Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Huawei zapowiada technologię 6G.

 

Technologia 6G

 

Jako pierwszy z blogerów w Polsce napisałem na blogu detektywprawdy.pl na podstawie informacji znalezionych zagranicą  o zagrożeniu 5G, które powoli i z napotykanym oporem politycznym i społecznym wkracza do naszych domów a właściwie na nasze bloki…. Niestety na bloki. Jakie będą tego skutki dopiero okaże się za kilka lat na oddziałach onkologii.

 

Tymczasem właściciel Huaweii powiedział, że jego firma już dawno temu rozpoczęła prace nad technologią 6G.
Co prawda dopiero za 10 lat, ale oferta jest bardzo kusząca. Stawką jest jeden terabajt na sekundę.

 

 

Według krzywej Gaussa ludzi mądrych jest tak samo mało jak tych  z upośledzeniem umysłowym, a więc mało kto będzie się zastanawiał nad skutkami tej nowej technologii w końcu ułatwiającej życie każdego uzależnionego od smartphonu  nastolatka czy fanów inteligentnych domów.

 

“Lud mój ginie bo brak mu wiedzy” Ozeasza. 

 

 

Obserwatorzy zauważają, że sporo czasu minie do momentu aż 5G dotrze na każdą wieś.
Uwielbiający tweetować Trump na tejże platformie poinformował, że chce aby 6G weszło jak najszybciej.
Z jego wypowiedzi wynika, że ogolnie rzecz biorąc jest fanem nowoczesnych technologii. Powiedział:

 

„Chcę, aby Stany Zjednoczone wygrały dzięki konkurencji, a nie blokując obecnie bardziej zaawansowane technologie”,

 

W zasadzie jest to świetny kandydat na antychrysta.

 

Technologia 6G ma być (uwaga!!)  tysiąc razy szybsza od wchodzącej 5G.
Strach się bać.

 

Wyższe prędkości Internetu dla Internetu Rzeczy i technologii czujników mają kluczowe znaczenie dla zwiększenia wykorzystania danych.

Możliwe, że 6G będzie pierwszym standardem telefonii komórkowej zaprojektowanym przede wszystkim do komunikacji między maszynami….

 

 

Wielkie “korzyści” z 6G.

 

W naszych czasach bardziej chyba niż kiedyś, zło jest przedstawiane w korzystnym świetle. Tutaj jest mowa o tym, że sztuczna inteligencja będzie miała pozytywny wpływ na gospodarkę w zakresie tworzenia miejsc pracy.

Pozorne zalety:

 

Zautomatyzowany transport tzw autonomiczny.
Technologia Cyborga
Rozwiązywanie zmian klimatu
Robot jako przyjaciele
Lepsza opieka nad osobami starszymi

 

 

Kiedyś byłem na stacji paliw na której przeszklone drzwi otwierały się po przyłożeniu ręki do czujnika na ścianie. Jeśli dodamy do tego znak bestii, to w miastach będą mogli się poruszać tylko ludzie mający tatuaż elektroniczny na ręce. Już od kilku lat na przejściach dla pieszych są takie czujniki ułatwiające, a raczej przyspieszające zmianę świateł z czerwonych na zielone. Nie masz tatuażu nie wejdziesz do toalety….

 

To jest tylko jeden z wielu trendów uzależniających od systemu.
5G wykorzystuje fale o wysokiej częstotliwości, które obsługują wyższe prędkości, ale nie docierają tak daleko, jak obecne częstotliwości bezprzewodowe. Zamiast więc polegać na rozległych wieżach telefonii komórkowej rozmieszczonych daleko od siebie, potrzebują witryn „małych komórek”, które są znacznie bliżej siebie.
To jest kwestia zagęszczenia co coraz bardziej widać na polskich wieżowcach.

 

 

 

Sprzęt komórkowy emituje promieniowanie, ale badania nad jego wpływem na zdrowie są niespójne. Według National Cancer Institute, „Ograniczona liczba badań wykazała pewne dowody statystycznego związku użycia telefonu komórkowego i ryzyka nowotworu mózgu”.

 

Pewne dowody… Interesujące i oszczędne stwierdzenie… Może za 10 lat powiedzą “pomyliliśmy się, jednak 5G definitywnie szkodzi”. Ale już tych naukowców nikt nie będzie pamiętał a miliony ludzi w bólach po chemii będzie umierać.

 

Niektórzy na zachodzie uważają nawet, że wartość nieruchomości może spaść jeśli 5G będzie powszechne. Załóżmy że masz mieszkanie na 10 piętrze, a na dachu jest antena 5G. Mieszkanie od razu straci na wartości.
Co prawda teraz jeszcze 5G nie jest ani powszechne, ani społeczeństwo nie jest doinformowane,  ale idzie to wszystko pędem. Zaobserwujcie proszę u siebie w miastach i na osiedlach te białe anteny przypominające kolumny głośnikowe jak wyżej na fotce.

 

Ogólnie rzecz biorąc, promieniowanie robi jedną istotną rzecz dla ludzi i zwierząt – niszczy nasze DNA, albo zmuszając DNA do mutacji, albo zabijając określone grupy komórek, z których wszystkie prowadzą do raka.

Oto, Czego Możesz Się Spodziewać, Jeśli Doświadczysz Długotrwałej Ekspozycji Na Promieniowanie:

 

Nudności
Obrzęk
Wypadanie włosów
Zmniejszony apetyt
Niski poziom energii
Uszkodzony szpik kostny
Uszkodzone narządy wewnętrzne
Głęboka depresja

Infekcje

 

 

Profilaktyka na 5G, czyli co robić aby się ochronić przed tą technologią.

 

Kilka pomysłów, które dadzą ci szansę na walkę:

 

 1. Nie mieszkaj w pobliżu wieży komórkowej lub mini stacji.

2. Kup tarczę EMF i testuj pomiar poziomu promieniowania w promieniu 200 metrów  od domu.
3. Jedz zdrowo i przyjmuj suplementy wzmacniające odporność.

4. Spędzaj dużo czasu w lesie.

5. Unikaj używania telefonu komórkowego przez dłuższy czas, w tym nigdy nie trzymaj telefonu komórkowego w sypialni.

6. Podróżując z telefonem komórkowym, przechowuj go w torbie ochronnej EMF. EMF jest taką osłoną, tarczą neutralizującą szkodliwe promieniowanie.

 

Niestety na rynku polskim jeszcze to nie jest modne, a może po tym tekście handlowcy zaczną sprowadzać. Aby wszystkich zachęcić pokazuje jak na polskiej stronie to wygląda:

 

 

 

Bóg nie będzie każdego uzdrawiał. Rok temu pastor kościoła charyzmatycznego zmarł pomimo modlitw wielu osób. Ogłosili uzdrowienie.

To do nas należy ziemia i nasze ciała i Bóg dal wolną wolę. To od Ciebie zależy, czy będziesz dbał o siebie i bliskich a nie od Boga. Bóg może dać nam mądrość i Ducha Prawdy. Czasem uzdrawia, z naciskiem na czasem.

 

 

_____________

 

Bóg jest wszędzie – nawet w wiadomościach. Dlatego każdą historię interpretuję przez pryzmat wiary.

Umieszczam interesujące materiały pomagające zrozumieć ten świat w kontekście Pisma.

Ale aby robić to co robię wymaga dużo pracy i czasu.

Jeśli więc chcesz możesz mi pomóc być  głosem prawdy w oceanie mainstremowych mediów i katolickich  wspierając mnie:

 

Odbiorca: Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

 

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję wszystkim w imię Jezusa.

 

__________________

 

 

 

 

 

 

 

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Wg zamiarów rządowych do końca 2020 roku każdy budynek w Polsce ma mieć doprowadzony światłowód z szybkim internetem. I nie ma, że ktoś nie wyrazi zgody. Podłączą na siłę.
  Także przyszłość to niedaleka, aby móc wprowadzać rozwiązania na masową skalę.
  Pozdrawiam,
  Boro

  1. Zawsze można światłowód odciąć.

   1. Niestety, ale żeby zdrowo jeść to trzeba mieć pieniądze. Jak ktoś jest bardzo biedny i mieszka w pobliżu anteny to nic nie zrobi, bo znowu trzeba mieć pieniądze żeby się przenieść i zawsze jest jakiś problem – albo nie ma mieszkań w danym miejscu, albo nie ma pracy po przeniesieniu się gdzieś daleko (czy dojazdu do pracy). Wszystko sprowadza się do pieniędzy, których większość ludzi ma coraz mniej…

   2. Ale w ustawie jest zapis ze cie moga uwlaszczyc czyli zabrac dom jak sie nie zgodzisz na podłączenia. Wiec jak widac wyjścia nie ma. “Wszystko zgodnie z prawem”
    Sprawiedliwosci nie oczekujmy przed przyjściem Jezusa 🙂

 2. Mnie to 6G kojarzy się z “6Genesis” czyli 6rozdział Księgi rodzaju – totalne zepsucie moralne / łączenie się gatunków / zniszczenie ziemi przez Boga.

 3. Czytałam o tym jeszcze jak był to projekt badawczy grupy naukowców z Uniwersytetu w Oulu (Finlandia), nie pomyślałabym że to aż tak szybko się rozwinie… ?
  Oczywiście, jest to rozwiązanie mające wady (i to poważne), bo co komu po megaszybkim przepływie danych jeśli będzie ciężko chorować przez to…
  https://www.oulu.fi/6gflagship/
  https://www.oulu.fi/university/6genesis
  https://www.oulu.fi/university/6gsummit

 4. Nie wydaje mi się, aby zdążyli wprowadzić 6G, postępująca degeneracja ludzkości jest już w wysokim stadium zaawansowania, rozkład społeczeństw coraz bardziej widoczny.
  Zdziwiłbym się bardzo gdyby to wszystko potrwało dłużej 10 lat.

 5. Promieniowanie jest również od wszelkiej domowej jak i niedomowej elektroniki, zalecam wyrzucić telefon radio telewizor i żyć choć trochę bardziej jak za czasów Pana Jezusa. My ludzie jesteśmy caly czas napromieniowani od elektroniki i trujemy się fast foodami i innymi swinstwami a mimo to czlowiek się na to uodparniai żyje dłużej niż przodkowie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme