Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Baptyści z Łodzi w ekumeni z kościołem Rzymu.

Dlaczego więc ludzie wychodzili z kultu maryjnego skoro p. Wakula, pastor kościoła baptystów w Łodzi pełni poważną rolę w rzymskiej Polskiej Radzie Ekumenicznej?

Szanowni baptyści, jesteście oszukiwani, a pastorzy ekumeniczni to zwykli zdrajcy Boga. łączą się z kościołem, który w swej historii ścigał za czytanie biblii i uprawia kult królowej niebios. O ile w ogolę kiedykolwiek byli przy Bogu i mieli okazję Go zdradzić.

 

 

 

 

Poniżej na stronie archidiecezji łódzkiej:

 

 

 

 

 

Updated: 15 października 2019 — 09:14

6 komentarzy

Add a Comment
 1. U ad7, do których ostatnio chodzę mocno ostatnio na tapecie biblia ekumeniczna. Czytał ktoś to tłumaczenie? Bo mnie na samą myśl o tym słowie lampka się zapala, a chętnie rozdają jako najnowsze tłumaczenie (tylko, czy najlepsze).
  I jeszcze : w te sobotę obchodzili Wieczerzę Pańską. To chyba powinno być w okolicy paschalnej wieczerzy czyli około kwietnia? Umywali sobie nogi wpierw a potem dzielili chleb i sok gronowy pomiedzy zgromadzonych. Ja stalem z boku smutny troche z wyboru, bo Paweł pisał by samemu uważać ażeby zguby swej nie spożyć, gdy sie ją niegodnie spożywa , a jeszcze się nie ochrzciłem i mnie to martwi. Myślę Piotrze , że sprawa wieczerzy jest istotna- powinna być i trzeba moze nad tym tu na blogu pochylić głowy ? Chyba, że tylko ja jestem do tyłu? ?

  1. Łukasz to jest masowa akcja. Kolportuja w kazdej denminacji, czy tez raczej w tej sytuacji demononizacji.
   Mało tego slowo prawo zastąpiono slowem moc. Przekręt na przekrętami.
   Nie wiem czasem mysle ze zyje w matrixie matrixu. Dlaczego tak niewiele osob z protestantyzmu to wszystko widzi co ja?
   Chyba Kochanowski napisal…”smutno mi Boże”.

   1. Serio zastapiono słowo Prawo? To już mega manipulacja…

 2. Mieszkam po sąsiedzku tego zboru i miałem się wybrać sprawdzić jak tam się sprawa ekumenii ale widzę że już chyba nie muszę dzięki 🙂

  1. Jezeli chodzi o ekumenię, to ad7 nie są w radzie o ile wiem, tłumaczenia pisma świętego uważają, za wystarczajaco dokładne, dlatego może nieuwaznie przyjmują tę ekumeniczną. Nie chcę wylać dziecka z kąpielą. Ja narazie uczęszczam na nabożeństwa połączone ze szkołą sobotnią. Jest tam cieplej pod wzgledem podejscia na pewno niż w kk. I nie trzeba byc adwentystą – nikt nie wyprosi za drzwi, a czesto podchodzą i sie witają. Dlatego myślę, że warto jeśli sie chce miec wspólnotę.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: