Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kolejny ważny 23 września będzie w 2019 roku.

Jak wspominałem kilka razy byłem jednym z nielicznych blogerów, którzy nie wycofali się kilka lat temu po brak spektakularnych wydarzeń 23 września. Nie uczyniłem tego z uwagi na uświadomienie sobie doniosłości polityczno-relijnej tego wydarzenia. Kiedy inni oczekiwali spadającego meteoru, ja rozpoznałem po tej dacie prawdziwy sens tych wydarzeń. Nikogo nie interesowało to, że władca świata w osobie papieża przylatuje do “protestanckiego” USA i przemawia z kongresu przy wielkim aplauzie obu partii sobie przeciwstawnych: demokratów i republikanów.

 

Tym razem również nic się nie wydarzy na miarę kataklizmu, no chyba że sam Bóg zainterweniuje lub system przeciwny Bogu będzie chciał coś zatuszować.

 

23 września odbędzie się  szczyt Sekretarza Generalnego ONZ w Nowym Jorku i jak to powiedział ów sekretarz  generalny António Guterres, „szczyt skupi się na obszarach, które stanowią sedno problemu – sektory i obszary, które generują najwięcej emisji

“Ma on koncentrować się m. in. na mobilizacji źródeł finansowania w celu obniżenia emisyjności wszystkich priorytetowych sektorów, przyspieszeniu odejścia od paliw kopalnych, transformacji przemysłu czy wspieraniu globalnych wysiłków na rzecz rozwiązywania problemów i zagrożeń związanych ze zmianami klimatycznymi oraz zarządzania nimi.”

 

 

 

 

Takie wydarzenie nie interesujące przeciętnego wyborcę obecnego sejmu państwa syjonistyczno-rzymskiego zwanego Polską kompletnie nie interesują.

Gdyby zapytać ludzi na ulicy, to skojarzyliby coś z troską o przyrodę i dobre powietrze. Tylko kto wypuścił te kopcące samochody na ulice? Kto uruchomił kopalnie? To co, pomyliliśmy się a teraz musimy to naprawić? Czy może tutaj jest coś więcej?

Tak, jest i biorą w tym udział wszystkie media, co udowadnia globalny spisek przeciw ludzkości.

Media w bezwstydnej próbie zebrania fałszywych wiadomości popierających fałszywą religię „kryzysu klimatycznego” tracą wiarygodność tak jak p. Ator nagrywający teledysk o “proroctwie” płonących lasów w aranżacji MADONNY.

 

Umieszczałem kilka dni temu rzetelne informacje o Amazonii i nie tylko.

 

 

Ja nie próbuję być ekspertem od wszystkiego jak niektórzy. Ja przedstawiam opinie ekspertów.

 

To, że te szczyty klimatyczne i zrównoważony rozwój są religią pokazują wypowiedzi samego przywódcy religijnego, do którego płynie kasa z biznesu religijnego  z całego globu:

 

 

 

Myślicie, że na tym szczycie 23 września spotka się paru kolesi i słuch po tym zaginie?

Nie i nie powiedzą Wam o tym znani jutuberzy. Dlaczego? Ponieważ są rzymskimi katolikami a jednocześnie często Żydami.

 

Tylko kilka przykładów:

 

“Papież Franciszek powiedział w poniedziałek dziennikarzom, że świat z powodu zniszczenia środowiska jest na granicy samobójstwa. Wyraził nadzieję, że konferencja klimatyczna w Paryżu przyniesie rozwiązania”

https://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/papiez-o-zmianach-klimatycznych,598953.html

 

 

Kolejny news:

 

“Papież Franciszek powiedział w piątek, że konferencja klimatyczna COP24 w Katowicach w grudniu może być “kamieniem milowym” na drodze wyznaczonej przez porozumienie zawarte w Paryżu w 2015 roku. Zaapelował do rządów o uszanowanie wziętych na siebie zobowiązań.””

https://info.wiara.pl/doc/4858922.Papiez-Szczyt-klimatyczny-w-Katowicach-moze-byc-kamieniem

 

 

No ale w jakim celu okłamuje się świat?

Oto odpowiedź poniżej:

 

Papież Jezuita wzywa do utworzenia rządu światowego.

Kopiuje tekst z mego wpisu:

 

Papież Franciszek naciska na kroki w kierunku globalnego autorytetu, który zastępuje prawa poszczególnych krajów, a wszystko w celu dążenia do „wspólnego dobra” w takich kwestiach, jak zmiany klimatu i imigracja.

 

 

„ Kiedy ponadnarodowe wspólne dobro jest wyraźnie zidentyfikowane, konieczne jest posiadanie specjalnego organu zgodnego z prawem, zdolnego do ułatwienia jego wdrożenia. Myślimy o wielkich współczesnych wyzwaniach związanych ze zmianą klimatu, nowymi formami niewolnictwa i pokoju ” – powiedział członkom Papieskiej Akademii .

Spotkali się w zeszłym tygodniu w Watykanie, aby omówić temat: „Naród, państwo, państwo narodowe”.

Przemawiając na konferencji, Franciszek zganił tendencję nacjonalizmu między poszczególnymi krajami i wiele napięć, które „wynikają z nadmiernego popytu na suwerenność ze strony państw”.”

 

Sęk w tym, że pan Bergoglio bardzo często wzywa do ustanowienia takiego autorytetu.

 

Postanowienia szczytu klimatycznego to zmiana ekonomii, dociskanie śruby oraz nowy (nie) ład polityczny.

Żaden pastor  protestant nie piśnie Wam słówka na ten temat, dlatego, że ci uprawiający politykę z Rzymem posłusznie wykonują rozkazy syjonistycznego Rzymu.

Uważam, że będzie to bardzo ważna politycznie data. To nie będzie spotkanie na kawie u cioci i dlatego obserwujmy co ci ludzie przeciwni Bogu tam powiedzą.

 

 

Updated: 9 września 2019 — 09:04

4 komentarze

Add a Comment
 1. Przepraszam że ni.e na temat:
  Gdybym nie przyszedł i nie mówił im, nie mieliby grzechu. Teraz jednak nie mają wytłumaczenia dla swego grzechu.
  Ewangelia Jana 15:22 PUBG
  https://bible.com/bible/138/jhn.15.22.PUBG

  Ludzie którzy usłyszeli od nas Prawdziwą Ewangelię i nie uwierzyli będą mieli to poczytane za grzech …

 2. Dziękuję za informację, warto będzie obserwować co tam powiedzą…

 3. Damian (z Sosnowca)

  INFO Z FACEBOOK’A:

  “Bardzo ciekawe rzeczy dzieją się na świecie…
  A dokładniej w Izraelu w Jerozolimie.
  Na YouTube jest filmik-wywiad’ z rzecznikiem Sanhedrynu w Jerozolimie. Rozmowa porusza takie tematy jak m.in. budowa III Świątyni, kim będzie Antychryst, a także o powołaniu nowej Organizacji Narodów, która zjednoczy 70 narodów we wspólnej religii przy wspólnej świątyni. Polecam obejrzeć ten wywiad- a zwłaszcza od 6 do 10 minuty filmiku (link do wywiadu podaję na końcu tego wpisu).
  Narody zaproszone do złożenia ofiary ze zwierząt na Górze Oliwnej, odnawiając Przymierze Noego… Tempo mają niesłychane!
  O czym mówi ten artykuł? Zobaczcie poniżej.

  25. września, Sanhedryn organizuje konferencję dla nowopowstałej Organizacji 70 Narodów .
  Konferencja zakończy się ofiarą zwierzęcą złożoną przez przedstawicieli narodów na Górze Oliwnej, w której odnowią przymierze zawarte przez Noego po opuszczeniu Arki.

  Konferencja rozpocznie się w środę wieczorem, 25 września , 25 dnia hebrajskiego miesiąca Elul w Jerusalem Gate Hotel i będzie trwac aż do piątku, 27 września.

  Wykłady i dyskusje skupią się na przymierzu Noego którym objęta jest całą ludzkość.
  Omówiona zostanie również powszechna ekonomiczna, kulturalna i edukacyjna podstawa takiej organizacji.
  Głównym celem będzie również ustanowienie międzynarodowego sądu opartego na zasadach biblijnych.

  Bóg ustanowił granice świata w oparciu o 70 potomków Izraela, którzy weszli do ​​Egiptu i 70 narodów, które wyszły z Noego.
  Koncepcja 70 narodów pojawia się również w odniesieniu do 70 wołów ofiarowanych w świątyni przez całe święto Namiotów.

  Organizacja podkreśla, że każdy naród zachowa swoją unikalną i odrębną tożsamość narodową , dziedzictwo kulturowe, język i poszanowanie ich granic.

  Obecni będą oficjalni przedstawiciele kilku państw : reprezentujący Gwatemalę , Salwador, Meksyk, Honduras, Boliwia, Trynidad Tobago i Kostaryka. Wiele innych krajów jeszcze się nie określiło. Kilku delegatów to parlamentarzyści swoich krajów.

  Uniwersalna modlitwa

  Pierwszy dzień konferencji zakończy wspólna modlitwa wszystkich uczestników.
  Rabinowi Yehoshua Hollander, ministrowi spraw zagranicznych Sanhedrynu, powierzył zadanie skomponowania wyjątkowej modlitwy na specjalną okazję.

  „Religia to trudne słowo” – powiedział rabin Hollander.

  „Człowiek nie potrzebuje religii, aby odnosić się do Boga. Adam nie potrzebował religii, aby rozmawiać z Bogiem. Religia jest działaniem, które społeczność wykonuje razem. Narody zostały ustanowione z Noem, a następnie pojawiła się potrzeba religii. Musimy więc zjednoczyć się jako odrębne narody i religie ”.

  „Naród ma atrybuty, które go definiują, ale potrzebuje także religii” – powiedział rabin Hollander, sugerując, że ONZ nie ma tego atrybutu. „Organizacja narodów z konieczności musi być religijna, 70 narodów pod rządami Boga, ale nie żadna konkretna wspólna religia”.

  W piątek konferencja zakończy się wycieczką na Górę Oliwną, gdzie narody zostaną zaproszone do odtworzenia historii Noego po jego wyjściu z Arki.

  Ceremonia odnowi przymierze zawarte w tym czasie między ludzkością a Bogiem.

  „A ja, oto ja ustanawiam moje przymierze z wami i z waszym potomstwem po was; I z wszelką żywą istotą, która jest z wami, z ptactwem, bydłem oraz z wszelkim zwierzęciem ziemi, które jest z wami, od wszystkich, które wyszły z arki, aż do każdego zwierzęcia ziemi. Ustanowię moje przymierze z wami. Nie będzie już więcej zgładzone wszelkie ciało wodami potopu ani nie będzie już więcej potopu, który miałby zniszczyć ziemię.
  Rodzaju 9:9‭-‬11 UBG

  Ołtarz musi zostać zbudowany, a ofiara złożona przez kogoś z narodów, który przestrzega siedmiu praw Noego.”

  A ktoś napisał jako komentarz:
  Teraz już wiadomo w jaki sposób powstanie III Świątynia Jerozolimska.
  Nie będzie to świątynia na wzór dwóch poprzednich, której fundamentem duchowym było przymierze z Mojżeszem.
  Nowa będzie zbudowana na ekumenii. EKUMENII !!!

  Witam w czasach końca
  Czytaj Biblię. ”

  Widzicie co się zbliża???

  A czym są Prawa Noego tzw Noahickie? To prawa typowe dla New-Age, uniwersalne, głoszące pokój i bezpieczństwo, nie wymieniające ani razu o jakiego Boga chodzi, brak w nich nawet Imienia Boga Izraela JAHWEH. Zobaczcie sami:
  7. PRAW NOEGO : /tzw Prawa Noahickie/

  1. Wiara w Boga

  Człowiek jest najsłabszą istotą, otoczoną przez siły natury -życia i śmierci, które są znacznie silniejsze od niego. W obliczu ogromu tych sił uniwersalnych, człowiek może się starać “im służyć w celu ochrony siebie i polepszenia swojego bytu”.
  Jednakże sednem życia jest rozpoznanie Najwyższej Istoty, która stworzyła Wszechświat i przyjąć Jej prawa, z bojaźnią i miłością. Musimy pamiętać, że On zna wszystkie nasze czyny, wynagradza dobroć i karze zło. Jesteśmy zależni od Niego i tylko przed Nim odpowiadamy.
  Wyobrażenie sobie istnienia jakiejkolwiek innej mocy, która by nas chroniła lub zaspokajała nasze potrzeby, wypacza sens życia i jak nas historia naucza wyzwala, w nas i na całym świecie olbrzymie siły zła.

  2. Szanuj i chwal Boga
  To prawo jest “miarą” tego, jak przestrzegane są pozostałe sześć. Kiedy człowiek realizuje swoje możliwości, założone przez Boga, wszystko, co On stworzył zostaje wzniesione i wywyższone.

  3. Szanuj życie ludzkie
  Nieludzkie traktowanie człowieka przez innego człowieka sięga historii Kaina i Abla. Człowiek jest opiekunem bliźniego (brata). Zakaz zabijania ma za zadanie ochraniać człowieka przed skłonnościami do okrucieństwa tkwiącymi w nim. Człowiek-agresor, zaprzecza świętości życia ludzkiego, aby w końcu zaatakować samego Boga, na podobieństwo którego zostaliśmy stworzeni.

  4. Szacunek dla Rodziny
  Tora stwierdza: “Źle jest dla człowieka być samotnym”, dlatego B-g stworzył dla Adama Ewę-kobietę łącząc ich małżeństwem i “błogosławiąc ślubem.” Kreatywność człowieka znajduje swój wyraz w zdrowej rodzinie. Taka rodzina jest podstawą zdrowej społeczności, narodów i społeczeństw. Narody, które tolerowały brak moralności – cudzołóstwo, rozpustę lub kazirodztwo – nigdy nie trwały długo. Nierząd jest znakiem wewnętrznego rozpadu i przyczynia się do powstawania bezwzględnego społeczeństwa, wnosząc zamieszanie w życiowym planie Bożym.

  5. Szanuj Ludzi
  Nasze pożywienie pochodzi od Boga, należałoby więc zapracować na nie uczciwie, z godnością, a nie za pomocą fałszu i kłamstwa. Naruszanie czyjejś własności, poprzez okradanie i oszukiwanie, jest atakiem na ich człowieczeństwo. To rodzi anarchię, pogrążając ludzi głęboko w egoizm i okrucieństwo To właśnie ten grzech był przyczyną Wielkiego Potopu – powodzi, zesłanej na ziemię przez Wszechmogącego.

  6. Konieczność Systemu Prawnego

  Solidny, zdrowy i sprawiedliwy system prawny, czyni społeczeństwo godnym błogosławieństwa Bożego. Stworzenie systemu sędziów, sądów i urzędników w celu utrzymania i egzekwowania prawa stanowi daleko idącą odpowiedzialność. To przykazanie przekłada ideały naszego życia osobistego na formalny porządek obowiązujący całe społeczeństwo. Jest to rozszerzeniem i potwierdzeniem wszystkich poprzednich przepisów.

  7. Szanuj Wszystkie Stworzenia.
  Bóg daje człowiekowi “panowanie nad rybami morskimi, nad ptactwem niebios, nad bydłem, i nad całą ziemią.” Naszym zadaniem jest opieka nad Stworzeniami Boga. Nasza odpowiedzialność sięga poza naszą rodzinę, a nawet poza społeczeństwo, w którym żyjemy i obejmuje cały świat przyrody. Jesteśmy dozorcami i ochroną wszystkiego, co stworzył Bóg. Ostatecznie nasza odpowiedzialność rozciąga się poza naszą rodzinę, a nawet poza społeczeństwem, w celu włączenia świat przyrody.”

  Dlatego sami widzicie, że nie mają one zbyt wiele wspólnego z 10.Przykazaniami naszego Boga JAHWEH, są to po prostu uniwersalne zasady, które spodobają się wszystkim ludziom z każdej religii – przecież każdemu zależy na pokoju na świecie …
  Wszystko niesamowicie przyspiesza. Dla nich nie jest ważne, kto będzie przychodził do nowej Świątyni i do jakiego boga będzie się modlił. Wszyscy będą tam mile widziani. Jedna wielka ekumenia, która przygotuje tych ludzi na przyjęcie Antychrysta.

  Bądźmy czujni, nie śpijmy, gdyż czasu jest mało do przyjścia naszego Boga i Zbawiciela Jeszua Mesjasza. Życzę Wam pokoju w sercu mimo chaosu na zewnątrz. Błogosławieństw od Boga JAHWEH na nowy tydzień. Szalom!
  —————————————————————–

  Wywiad z rzecznikiem Sanhedrynu z polskimi napisami – link poniżej: (głównie od 6 do 10 minuty – mowa o nowej Organizacji 70 Narodów) ”

  1. Powazna sprawa.
   To wszystko ma sens. Zjudaizowani pastorzy, ekumenia, onz.
   Ale jesli sie to zacznie, to bedzie oznaczalo poczatek konca swiata edomitow i chazarow.
   Nie zbudują drugiej wieży Babel.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: