Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Chinach żyły zidentyfikują człowieka. AirWave przyszłość systemu antychrysta?

Jeszcze 7 lat temu zastanawialiśmy się w jaki sposób system talmudycznej bestii połączy technologię z systemem ekonomicznym oraz identyfikacją swoich niewolników i oto jest juz cos więcej niż tatuaż elektroniczny, który zapewne będzie powszechny – identyfikacja za pomocą żył.

 

 

Chińscy naukowcy opracowali technologię, która pozwala zidentyfikować człowieka po rysunku żył na rękach za pomocą sztucznej inteligencji. Technologia nazywa się AirWave.

Xie Qinglu, twórca i dyrektor generalny Airwave, powiedział Sputnikowi, że żyły mogą stać się nowym rodzajem dowodu tożsamości, ostatecznie zastępując paszporty, kartę bankową, kody QR i inne dokumenty.

Na razie jednak technologia jest wciąż nowa i niezbyt szeroko rozpowszechniona. Jednak według Xie Qinglu jest to tylko kwestia czasu: „Stworzenie nowego produktu wymaga najpierw rozpoznania, popularyzacji i akceptacji, tak jak kiedyś było z kodem QR. Wtedy nikt nie oczekiwał, że będzie popularny. Mam nadzieję, że nasza technologia zostanie wkrótce uznana przez społeczeństwo i będzie stosowana wszędzie, obejmując wszystkie aspekty życia”.”

https://pl.sputniknews.com/nauka-i-tech/2019092811081374-chinscy-naukowcy-nauczyli-sie-identyfikacji-po-rysunku-zyl-na-rekach-sputnik/

 

 

Owa technologia  AirWave rozpoznawania żył, oparta na sztucznej inteligencji, jest w stanie wykryć miliony wymiarowych mikro-cech charakterystycznych punktów, od głównych żył do naczyń włosowatych, za pomocą tylko jednej fali dłoni, umożliwiając użytkownikom pozostawanie w ruchu podczas identyfikacji i autoryzacji ”- powiedziała Xie Qinglu, założycielka i prezes Melux, twórcy technologii.

 

Okazuje się, że technologie nadzorując ludzi  wkraczają nie tylko coraz głębiej w nasze życie, ale również w ciało, a każdy rok wydaje się być skokiem milowym w danej dziedzinie.

 

Uważam, że  w ciągu kilku lat świat będzie gotowy pod kątem technologicznym, ekonomicznym, religijnym i kulturowym do rządów antychrysta i znaku bestii.

 

 

 

 

Updated: 1 października 2019 — 10:27

3 komentarze

Add a Comment
  1. Ała, co za niedorzeczny pomysł…i zapewne będzie użyty do czegoś złego…

  2. Uważam, że już jest gotowy. Problem w tym, że niektórzy nawet nie mają konta w banku. Chodzi o to jak to zrobić by stało się to powszechne. Jeszcze długa droga.

    1. wręcz przeciwnie, wystarczy, że “z dnia na dzień” – co własciwie już czynią, choćby nawet np. “polska bezgotówkowa” – zlikwidują fizyczną gotówkę, a wbrew pozorą, taki krok, można narzucić i zrealizwoać w około 2 miesiące (w procesie przyśpieszonym), ale było by to zbyt gwałtowne, więc rozłożyli to w czasie, odpowednio indoktrynując w tym również dzieci (poszukaj i zobacz, jak sukcesywnie likwidują możliwość obrotu pieniądza fizycznego, wprwoadzają zerowe i ujemne stopy procentowe – “testerem” są chiny)

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: