Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szwedzki behawiorysta sugeruje jedzenie ludzkiego mięsa w walce ze zmianami klimatu.

Wykształcenie niebawem będzie powodem do wstydu. Ludzie zaczną chować dyplomy i doktoraty.

 

 

Updated: 9 września 2019 — 11:47

19 komentarzy

Add a Comment
 1. Sorry, że nie w temacie.
  Widziałem wczoraj w zborze mężczyznę w czarnych sportowych butach z dwoma czerwonymi paskami po bokach na każdym z nich. Czy on w ten sposób coś manifestuje? Można przyjąć, że nieświadomie oddaje tak cześć szatanowi?

   1. Powinniśmy unikać wszystkich przedmiotów z takimi kolorami np. czerwony rower z czarnymi napisami?

     1. Co mam w takim razie zrobić. Mam kurtkę narciarską – czerwona z czarnymi elementami – wyrzucić?

      1. nie no, albo tj prowokacja albo nie widzisz granic.
       Ja bym nie wyrzucał. Wszak diabelskich znaków tam nie ma.

       1. To gdzie jest granica? Na fotelikach dziecięcych ani na joistku też nie było znaków diabelkich a przedstawiałeś to jako oswajanie z diabelskimi rzeczami. Roweru jak wyżej byś nie kupił, to jak to jest?

        1. widzisz Grzegorzu, Ty patrzysz religijnie, że wolno, nie wolno. Ja patrzę na to, że ja tego nie chcę bo jest to moda tego swiata. Taka jest roznica miedzy nami.

         Pytaj o wszystko Boga.

      2. Jak jesteś nawrócony to rób jak Ci sumienie podpowiada. Napisano, że wszystko co nie jest z przekonania jest grzechem.

       1. Tak jest. Duch nam podpowiada co jest dobre a co złe, a wcześniej tego nie zauważaliśmy. Nie działajmy przeciwko sumieniu i 1Tes5.22 “Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła”

       2. Znam Pismo Święte. Sumienie mi podpowiada, że nie ma nic złego w łączeniu dowolnych kolorów. Podobnie ma się sprawa z niedzielą i “schabowym”. Takie jest moje wewnętrzne przekonanie i rozumienie Pisma. Rozumiecie inaczej i tak Wam podpowiada sumienie – zostańcie przy swoim skoro czynicie tak dla Pana

        1. I dobrze czynisz dlatego uważam, że powinienes czytac takie strony, które sa Tobie najblizsze, gdzie mówią prawdę, jedzą schabowego i świętują niedzielę. Te stronę zostaw. szkoda Twojegpo czasu Grzegorzu.
         Wszystkiego dobrego.

         1. Czy Ty mnie stąd “wyganiasz”? Czytam różne strony. Tu czasem pojawia się ciekawy materiał, więc pozwolę sobie Was odwiedzać. Pozdrawiam.

         2. nie wyganiam ale zapraszam do konsekwencji. Zakładając np co nie musi byc prawdą że jesteś katolikiem, to nalezy tej prawdy szukać w katolicyzmie. Zakładając, że jesteś zielonoświątkowcem nalezy szukac prawdy w kościele KZ.
          Ja ludzi zachęcam do konsekwencji bo albo ja jestem heretykiem, albo np kosciół rzymski. Pragne aby ludzie byli gorliwi i wyraziści.
          Ja oddzielam się od wszystkich denominacji w Polsce przy czym ten mi jest bratem i siostrą, kto czyni wolę (prawo Ojca), a tacy moga być wsród baptystów i zielonych….

         3. Dominik twierdzi że jedzenie schabowego nie jest grzechem.

 2. Przecież wykształcenie to nie powód do dumy, ja mam 19 lat i wykształcenie gimnazjalne, to czyni mnie kimś gorszym od ludzi którzy mają średnie albo wyższe?
  Ani to powód do dumy ani do wstydu.

 3. Co też ten człowiek powiedział… Jakże to niemądrze brzmi…nie mam nic przeciwko dbaniu o środowisko, ale wygadywanie przy tym takich rzeczy (albo to co doktór Spurkini niedawno palnęła o tym feminizmie przy krowach mlecznych) to już jest kurde dramat… ?????

 4. Nie jestem katolikiem. Utożsamiam się z chrześcijaństwem ewangelicznym, ale nie należę do konkretnej denominacji. Najbliźsi doktrynalnie są mi baptyści.

  1. spoko, uważam, że wszystko Duch Bozy Ci wyjaśni, a nie ja cvzy żaden pastor. jeśli będziesz przyjmował prawdę, która nawet jak nie będzie Ci na rękę, to ja przyjmiesz.
   Wszystkiego Dobrego. Niech Duch Pana Jezusa Cię prowadzi.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: