Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nowe zespół Pro-LGBT uczy dzieci w wieku szkolnym, że istnieje ponad 100 tożsamości płciowych.

Zespół BBC dla dzieci w wieku 9-12 lat twierdzi, że istnieje ponad 100 „tożsamości płciowych” – coś, co jest „naprawdę ekscytujące”.

 

 

 

„ The Big Talk ”, seria filmów PSHE autorstwa BBC Teach, przedstawia dzieci zadające pytania dotyczące seksu, związków i płci oraz odpowiedzi są udzielane przez „zaufanych” dorosłych.

Zrozumieniu tożsamości seksualnej i płciowej dzieciom mówi się, że płeć jest „tym, kim jesteś w środku”, ale ta płeć jest tym, czy urodziłeś się jako chłopiec czy dziewczynka.

 

 

„Ponad 100 tożsamości płciowych”

 

 

Zapytany o to, jakie są różne tożsamości płciowe, nauczyciel relacji i edukacji seksualnej powiedział: „Jest tak wiele tożsamości płciowych.

 

„Więc wiemy, że mamy mężczyzn i kobiety, ale obecnie istnieje ponad 100, jeśli nie więcej, tożsamości płciowych”.

Dodała: „Masz ludzi, którzy mogą nazywać siebie„ dziwakami płci ”, którzy są jak„ Nie chcę być niczym szczególnym, po prostu będę sobą ”.

 

 

Trans Activist.

 

 

Podczas gdy większość „zaufanych dorosłych” była nauczycielami, jednym z nich była aktywistka trans Leo Lardie, która urodziła się jako kobieta, ale teraz żyje tak, jakby była mężczyzną.

 

 

Dzieci nie wyglądały na wygodne, kiedy mówiła o swoich narządach płciowych, i wyjaśniła, że ​​jedynym sposobem, w jaki mogła być szczęśliwa, było „być prawdą o tym, kim jestem i pozwolić innym na to”.

 

 

W odpowiedzi na pytania dotyczące seksualności dyrektor szkoły, który jest żonaty z osobą tej samej płci, zasugerował, że „możesz być gejem”, jeśli lubisz kogoś tej samej płci ”w nieco inny sposób niż zwykle np twoi znajomi . ”

 

 

Rodzice tej samej płci

 

Do filmu dołączone są sugestie dotyczące tematów dyskusji i innych zajęć lekcyjnych.

Sugeruje, że dzieci piszą dramaty, które eksplorują seksualność i płeć „z naciskiem na włączenie społeczne i równość” oraz tworząc wystawy skupiające się na znanych lub historycznych postaciach „różnych płci”.

 

Różne rodziny, ta sama miłość koncentruje się na parach osób tej samej płci z dziećmi. W tym filmie nauczyciele nie wyjaśniają, że takie pary nie mogą naturalnie mieć dzieci.

 

 

Świętowanie innych związków

 

Seria „Big Talk” obejmuje także Szacunek dla siebie i innych , w której ten sam dyrektor mówi: „Być może nie rozumiesz, co to znaczy być gejem, ale szanujesz to, ponieważ uznajesz, że wszyscy są inni”.

Stwierdza, że ​​szacunek polega nie tylko na rozpoznawaniu różnic między ludźmi, ale także na „uczczeniu ich”, co jest „integralną częścią bycia wielką osobą w społeczeństwie”.

W innym miejscu filmu Lardie komentuje osoby, które są krytyczne wobec ideologii transpłciowe.

 

Nauczyciel relacji i edukacji seksualnej mówi następnie dzieciom, że „ludzie mogą pójść do więzienia, jeśli okaże się, że nie okazują szacunku lub nienawidzą ludzi z powodu różnicy, którą dostrzega”.

 

 

Czujecie co zapowiadają między wierszami? To dlatego Prawo Boże jest usuwane, ponieważ w Torze jest zakaz homoseksualizmu i lesbijstwa.

 

Nadchodzą ciężkie czasy. Nadchodzi sodoma i Gomora kiedy niby prawicowe kanały takie jak CW24, czy inne tego typu podobne zajmują się tym, na kogo glosować i jaki to PIS jest zły, kiedy cały sejm jest prokatolicki i prosyjonistyczny.

 

Wszystko odbywa się bokiem, po cichu dzięki znieczulicy społeczeństwa pijanego pozornym dobrobytem.

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 13 września 2019 — 11:50

3 komentarze

Add a Comment
 1. W żaden sposób nie potrafię wyobrazić sobie nawet pierwszych dziesięciu różnych ”tożsamości płciowych”, a co dopiero stu… ?

  Biedne dzieciaki. Spójrzmy jak często wspomina się tu i ówdzie o tym, że nie czują się komfortowo, dobrze i bezpiecznie, w swoim wieku poruszając takie tematy – że raczej powoduje to u nich skrępowanie i niechęć. Oczywiście nikt nie wysunie z tego odpowiednich wniosków…

  1. Trafny komentarz…
   Ponad 100? Oj, coś za ostro się przeliczyli… ?

   1. W Wielkiej Brytanii sa ludzie- wiedziałem program właśnie na bbc, ktorzy uważają sie za np. psy. Po pracy wracają do domu i przebierają się w kombinezony i maski, a ich partnerzy wyprowadzająich na smyczy do parku, gdzie biegają za patykami i obsikują drzewka. To tylko zewnętrzne praktyki.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: