Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Facebook kupi start-up do kontrolowania komputerów za pomocą umysłu

fot, Independent

 

 

 Facebook Incorporation jedna z największych korporacji na świecie przejmie  CTRL-Labs, start-upu technologiczny, który tworzy oprogramowanie umożliwiające ludziom kontrolowanie cyfrowego awatara przy użyciu samych myśli. Największa na świecie sieć społecznościowa płaci od 500 milionów do 1 miliarda dolarów, według osób znających umowę.

Technologia, taka jak CTRL-Labs, może kiedyś być kluczową częścią produktów, takich jak okulary rzeczywistości rozszerzonej, w których użytkownik może chcieć sterować komputerem bez użycia przycisków lub klawiatury. „Twoje ręce mogą znajdować się w kieszeni, za Tobą”, wyjaśnił Thomas Reardon, dyrektor naczelny CTRL-Labs, na konferencji branżowej w grudniu ubiegłego roku. „To intencja [ruchu], a nie sam ruch” kontroluje awatara – powiedział.

Facebook wkracza głębiej w technologię rzeczywistości rozszerzonej, w tym opracowanie zestawu głośnomówiących okularów AR. W 2017 r. Ogłosił „interfejs mózg-komputer”, który może kiedyś pozwolić ludziom zamieniać swoje myśli w tekst na ekranie poprzez monitorowanie sygnałów w mózgu. Technologia CTRL-Labs próbuje rozwiązać podobny problem.

Zakup jest w trudnym momencie dla Facebooka, który jest przedmiotem dwóch odrębnych dochodzeń antymonopolowych w USA. Zapytania oznaczają, że wszelkie przejęcia dokonywane przez firmę będą podlegać intensywnej kontroli ze strony organów regulacyjnych, ponieważ zastanawiają się, czy Facebook jest już zbyt duży i potężny. Ale wg mnie to jest tylko gra. Oni robią to co robili od początku, a te organy regulacyjne tylko uwiarygadniają ten system….

Czy w tej sytuacji nie nabiera realizmu proroctwo Pawła:

“„Przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga.””

Czyż tą świątynią nie będzie ludzkie ciało?

Poniżej tylko mały zalążek technologii, która ma nadejść:

https://www.youtube.com/watch?v=9Fz8ywNKzPI

 

 

Zaktualizowane: 24 września 2019 - 17:52

3 komentarze

Dodaj komentarz
  1. To odnośnie czasów ostatecznych.
    Marek 13.7 “Kiedy więc usłyszycie o wojnach i pogłoskach wojennych, nie trwóżcie się! To się musi stać, ale to jeszcze nie koniec.”
    I znalazłem w gazecie głównego nurtu polską wieść wojenną… Rząd przygotowuje się do wojny.
    https://www.rp.pl/Wojsko/309249981-Rzad-przygotowuje-sie-do-wojny-Zorganizuje-gry-wojenne.html

  2. Cały czas ulepszają te roboty humanoidalne od Boston Dynamics. Jak dać takiemu broń i skaner twarzy to wielki ucisk będzie jakiego nie było.
    https://toteraz.pl/robi-salto-stoi-na-rekach-ten-robot-jest-sprawniejszy-niz-niejeden-czlowiek,1883724.html

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish