Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Krzysztof Woźniak “Ator” przeciwny Bogu człowiek. .

Co jakiś czas YT sugeruje mi filmiki tego człowieka stąd zdarzało mi się wchodzić na te nagrania. Ale zazwyczaj nie wytrzymywałem rozwleczonych wypowiedzi i przede wszystkim  brak konkretów wraz z odczuciem podkręcania emocji widza.

Wiem, że Krzysztof “Ator” popiera Kukiz 15 i jego lidera zaprosił nawet do swego studia/mieszkania celem przeprowadzenia wywiadu. Fakt ten deklasuje go jako antysystemowca i na potwierdzenie można dodać za innymi stronami, że Ator ponoć pracował w TVN.

 

Do napisania w końcu tego tekstu zostałem sprowokowany znalezieniem tego filmu na kanale wideoprezentacje:

 

 

Znam mniej więcej konwencje jego kanału i wiem też że Ator uderza w odbiorców poszukujących sensacji, ale zrobienie z osoby Jezusa  jaszczura nawet w celach zarobkowych jest już czymś więcej niż sensacją.

“Jezus Chrystus Był Zmiennokształtnym Kosmitą”.

 

 

Postanowiłem nie ufać swojemu dotychczasowemu przekonaniu o Atorze jako sprytnemu Vlogerowi bazujące u na  emocjach słuchaczy, gdyz większość bazuje na strachu i politycznym pustosłowiu, ale zbadałem net.

 

Zacząłem od profilu fejsbukowym Atora:

 

 

Oczywiście owa piramida może być tłumaczona “specjalizowaniem” się spiskami. Ale kolorystyke mamy jak przystało na znaną wiarę czarno-czerwoną i nie daje się przekonać przypadkowością piramidy. Ok, ta jego słynna zielona poświata logicznie wkomponowuje się w charakter kanału, ale nie trójkąt, który można li tylko przypisać do tzw Illuminati (na nasze jezuitów), a przecież Ator zajmuje się nie tylko iluminati w spiskach, ale wszystkim. Zresztą nazywany jest przez jego wrogów specjalistą od wszystkiego.

 

No właśnie, cytuję jego oponentów:

 

Mówię tutaj o kanale wideoprezentacje, na którym to dorosły człowiek wymyśla coraz to bardziej sensacyjne informacje po to, aby w oczach młodych odbiorców zbudować wizerunek wiarygodnego źródła informacji. I taki wizerunek wśród młodzieży sobie Ator zbudował. Uczy więc swoje stadko, co jest dobre a co złe, jak mają myśleć i co mają myśleć o danym zdarzeniu czy sytuacji. Dla przykładu ostatnio obwieścił światu, że kiedy muzułmanie przejmą Francję to berdą mogli użyć przeciwko światu broń atomową. Opowiadanie takich historii przychodzi mu tak łatwo, jak normalnemu człowiekowi mówienie dzień dobry z rana. W tym samym materiale nasz wieszcz Youtubowy ogłosił, że w całej Szwecji trwa stan wojenny, a miasto Malmo jest przez nich całkowicie opanowane. Na ulicy są uzbrojone bojówki itp. To wszystko opowiada łamiącym głosem i z pewnym jak twierdzi osobistym zaangażowaniem. Ten materiał jest też misyjny, ponieważ nasz wieszcz nie chce abyśmy musieli uciekać z naszego kraju.

No i te wszystkie „doniesienia” na temat Malmo zbadał inny Youtuber, czyli Bartek z kanału Bartek Usa. Zobaczcie jaką kompromitacją kończy się kiedy konfrontuje się „internetowych specjalistów” z rzeczywistością.”

 

Pogromca bzdur vs Ator czyli youtubowy specjalista od wszystkiego

 

Ja jednak poszedłem dalej. Nie interesuje mnie to, że wolny człowiek zarabia na naiwności wolnych ludzi.

Interesuje mnie natomiast  jego wiara. Świadoma lub nie. Mam swoje zdanie na ten temat, którego nie przedstawię w przeciwieństwie do fotek:

 

 

Ta sama kolorystyka co na profilu Fejsa.

Jedziemy dalej.

 

 

Czaszki, demoniczne gry itp.

 

 

 

Z tego co wiem, p. Ator nigdy nie nakłania do przyjścia do Jezusa, nie popiera Biblii, ale występował w jezuicko-katolickim wrealu24.pl i on tego kanału broni.

 

 

 

Popatrzcie jak…robią was w konia. Ator był wrealu i jest znajomym Roli, ale tenże sam Ator zaprosil Kukiza, którego darzy sympatią, którego z kolei nienawidzi Braun wystęoujący wrealu:

 

https://www.youtube.com/watch?v=cJQ_ChKPDb8

 

Ci rzekomi illuminati (IHS) doskonale się bawią dzieląc społeczeństwo, a sami  współpracują ze wszystkimi.

 

Poniżej były kolega Atora o ich problemach. Nie polecam oglądania gdyż poziom tego jest niegodny Chrystusowca.

 

 

Nigdy bym w swym poszukiwaniu prawdy nie nadał tak bluźnierczego tytułu wskazującego na to, że Jezus był kosmitą czy jak to niektórzy mogą sobie interpretować jaszczurem a komentarze na to wskazują:

 

 

Ator dał serduszko wypowiedzi autoryzującej te bluźnierstwa.

 

 

A to, że jest Pan przeciwnikiem prawdy to pikuś, ale to, że bluźnił  Pan osobie, która umarła za innych,. między innymi za Pana grzechy to już sprawa poważna.

 

“Nie łudźcie sięBóg nie da się z siebie naśmiewać. Co bowiem człowiek sieje, to też żąć będzie. Bo kto sieje dla swego ciała, z ciała żąć będzie zniszczenie.” Ga 6. 

 

 

Proponuje nawrócić się póki jest jeszcze czas.

 

ps.

Bardzo się dziwię, że niektórzy chrześcijanie oglądają ten kanał…

Zaktualizowane: 3 września 2019 - 12:37

12 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Bardzo trafnie go opisałeś.Ja go oglądałem regularnie jakieś 2 lata temu gdy interesowały mnie spiski. Zresztą równolegle czytałem Twój blog. Przestałem subskrybowac kanał Atora po wypowiedzi, że Jezus był pierwszym hipisem.Dosłownie tak powiedział.Na całe szczęście Bóg przyprowadził mnie na Twój blog.
  Bracia i siostry w wierze tak mało jest takich stron jak Piotra.Ja znam tylko jedną dlatego proszę Was wspieramy go regularnie aby jak najwięcej ludzi przyszło do Jezusa. Sami widzicie, że zdrowej nauki jak na lekarstwo. Oczywiście mamy Pismo Święte ale tak miło jest wiedzieć, że gdzieś w Polsce są ludzie trzymający się słowa Bożego.Ten blog umożliwia nam takie wirtualne poznanie się. Choć nie jestem aktywnym członkiem tego bloga, na palcach jednej ręki mogę policzyć dni bez zaglądania tu.I niech tak zostanie ?
  Niech Ci Piotrze Bóg błogosławi

  1. I ja jakiś czas temu przestałem subskrybować ten kanał ze względu na te same powody, które Piotr opisał. Zrozumiałem, że gdybym nawet nigdy już nie oglądał telewizji, słuchał radia, czytał książek, a tylko karmił się Słowem Bożym, to
   wyjdzie mi to na dobre, bo od momentu nawrócenia z biegiem czasu ogarnia mnie coraz większy spokój. A te wszystkie spiski i ludzkie analizy jeśli się tym żyje sieją w sercu niepotrzebny niepokój.

 2. Mało tego ator w jednym z filmów mówi, że ogląda jasnowidza Jackowskiego. Jak wczoraj zobaczyłem ten film o którym mówisz dałem unsuba :/

  1. Jeżeli chodzi i Jackowskiego może byś Piotrze zrobił o nim artykuł bo wiem że dużo ludzi się nim zachwyca

   1. ok jasne, zwłaszcza że niedawno był u Rolu (wrealu…)

    1. Jak trafię czasem na jego filmy to jestem przerażona co on tam mówi np. film pod tytułem ,,moje przeczucia co się dzieje z nami po śmierci ,,

     1. Pan Jackowski musi mieć silne powiązanie z demonami jeśli to o czym opowiada jest prawdą… Szkoda człowieka…

      1. A ludzie mu wierzą… Myślę że to o takich fałszywych prorokach mówił Jezus

 3. Ja również przestałam subskrybować ten kanał po nowonarodzeniu a wcześniej oglądała bardzo często.

  1. no właśnie, gdyż Duch Boży pokazuje jak oddzielać się od świata

   1. Przestały mnie interesować spiski i to co na świecie bo co by nie było ja ufam Bogu,a ten Pan żeruje na strachu ludzi i nakręca nie potrzebnie… Jedynie co to czytam Twój blog

 4. Nigdy jakoś aż tak nie interesowały mnie filmy tego człowieka, obejrzałam może z jeden czy dwa kiedyś, ale nie dałam rady zrozumieć nic a nic z tego, co mówił… Dzięki za ostrzeżenie…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish