Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Po orzeczeniu sądu Federalnego w Utah oraz 5 innych stanach kobiety mogą opalać się topless.

Nie jestem ani bigotą, ani pruderyjny ani religijny ale ten news pokazuje zepsucie tych czasów.

Kobietom zezwolono opalać się topless publicznie  w Utah, Kolorado, Wyoming, Nowym Meksyku, Kansas i Oklahomie.

10. Okręgowy Sąd Apelacyjny, który jest ponad tymi sześcioma stanami, uchylił zakaz topless w Ft. Collins, Colo, po tym, jak dwie kobiety pozwały miasto o prawo do publicznego topless.

Ponieważ Ft. Collins nie odwołuje się od tej decyzji (następnym krokiem byłby Sąd Najwyższy), co oznacza, że ​​zakazy topless w tych sześciu stanach nie są już technicznie wykonalne.

Pozew został wniesiony przez dwie kobiety, które są częścią ruchu #FreeTheNipple w mediach społecznościowych, w szczególności na Instagramie, który nie pozwala na zdjęcia odsłoniętych piersi.

 

 

 

Powodowie Brit Hoagland i Samantha Six pozywali Ft. Collins, mówiąc, że możliwość publicznego zdejmowania koszul to ich prawo i jest krokiem w kierunku równości płci.

Hoagland powiedział mediom:

Każdy powinien być w stanie czuć się komfortowo w upalny dzień, a jeśli to oznacza, zabierz koszulę. Bez względu na to, jak wyglądasz, powinieneś mieć taką samą swobodę w stosunku do osoby obok ciebie. Dotyczy to również równości. Zajęcie się małymi częściami nierówności może mieć duży wpływ na to, jak ludzie są traktowani na co dzień, i pomyślałem, że wolny sutek był tylko o krok od tego, jak powinien być.

 

Pomysł, że ciała kobiet są czysto seksualne, został popełniony przez to prawo. Pozbywając się tego prawa, mówimy, że kobiety są czymś więcej niż przedmiotem seksualnym, a ich ciała są czymś więcej niż przedmiotem seksualnym. Są ludźmi takimi jak mężczyźni.

 

Teraz spójrzcie na ich wiarę:

 

 

 

Owo orzeczenie jest tym samym co tyrania palaczy papierosów na przystankach oraz faszyzm LGBT. Wolność jednych wkracza w wolność innych. Osoba nie paląca musi wdychać nikotynę będąc biernym palaczem. Dzieci są zmuszane do zboczeń LGBT ponieważ już wolność przekonań przestaje istnieć. Teraz jakieś aktywistki nacji z pod znaku węża próbują rozpowszechniać nagość.

Ażeby hejterzy mnie zrozumieli: ja nie jestem przeciwny uprawianiu seksu przez homoseksualistów w ich domach, tak jak nie jestem przeciwny aby palaczy tytoniu palili w swoich domach tę truciznę.  Jestem przeciwny wchodzeniu w buciorach w życie chrześcijan.

 

 

 

 

 

Updated: 24 września 2019 — 18:18

14 komentarzy

Add a Comment
 1. W skrocie chodzi o akcje “WSTYD” Kingi Rusin wobec naszej sportsmanki Klepackiej .
  Otoz Rusinie WSTYD i HANBA to PROMOWAC PUBLICZNIE W CENTRALNYCH MIEJSCACH POLSKICH MIAST WSZELKIE ZBOCZENIA!!!!
  Promujcie sobie wszelkie zboczenia rusinopodobni we wlasnych domach,sypialniach, klubach i po cichu zeby sasiedzi mieli spokoj. Mozesz nawet piknik Rusinie zrobic przy swoim bloku o ile sasiedzi pozwola i promowac zboczenia przy swojej klatce lub u swoich dziadkow we wsi, cioc i wujkow.
  Przestancie w koncu stygmatyzowac ludzka tradycyjna polska normalnosc ktora stroni od zboczen takich jak wsadzanie czegos … w skrocie ZAKAZ PEDALOWANIA!!!!
  i prowmowania pedalowania w centralnych miejscach miast polskich katolickich !
  Prosze o przylaczenie sie do apelu

  1. Na spokojnie do osób siejących zgorszenie, bez agresji.
   Modlić się za nich trzeba, jeśli w pore zrozumieją to będą zbawieni.

 2. Jak można rozumieć przejście przez morze czerwone przez Mojżesza?
  Brat katolik mnie wyśmiał, bo według niego Bóg zrobił to pośrednio poprzez “odpływy” wiadomo nauka, przyroda te sprawy. Według mnie to była bezpośrednia interwencja Boga, było to widoczne że jest w tym ręka Boga.

  Powiedziałem mu że należy myśleć po Bożemu a nie po ludzku, wyśmiał mnie… Tak księża jego księża-przewodnicy mu mówią, on łyka wszystko jak pelikan.
  Może następnym razem usłyszę że ewolucja i stworzenia świata przez Boga się nie wykluczają? Przykre wg mnie.

  Jak uważacie?

  1. Niestety ale w mojej rodzinie wierzą/wiedzą, że można pogodzić ewolucję z wiarą w Boga..(są katolikami i naukowo postrzegają świat) 🙁 Ja wierzę, że to co jest napisane w Piśmie Świętym o tym rozstąpieniu się Morza to jest tylko i wyłącznie ingerencja Boga.

  2. Piotrek: Bóg jako stwórca wszechrzeczy ma nieograniczony wpływ zarówno na materię jak i na rzeczy nam niedostępne w innym wymiarze, więc dla niego zrobić cos co dla nas jest niezrozumiałe to pikuś. Nawet słudzy jego aniołowie posiadają moce o których naukowcom się nie śniło. Wkrótce upadli aniołowie ujawnią się na ziemi to dopiero będzie sie działo.A ewolucja i wszelkie teorie kosmiczne to dzieło szatana oraz jego sługusów , od byłego satanisty słyszałem że każdy kto wspiera teorie ewolucji jest pod szczególna protekcją złych duchów, ta teoria jest dla szatana szczególnie cenna gdyż na tym kłamstwie opierają się fałszywe nauki. “Brat katolik mnie wyśmiał” normalka ostatnio sporo szyderców się pojawiło ale jak można coś udowodnić śmiechem ? katolicy sa jak te slepe owce , wydają się być w ostrym obłędzie, wszak patrzą ale nie widzą , czytają ale nie rozumieją, słuchają a nie słyszą. W tych kilku zdaniach jedynie liznołem tematu ale co zrobić. Pozdrawiam serdecznie

   1. Zgadzam się. To samo tyczy się teorii ? jako obracajacej się kulki ?
    Nawet emotikony są w takim kształcie ?

  3. Tez myśle, ze Bóg zrobił to bezpośrednio.

  4. Bóg nawet jeśli dokonał rozstapienia się morza za sprawą silnego wiatru czy bezpośrednio nie ma to znaczenia bo przecież panuje nad siłami natury . Nie wydawajcie się w szczegóły .Ma Pan moc dokonać cudów bezpośrednio jak i posrednio wykorzystując narzędzia mu podległe które przecież stworzył czyli w tym przypadku naturę czy w innym przypadkach np ludźmi ,królami , władcami by wykonać wiele spraw które mają się wypełnić

  5. “Może następnym razem usłyszę że ewolucja i stworzenia świata przez Boga się nie wykluczają?”

   Chciałbym cie poinformować, że Bergoglio jako głowa kościoła katolickiego powiedział w jednym przemówieniu, że Ewolucja i stworzenie świata przez Boga nie wykluczają się wzajemnie.

 3. Dobrze skomentowane…mam podobne zdanie tak nam tu zostało to opisane pod koniec…

 4. cytując: “Ażeby hejterzy mnie zrozumieli: ja nie jestem przeciwny uprawianiu seksu przez homoseksualistów w ich domach, tak jak nie jestem przeciwny aby palaczy tytoniu palili w swoich domach tę truciznę. Jestem przeciwny wchodzeniu w buciorach w życie chrześcijan.”
  … a powinieneś być przeciwny, gdyż każda forma zła może wypełznąć, jak zresztą jesteśmy tego świadkami – to jest jak chwast: jeśli zbagatelizujesz zaczątki chwastu w ogrodzie, nim się spostrzeżesz cały będzie przez niego zajęty i niszczony. Nie będę tu przytaczał słów z Pisma, bo świetnie je znasz, Bóg dał każdemu z Nas umiejętność poznania dobra i zła, wpisał ją w serca nasze. Pisząc to co piszesz, częściowo akceptujesz i sprzeciwiasz się jego Prawu. Każdą obrzydliwość i zło winno się jawnie sprzeciwiać i o tym sprzeciwie mówić i nagłaśniać – to tak jakby godzić się na przemoc fizyczną za murami domów, a poza nim sprzeciwiać. Każdy ma wolność wyboru, więc ci zepsuci ludzie też, Bóg podejmie decyzje co z nimi uczynić i jak postąpić – Ci którzy nakłaniają do złego są równie źli. Gdy Jezus powiedział: „I Ja cię nie potępiam: Idź i odtąd już nie grzesz” – wyraźnie dał świadectwo przebaczenia za czynione zło, dlatego przebaczajmy, dlatego miłujmy bliźniego i wspierajmy potrzebujących, tacy ludzie potrzebują pomocy, Miłości, bo niejednokrotnie ostali skrzywdzeni w dzieciństwie, ale nie oznacza to, że mamy zapomnieć o czynach jakich się dopuścili, czy milczeć gdy czynią je w ukryciu. Chodzi o to by przebaczenie zła pozostawiło po sobie ślad współczucia, poświęcenia i miłości, wielki i wspaniały czyn, nie może zostać zapomniany, gdyż przebaczenie i poświęcenie to jedne z najwspanialszych darów Miłości, czym Jezus nie raz dał swoje świadectwo.

  „Takie jest przykazanie moje, abyście się wzajemnie miłowali, jak Ja was umiłowałem.”

  1. ” a powinieneś być przeciwny, gdyż każda forma zła może wypełznąć, ”

   Nie moge byc temu przeciwny poniewaz nie stworzę policji obywatelskiej, ktora by wchodzila do mieszkan.
   po prostu uznaje homoseksualizm za zboczenie

   1. Przyjacielu, a czy Jezus wchodził do domostw? tu nie chodzi o to byś powstrzymał zło całego świata, tego żaden człowiek nie jest w stanie uczynić i tego nie uczyni, Bóg tego wcale od Nas nie wymaga bo wie o Nas więcej niż my sami, wie, że nie jesteśmy wstanie tego uczynić, do tego już wyznaczył swego Syna. Chodzi o to by pomagać ludziom z najbliższego otoczenia, rodzinie by nie czynić im tak jakbyśmy sami sobie nie uczynili. Pomoc to też głoszenie słowa Bożego, uświadamianie ludziom tego co jest złe, a co dobre, tego co Bóg dla Naszego dobra nam przekazał. Słowa jak i czyny świadczą o Tobie: „Po ich owocach poznacie ich” jak niegdyś powiedział. Sam czasem zamieszczasz taki tekst: „Bóg jest wszędzie – nawet w wiadomościach. Dlatego każdą historię interpretuję przez pryzmat wiary.” – nie nakłaniam Cię do przemocy, czy nienawiści względem bliźniego, a zrozumienia i trwania przy nim. Miłość to również umiejętność pomocy potrzebującym, a takowymi Ci ludzie są. Poprzez słowa możesz kogoś zranić, sprawić, że poczuje wsparcie, cierpienie czy radość. Słowo ma wielką moc bo może przerodzić się w czyn:
    Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, a Bogiem było Słowo.
    Ono było na początku u Boga.
    Wszystko przez nie powstało, a bez niego nic nie powstało, co powstało.
    W nim było życie, a życie było światłością ludzi.
    A światłość świeci w ciemności, lecz ciemność jej nie przemogła.
    Więc jak widzisz przyjacielu, słowa są ważne, jeśli coś jest złe to jest złe i należy się temu sprzeciwić, tak by i inni się złu sprzeciwili. Nastawienie drugiego policzka to również sprzeciwienie się złu, pokazanie ogromne siły danej od Boga, jego Miłości.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: