Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

HAARP – teoria spiskowa mogąca odwrócić uwagę od znaków czasów ostatecznych i od Boga.

Żyjemy w świecie oceanu kłamstw i jeśli jest jakieś HAARP sterujące pogodą, to w umysłach papieża i wszystkich masonów razem wziętych z Ne Age.

 

Czym jest HAARP?

 

(ang. High Frequency Active Auroral Research Program) – program wojskowych badań naukowych prowadzonych wspólnie przez US Air Force, US Navy i DARPA oraz budowany przez BAE Systems. Celem projektu jest, według słów jego twórców:

Zrozumienie, symulowanie i kontrola procesów zachodzących w jonosferze, które mogą mieć wpływ na działanie systemów komunikacji i nadzoru elektronicznego“.”

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/HAARP

 

 

HAARP na Alasce

 

To z oficjalnych źródeł. Jednak fani teorii spiskowych i poszukiwacze prawdy uważają, że jest to:

 

 • broń elektromagnetyczna, która potrafi skumulować energię elektromagnetyczną w niewielkim obszarze, znane wyłączenie prądu w Nowym Jorku było następstwem testów tej broni (oparta na pracach dotyczących bezprzewodowego przesyłu energii Nikoli Tesli).
 • broń geofizyczna, która może powodować: trzęsienia ziemi, cyklony, tsunami itp.
 • urządzenie potrafiące sterować myślami ludzi (tzn. zmiana nastrojów, wywołanie zdenerwowania).
 • urządzenie mające wyżej wymienione cechy oraz dodatkowo posiadające możliwość: zniszczenia wszystkich satelitów na orbicie i międzykontynentalnych pocisków balistycznych, podziemnej tomografii, łączności z okrętami podwodnymi, sprowadzania na wybrany dowolny cel fali promieniowania o sile 20 megaton.

 

Być  może, bo nie jestem w temacie filmów akcji są pewne urządzenia wpływające na jednostkę, ale wątpię by wpływały na masy.

Takie opieranie się tylko na spiskach niesie za sobą wielkie ryzyko. Mianowicie każdy ból głowy, zmiana ciśnienia wynikająca z pogody może być uznana za HAARP.

 

Ale to nie wszystko. Pisze o tym przede wszystkim dlatego, że teoria spiskowa HAARP powoduje pominięcie znaków od Boga. Musimy pamiętać co mówił Pan Jezus:

 

“Powiedz nam, kiedy się to stanie i jaki będzie znak twego przyjścia i końca świata? (4) A Jezus odpowiadając, rzekł im: Baczcie, żeby was kto nie zwiódł. (5) Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest Chrystus, i wielu zwiodą. (6) Potem usłyszycie o wojnach i wieści wojenne. Baczcie, abyście się nie trwożyli, bo musi się to stać, ale to jeszcze nie koniec. (7) Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi. (“

 

Oczywiście może ktoś powiedzieć, że Pan Jezus nie zdefiniował powodu owych trzęsień i ogólnie anomalii pogodowych.

Pytanie tylko czy HAARP zniszczył zdemoralizowane Pompeje?

 

Według specjalistów nie jest to takie proste, by odpalić  HAARP, skierować fale radiowe w określone miejsce. No i tu  pojawiają się inne teorie, takie jak próby chemiczne i rozpraszanie chmur.

Siew chmurowy to miejsce, w którym substancja jest wystrzeliwana lub rozpraszana w powietrzu, aby zachęcić do deszczu.

Istnieją trzy metody, statyczna, dynamiczna i higroskopijna, i każda z nich polega na soli lub związku na bazie idonu do zmiany składu chemicznego nieba i wywołania deszczu.

Nie jest to praktyka wyłącznie amerykańska, ponieważ chiński rząd stosuje rozsiewanie chmur, aby mieć pewność, że ceremonia otwarcia Olimpiady w Pekinie nie byłaby wodnista…

Wykorzystali go również do zwiększenia opadów w mieście, które otrzymuje o 35 procent mniej opadów niż średnia światowa.

 

Zhiang Qiang, szef Pekińskiego Biura Modyfikacji Pogody, powiedział Asia Times, że poziom wody w zbiornikach wodnych w Pekinie wzrósł do 13 procent z powodu wysiewu chmur.

Podobna technika jest stosowana przez wojsko USA do mylenia radarów przez upuszczenia w powietrzu drobnych metalizowanych kawałków papieru – ale teoretycy spiskowi twierdzą również, że można je wykorzystać w ramach operacji HAARP.

 

 

O wiele bardziej realna jest teoria Chemtrails.

Chemtrails, to kolejny kontrowersyjny temat, który według wierzących w ten spisek przeciw ludzkości,  trujące opary wtłaczane są do nieba w celu kontrolowania populacji, uważa się również za istotne dla HAARP z podobnych powodów, tworząc metaliczną parę, która działa jako przewodnik dla fal radiowych, które odbijają się.

 

Notabene jako ciekawostkę przypomnę, że:

 

“Według tajnego dokumentu FBI teorie spiskowe stanowią nowe zagrożenie dla wewnętrznego terroryzmu”.

 

W ten sposób można zamknąć każdego człowieka badającego prawdę.

 

HAARP znajduje się nie tylko pod kontrolą USA. Podobny projekt ma Rosja.

 

 

Rosyjska Sura to  to laboratorium do badań  jonosfery.

 

 

 

Oto niektóre z najbardziej popularnych i pomysłowych hipotez HAARP:

 • Hugo Chavez, były prezydent Wenezueli, powiedział, że HAARP  spowodował  trzęsienie ziemi w Haiti.
 • Jesse Ventura, komentator polityczny zapaśnik, zasugerował, że HAARP bombarduje ludzi na całym świecie kontrolującymi umysł falami radiowymi.
 • Według rosyjskiego czasopisma wojskowego HAARP może potencjalnie odwrócić bieguny magnetyczne Ziemi, jak podaje WIRED .
 • Chemtrails są częścią programu modyfikacji pogody HAARP .
 • Wahadłowiec kosmiczny Columbia został zestrzelony w 2003 r. Jako „praktyka docelowa” dla projektu HAARP.
 • HAARP został początkowo założony przez nazistowskie Niemcy .

 

 

 

W apokalipsie jest wiele nieszczęść spowodowanych przez samego Boga jako wyraz Jego Gniewu przeciw systemowi szatana i tym, którzy za nim poszli. Jest grad, spadek gwiazd jakkolwiek to rozumiemy. szarańcza itd.

 

Moim zdaniem jesteśmy w fazie ostrzeżenia od Boga, że czas łaski się kończy i wszelkie kataklizmy i zawirowania w przyrodzie – a wzmacniają się – będą tłumaczone jako zmiany klimatyczne. Masoni i ich świat mediów zinterpretuje to jako ingerencję czlowieka a ludzie pozbawieni Boga ale szukający spisków wytłumaczą HAARPem i w ten sposób utracą zbawienie.

 

Wszyscy ci trutherzy mają wspólny mianownik: nie podążają za Jezusem – Panem przyrody.

Teoria spiskowa HAARP czyni z Jezusa bezsilnego i tym samym z Jego Wojska Niebieskiego. Z drugiej strony nie wiemy jak oni to wykorzystują….

 

 

_______________

 

 

Bóg jest wszędzie – nawet w wiadomościach. Dlatego każdą historię interpretuję przez pryzmat wiary.

Umieszczam interesujące materiały pomagające zrozumieć ten świat w kontekście Pisma.

Ale aby robić to co robię wymaga dużo pracy i czasu.

Jeśli więc chcesz możesz mi pomóc być  głosem prawdy w oceanie mainstremowych mediów i katolickich  wspierając mnie:

 

Odbiorca: Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

 

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję wszystkim w imię Jezusa.

 

__________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 13 września 2019 — 11:12

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Uważam,że może to być faktycznie urządzenie do przesyłania energii bezprzewodowo. Zauważcie że już Nikola Tesla to testował, a ile czasu temu to było, jak szybko postępuje technologia. Te wszystkie WiFi bloutoch i inne pozwalające nam na bardzo szybki przesył informacji, baterie lądujące się od innych przez dotyk, coś w tym jest. Może posłuży to , albo już służy do napadu pojazdów typu UFO?

  1. Ooo Nikola Tesla człowiek, który podobno dysponował wynalazkami które pozwoliłyby oszczędzić nasz świat, ale są ukrywane przez elity.

   Myślę że HAARP może istnieć chociażby te pożary chyba w grecji, wszystko w koło popalone a drzewa całe nieruszone. Jakoś tal chyba było dobrze już nie pamiętam.

 2. Całkiem możliwe, że HAARP to kolejne kłamstwo diabła. Apokalipsa jasno podaje:
  “(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.” Ap 12
  Diabeł zwodzi cały świat.

 3. Indoktrynacja ludzi istnieje na każdej płaszczyźnie, jesteśmy zwodzeni od dekad.. Należy badać każdą sprawę z osobna na ile jesteśmy w stanie a dopiero po zaznajomieniu się wyciągać wnioski..
  Istnieją teorie spiskowe które okazały się prawdą, z HAARP uważam że będzie podobnie.
  Polecam zaznajomić się z historią powstawania religii jak i z powstaniem samego Chrześcijaństwa, jedna wielka zwodnicza tuba.
  Kto szuka prawdy ten ją odnajdzie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme