.

 

 

Oni Wam nie powiedzą wprost ci wszyscy z LGBT, darg quenn i parent hood oraz świat aktorów. Oni są krypto satanistami.

 

 

To jest otwarta walka, którą w Polsce ignoruje większość społeczeństwa. Ale nadejdzie czas przebudzenia….

 

_____________

 

Bóg jest wszędzie – nawet w wiadomościach. Dlatego każdą historię interpretuję przez pryzmat wiary.

Umieszczam interesujące materiały pomagające zrozumieć ten świat w kontekście Pisma.

Ale aby robić to co robię wymaga dużo pracy i czasu.

Jeśli więc chcesz możesz mi pomóc być  głosem prawdy w oceanie mainstremowych mediów i katolickich  wspierając mnie:

 

Odbiorca: Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

 

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję wszystkim w imię Jezusa.

 

______________

 

 

 

 

 

 

Updated: 8 listopada 2019 — 13:28

4 komentarze

Add a Comment
  1. satanizm jest legalny w USA, OD 2016, bodajże Obama zrobił im taki przywilej tu link do satanistycznej listy kościołów w Ameryce, na oficjalnej stonie tzw. “kościoła szatana” https://thesatanictemple.com/pages/find-chapter

  2. jeszcze raz, ostatnie to chciałam wkleić z nerwów śpieszę się bo temat ważny https://www.youtube.com/watch?v=b48-SBYbahQ&feature=emb_logo

    i to koniec, pozdrawiam

  3. Z kogo się śmieją? Sami z siebie się śmieją…
    Co za straszni ludzie ci wyśmiewający…jakby przeciwnicy nie mieli prawa do własnej opinii… ??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: