Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy zwolennicy nowych technologii mogą być nieobiektywni?

Wczoraj nagrałem film o telefonii 6G. Mój stały czytelnik Michał polecił mi film tłumaczący działanie 5G oraz jak to jest bezpieczne.

Nie wdając się w szczegóły technologiczne, chciałbym abyście się nauczyli pewnych zachowań i ocen.

 

Zacznijmy od symboli, które mogą być przypadkowe. Na prawdę wierzą w to, że mogą. Mam znajomych, którzy po prostu czytają takie gesty…

 

 

 

Poniżej jest film:

 

 

Autor kanału sugestywnie określa opinie i badania z zakresu nauki i technologii, co jest zagrożeniem dla ludzi jako beklkot naukowy.

 

Na szczęście publikuje niewygodne komentarze:

 

 

 

Kolejne komentarze:

 

 

Ludzie związani z katolicyzmem a jest takich tysiące jak nie dziesiątki tysięcy będą bronili KRK (np ci z Caritasu itp). Osoby mające profity z układu postkomunistycznego będą broniły lewicy, beneficent ekumenizmu będzie wspierał dążenia do połączenia religii itd.

 

Ale ok, teraz spójrzmy na fakty. Pierwsze co zrobiłem to wyszukałem związku między guzem mózgu a telefonią:

 

“Niepokojące dane z Wielkiej Brytanii. W ostatnich dziesięcioleciach dwukrotnie wzrósł odsetek złośliwych guzów mózgu w Anglii. Nowe badanie wskazuje, co może być przyczyną tej statystyki.

Według najnowszego badania odsetek złośliwych glejaków mózgu wzrósł z 2,4 do 5,0 na 100 tysięcy ludzi w latach 1995-2015. Wyniki badań zostały opublikowane w “Journal of Enviromental and Public Health”.

Dane odzwierciedlają jedynie tendencję wzrostową, a nie wskazują na przyczyny częstszych przypadków choroby. Wśród czynników zwiększających ryzyko w badaniu znalazło się częstsze używanie telefonów komórkowych. Naukowcy uważają, że może to powodować niekorzystne zmiany  w mózgu.

Same badania nie dotyczą telefonów komórkowych, chodzi tylko o ten wzrost występowania nowotworów. Telefony komórkowe wydają się być najbardziej prawdopodobną przyczyną – mówi Alasdair Philips, główny autor badania. Zwraca też uwagę, że guzy często znajdują się w okolicy płatów czołowych i skroniowych, koło ucha i czoła, czyli w miejscach, gdzie często używamy naszych telefonów komórkowych.

https://twojezdrowie.rmf24.pl/czlowiek/glowa/mozg/news-wzrasta-liczba-zlosliwych-guzow-mozgu-czy-to-przez-telefony-,nId,2576676#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

Dziękuję i nie mam więcej pytań.

To dlatego mój blog jest jakoś tam popularny, ponieważ nie mam bożków ani układów. Ani z korporacjami ani z kościołami.

 

 

 

Uwaga! Argument o braku 5G w Izraelu jest już nieaktualny. Ogłoszono przetarg na 5G. Czy myślicie, że system bestii ochroni Żydów? Oni się nimi nie przejmują.

 

Reasumując Michale możesz bo wszystko Ci wolno, rozmawiać godzinami z rozgrzanym telefonem przy głowie w miejscu gdzie działa 5G.

Wszystko Ci wolno. Bóg dał nam wolna wolę.

 

 

 

 

 

Updated: 4 października 2019 — 09:26

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść.

 2. Hej Piotrze
  Uważam ,że zawsze trzeba chuchać, nawet na zimne. A w tym przypadku te nowe technologie to więcej niż zimne, także brawo za konsekwencję

  Chcę się też z wami podzielić moim dzicsiejszym odkryciem i przestrzec wszystkich przed nowym trendem. Przeglądając dziś yt natrafiłam na kobietę uczącą angielskiego, która serwuje i przemyca wszędzie gesty lucka… zresztą odkąd się obudziłam na ich znaczenie, ze zgrozą odkrywam ,że większość na yt to “przebierańcy” i agenda jest tego multum…
  Ale o czymś innym …w poleceniach u tej pani był kanał o ASMR… dla mnie jakaś nowość, ale podejrzana skoro w poleceniach u kobiety z “branży”
  Na tym kanale pani monotonnym głosem wyjaśnia,że ASMR to w skrócie filmiki relaksujące… ja bym dodała,że wprowadzające w trans i przemycające treści lucyperjańskie, pani w trakcie mówienia robi gest diabolo, ale wszystko robi baardzo gładko. Filmy te można znaleźć na tym jej kanale i polecam świadomie przestudiować.
  Dla przykładu film https://www.youtube.com/watch?v=cGK8EV-o5KY i zobaczcie co w 13:13 minucie, ona trzyma w ręku! zresztą TA LICZBA..13;13!
  MOIM ZDANIEM TO NIC INNEGO JAK WSPÓŁCZESNA SZEPTUCHA!
  Z Bogiem:)

  1. Dziękuję za ostrzeżenie… Zdarzało mi się już gdzieniegdzie widzieć linki do tego typu filmików… Raz kiedyś chciałam przesłuchać by zobaczyć co to w ogóle jest i najzwyczajniej w świecie nie przypadło mi to do gustu, nawet odniosłam wrażenie że jest to z leksza przerażające… Także lepiej uważać…

 3. Przepraszam że nie w temacie.

  W domu mojego Ojca są liczne mieszkania; zaś jeśli nie, to bym wam powiedział;
  Ewangelia Jana 14:2 NBG
  https://bible.com/bible/319/jhn.14.2.NBG
  Jeszcze jeden dowód na to że Pan Jezus jest Bogiem. Był w niebie już wcześniej przed przyjściem na ziemię. Gdyby wstępował do nieba poraz pierwszy nie wiedziałby o mieszkaniach dla nas. ?

 4. Rozgrzanie głowy od telefonu to akurat kwestia tego że telefon się grzeje sam z siebie, można przyłożyć cokolwiek do ucha na 30 minut to ucho samo się zagrzeje, nie wiem czy oglądałeś cały film ale nie wnikam 😉 (jeśli długo rozmawiamy przez telefon to polecam słuchawki, albo tryb głośnomówiący jak komuś nie przrszkadza)

  “Wśród czynników zwiększających ryzyko w badaniu znalazło się częstsze używanie telefonów komórkowych”. Napiszę dużymi literami CZĘSTE UŻYWANIE, czyli ogólnie osiadły, niezdrowy styl życia XXI wieku. Jest wiadome że ruch, uprawianie sportu ma zbawienne działanie dla organizmu i co za tym idzie osoby uprawiające sport zwyczajnie mniej chorują. A same fale “telefoniczne” są brane jako “może tak, może nie” rakotwórcze, między innymi z tego powodu co napisałeś: “Zwraca też uwagę, że guzy często znajdują się w okolicy płatów czołowych i skroniowych, koło ucha i czoła, czyli w miejscach, gdzie często używamy naszych telefonów komórkowych.” Ale nadal ciężko udowodnić związek przyczynowo skutkowy :/ ale rozważność jest zalecana

  Pozdrawiam i dziękuję (myślałem że nie odpiszesz ?)

  1. Michał rób co chcesz.
   Możesz nawet mieszkac kolo anteny.
   Ja nie zalecam moim czytelnikom.

  2. Aha, a te komentarze to clickbajtowe żarty ? jakby facet był w play to wiadomo, że byłby od nich zależny i nikt by nie brał tego filmu na poważnie, w tym ja.
   Ale to typowe. Pod każdym filmem, który uderza w czyjś światopogląd, to pojawia się taki odruch ludzi, że “przecież się nie dam namówić”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: