Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

PAPIEŻ zaprasza światowych przywódców na 14 MAJA 2020 R. do GLOBALNEGO SOJUSZU EDUKACYJNEGO

W watykańskiej hali odbędzie się dyskusja  z udziałem liderów świata pt “Pielęgnowanie marzeń o humanizmie”.

 

Oprócz spotkania 14 maja w Watykańskiej Auli Pawła VI Franciszek powiedział, że w innych miejscach odbędzie się szereg seminariów na podobne tematy, aby przygotować się na to wydarzenie. „Zapraszam wszystkich do pracy na rzecz tego sojuszu i do zaangażowania się indywidualnie i w naszych społecznościach w pielęgnowanie marzenia o humanizmie zakorzenionym w solidarności i reagującym zarówno na aspiracje ludzkości, jak i na plan Boży” – napisał Franciszek.

 

Połączmy słowa edukacja z solidarnością, a wyjdzie nam nie tylko indoktrynacja ale i komunizm.

 

Papież Franciszek pracuje teraz nad stworzeniem „globalnego sojuszu”, który „będzie wspierać humanizm”, i chce zorganizować spotkanie inauguracyjne w 72. rocznicę ponownego zgromadzenia Izraela, w budynku kształcie gada w Watykanie .

 

 

„Nigdy wcześniej nie było takiej potrzeby zjednoczenia naszych wysiłków w szerokim sojuszu edukacyjnym, formowania dojrzałych osób zdolnych do przezwyciężenia podziałów i antagonizmu oraz do przywrócenia struktury relacji dla dobra bardziej braterskiej ludzkości” Franciszek napisał w wiadomości ogłaszającej inicjatywę, opublikowaną przez biuro prasowe Watykanu w czwartek.

 

 

Według papieża Franciszka dzisiejsza edukacja zderza się z procesem „przyspieszenia”, który uwięził ludzką egzystencję w „wirze szybkich technologii i komputeryzacji, nieustannie zmieniając nasze punkty odniesienia”. W rezultacie ludzka tożsamość traci „swoją solidność, ” napisał.

Zgodnie z afrykańskim przysłowiem Francis napisał: „wychowanie dziecka wymaga całej wioski”. Jeśli chodzi o edukację, wioskę trzeba jeszcze stworzyć, zaczynając od oczyszczenia gruntu z „dyskryminacji” i braterstwa.

”Według papieża obejmuje to nie tylko nauczycieli, uczniów i ich rodziny, ale także szersze społeczeństwo obywatelskie, w tym naukę, sport, politykę i organizacje charytatywne.

„Innymi słowy, sojusz między mieszkańcami ziemi a naszym„ wspólnym domem ”, o który musimy dbać i szanować” – napisał Franciszek. „Sojusz, który zapewnia pokój, sprawiedliwość i gościnność wszystkim narodom ludzkiej rodziny, a także dialog między religiami”.

 

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO PRACY NA RZECZ TEGO SOJUSZU I DO ZAANGAŻOWANIA SIĘ INDYWIDUALNIE I W NASZYCH SPOŁECZNOŚCIACH W PIELĘGNOWANIE MARZENIA O HUMANIZMIE ZAKORZENIONYM W SOLIDARNOŚCI I REAGUJĄCYM ZARÓWNO NA ASPIRACJE LUDZKOŚCI, JAK I NA PLAN BOŻY” – NAPISAŁ FRANCISZEK.

Według oświadczenia Kongregacji Edukacji Katolickiej inicjatywa jest odpowiedzią na prośbę, która pojawiła się podczas kilku spotkań Franciszka z różnymi osobowościami „różnych kultur i związków wyznaniowych”.

W oświadczeniu stwierdzono, że piąta rocznica encykliki ekologicznej „ Laudato Si ”  była „idealną platformą” do rozpoczęcia imprezy.

„Najważniejsze osobistości świata są zaproszone do wzięcia udziału w proponowanej inicjatywie politycznej, kulturalnej i religijnej, a zwłaszcza młodzi ludzie, do których należy przyszłość” – mówi oświadczenie Watykanu. „Celem jest wzbudzenie świadomości i fali odpowiedzialności za wspólne dobro ludzkości, zaczynając od młodych ludzi i docierając do wszystkich ludzi dobrej woli”.

 

Oświadczenie Zgromadzenia mówi również, że nowy pakt edukacyjny będzie miał na celu uzdrowienie trzech „złamań” wpływających na świat:

 

 • Pierwszy to ten, który oddziela rzeczywistość od transcendencji. Według Watykanu dzieci powinny być wprowadzane do „rzeczywistości całkowitej”, w tym do otwartości na transcendencję, uzdrawiając „pionową szczelinę między człowiekiem a Absolutem”.
 • Drugie złamanie, które pakt powinien wyleczyć, jest „horyzontalne” między pokoleniami, kulturami i rodziną, z ludźmi, którzy wnoszą różne wizje kulturowe i religie, oraz z tymi, którzy mają trudności finansowe, społeczne i moralne.
 • Trzecie złamanie polega na tym, że między ludzkością a środowiskiem istnieje pilna potrzeba „stworzenia warunków dla„ obywatelstwa ekologicznego ””, które kształci w zakresie „odpowiedzialnej oszczędności, wdzięcznej kontemplacji świata oraz troski o kruchość ubogich i środowiska . ”

 

 

Papież Franciszek ustanawia Global Educational Alliance.

 

 

W wiadomości wideo papież Franciszek inicjuje inicjatywę Global Educational Alliance, aby kształtować przyszłość ludzkości poprzez formowanie dojrzałych osób, które mogą przezwyciężyć podział i troszczyć się o nasz wspólny dom.

 

 

 

 

Gdyby to firmowali Edomici, to nikt by się tam z przyczyn politycznych nie pojawił, ale papież jest marionetką Edomitów.

 

Ekologia wiąże się nieodłącznie ze szczytem klimatycznym. Natomiast  wielce niepokojącym jest nawoływanie do transcendencji. Połączenie technologii z humanizmem i transhumanizmem wróży ewidentnie new age.

Oni czekają na świat boga cyborgów, w którym poprzez ową transcendencję demony będą mogły zarządzać ludźmi już bez ograniczeń.

Bóg Edomitów i Chazarów chce stworzyć człowieka na podobieństwo JEDYNEGO stwórcy, ale to w dalszym ciągu będzie mutacja a nie nowe stworzenie.

Przypominam tekst z mojego bloga:

 

„Pentagon używa ćwiczeń wojskowych Jade Helm żeby nauczyć Skynet jak zabijać ludzi”

 

Ta transcendencja idzie w parze z wieloma degeneracjami. Wielki zwolennik transhumanizmu Edomita p. Hartman pragnie również legalizacji kazirodztwa.

 

Prawdziwa twarz lewicy. Hartman chce dyskusji na temat legalizacji kazirodztwa

 

Transcendencja jest związana z ezoteryką, a do tego nwołują sami jezuici.

To na ich stronie znalazłem poniższą wypowiedż o budowie kościoów:

 

“Uświadomiłem sobie, że nasi przodkowie, budując kościoły, orientowali je ku wschodowi, tam gdzie wstaje słońce. Wysokie sklepienie i okna, portale i nawy zmuszają do spojrzenia w górę i ukierunkowania całej istoty człowieka ku transcendencji. Każdy może i dzisiaj tego doświadczyć. Spontanicznie oczy kierują się ku ołtarzowi, spoglądają na jakiś obraz czy krzyż. Budowniczowie kościołów posiedli umiejętność kierowania ludzi ku transcendencji, ku temu, co przekracza doczesność: Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię.”

 

Ukierunkowanie dnia i życia

 

William Seward Burroughs okultysta i pisarz powiedział, że “nie ma znaczenia czy medium praktyki religijnej czy innej pozwalającej na kontakt z transcendencją jest telewizor, kartka papieru czy drugi człowiek. Liczy się efekt po operacji”. 

 

Transcendencja jest więc typowa dla jezuitów, okultystów i new age.

To zaś pokazuje, że sataniści świata chcą wprowadzić ludzkość w nową erę hybryd przez cyberkulturę oraz transcendencję.

 

Ci wszyscy politycy, Rzym uprawiają kult węża.

 

Budynek polskiego sejmu:

 

 

Owa sala audiencyjna w której mają się spotkać liderzy 14 maja.

 

 

Wszystko to, co piszę możecie sobie sprawdzić.

 

Nadchodzą czasy mega zwiedzenia i przymusowa indoktrynacja dzieci w sferze transcendencji. Tym będzie się charakteryzować światowa religia, w której skład wchodzi zdradziecki Alians Ewangeliczny. Wiara potomstwa węża będzie jedyną religią możliwą do praktykowania. Chrześcijaństwo będzie prześladowane.

 

Zaktualizowane: 23 września 2019 - 08:23

5 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Odnośnie ich ekumenizmu to nasi już wystartowali. Spot podobno kosztował 5 mln zł polskiego podatnika i nawiązuje do tematu.
  https://www.youtube.com/watch?v=aaXq0wYkF_8

  1. 5 baniek? Widzisz jaka Polska jest bogata 🙂

 2. „Sojusz, który zapewnia pokój, sprawiedliwość i gościnność wszystkim narodom ludzkiej rodziny, a także dialog między religiami”.

  Ech. ”Kiedy bowiem będą mówić: «Pokój i bezpieczeństwo»…” i wszyscy wiemy, jak to dalej szło…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish