Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Diabel, Szatan ZIDENTYFIKOWANY! Jesteś pewny ze to wiesz?

Dobry film.

 

 

Updated: 25 października 2019 — 13:13

10 komentarzy

Add a Comment
  1. Tata cierpi choroba się nasila (ruch ograniczony ,z tygodnia na tydzień przyspiesza Parkinson tak że odechciewa się mu życia i mowa niektórych że Jezus cierpiał to i inni mogą .On cierpiał w imię innej sprawy ,za nasze grzechy itp Z grzechem człowieka przyszło to co złe w tym choroby które nie są tu legalnie ,jak i diabeł sprawca tego co złe jest tu nielegalnie ,szkodnik ) Adminie Ty co myślisz w tym temacie?

    1. nie rozumeim za bardzo, ktory wątek mam poruszyć i jakie jest pytanie

  2. Zbyt grzecznie autor podchodzi do diabła .I tu właśnie jest myk .Wywyższanie go jest satanizmem dlatego nie wolno tak się odnosić do niego grzecznie .Trzeba jak Jezus ,krótko na temat “idź precz szatanie ” .Nie ma dyskusji ,rozmów zbędnych bo po co .Z Bogiem się rozmawia (modli) a diabel i demony wynocha .

  3. Ten wątek że diabeł tu nielegalnie ,choroby też

    1. legalnie gdyż Adam oddał ziemie przez grzech i kazdy kto grzeszy tez daje dostęp leglany do siebie

  4. Ok.ale mamy zwalczać ,nie dawać przystępu ,odganiać czyli nie układać się z nim Może faktycznie jest legalnie ale to my jesteśmy z Bogiem ,trzymajmy z Bogiem .Zatem nie grzeszmy dajac diabłu przystęp ale nawet jesli upadniemy (zgrzeszymy) mamy orędownika w Niebie

  5. Oglądam transmisję na żywo Trumpa o zabiciu domniemanego przywódcy Isis. Powiedział, że zginął jak tchórz. Płakał, krzyczał, histeryzował. Zginął jak pies. To jego słowa. Biorąc pod uwagę, że kilka tysięcy bojowników Isis uciekło z więzień syryjskich po ataku Turków, a duży procent z nich to farbowani Europejczycy, którzy pewnie wrócą do Europy, to dodał oliwy do ognia. Jeżeli jeszcze Erdogan otworzy granice Turcji to fala islamskich bojowników dodatkowo wleje się do Europy. Będzie bardzo niebezpieczne. Z resztą cała ta sytuacja otwiera oczy na cały ten teatr usa-rosja. Nie miejmy złudzeń, że cała ta sytuacja została zaplanowana wiele miesięcy temu. Tych kilka tysięcy wyszkolonych bojowników może zrobić “piekło” w zachodniej Europie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: