Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Demokratyczny kandydat na prezydenta mówi, że kościoły przeciwne małżeństwom osób tej samej płci utracą status zwolnienia z podatku.

Nie kijem to pałą.

Satanistyczny kościół w USa otrzymuje dotacje z budżetu państwa, ale lewicowy polityk kandydujący na prezydenta Beto O’Rourke powiedział dla CNN, że cofnie status zwolnienia z podatku jakiegokolwiek kościoła, chrześcijańskiej uczelni lub organizacji charytatywnej przeciwnej małżeństwom osób tej samej płci.

 

O’Rourke poprzysiągł uczynić to priorytetem swojej administracji.

„Zamierzamy powstrzymać tych, którzy naruszają prawa człowieka naszych rodaków” – powiedział.

 

 

Teraz jeszcze ciekawsza wypowiedź:

 

“Niebiosa zabraniają, by ten dzień nadszedł do Ameryki. Ale mogę was zapewnić, że będzie to zimny dzień na południe od domu szatana, zanim jakikolwiek ewangelicki kościół lub uniwersytet wyrzeknie się swoich przekonań religijnych i ukłoni się w stronę militarnego programu LGBT.”

 

Czy rozumiemy co ten człowiek powiedział? Oni są zdeklarowanymi satanistami!!!!

 

O to właśnie w tym wszystkim chodzi. System szatana jest tak zbudowany aby ludzie ewangelizujący nie mieli pieniędzy ani czasu na niesienie Dobrej Nowiny, pomaganie innym, ostrzeganie przed złem. Stąd mało kto wybija sie w polskich denominacjach ponieważ boi się, że zostanie bez pieniędzy, a religie maja dotacje z budżetu państwa, czyli syjo-watykanu.

 

Ale dochodzimy do takich czasów, gdzie Bozy ludzie będą się musieli opowiedzieć w zborach po której stronie chcą stać. To sataniści będą sprawdzać wiarę denominacji…

 

Satanizm jest modny i popłaca, ale ci ludzie skończą swoje życie i nie zostaną powołani do życia wiecznego choć niektórzy ich bliscy mogą mieć życie wieczne.

 

 

 

 

Updated: 14 października 2019 — 14:26

1 Comment

Add a Comment

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: