Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

YouTube blokuje filmy z Dziesięcioma Przykazaniami, ograniczając je dla „dojrzałych odbiorców”.

 

YouTube ogranicza dostęp do filmów kanału PragerU z  Dziesięciorgiem Przykazań, oznaczając je jako treści dla dorosłych, które są „nieodpowiednie” dla „wrażliwych” odbiorców.  

 

W serii postów na Twitterze we wtorek PragerU poinformował, że YouTube ogranicza się do setek ich filmów, w tym wielu poświęconych wyjaśnieniu Dziesięciu Przykazań. Ogranicza to dostęp widzów do filmów i ogranicza przychody z reklam kierowanych do PragerU.

 

 

 

„Nasza ostatnia liczba została przeprowadzona w kwietniu i w tym czasie to ponad 100 filmów PragerU, w tym ponad 50 z naszych 5-minutowych filmów. Istnieje obecnie ponad 240 filmów PragerU, w tym ponad 100 naszych 5-minutowych filmów ”, napisał na Twitterze PragerU.

 

 

„Wśród nowo zastrzeżonych filmów jest więcej filmów z naszej serii 10 przykazań z Dennisem Pragerem, w tym: Nie używaj imienia Bożego… Nie kradnij… Nie pożądaj. Dlaczego YouTube miałby ograniczać te filmy? ”

 

PragerU dodał link do petycji z żądaniem usunięcia z YouTube ograniczenia wiekowego filmów. Od środy rano podpisało go ponad 643 000 osób.

„Nie ma usprawiedliwienia dla cenzury Google i YouTube oraz ograniczania jakichkolwiek filmów PragerU, które powstają wyłącznie w celu edukowania ludzi w każdym wieku na temat podstawowych wartości Ameryki” – powiedzieli .

„Potrzebujemy Twojej pomocy, aby powiedzieć YouTube, że ich ograniczenia dotyczące naszych filmów są nieprawidłowe. Dołącz do tysięcy Amerykanów, którzy cenią sobie swobodną wymianę pomysłów. ”

 

 

PragerU to konserwatywny kanał YouTube z ponad 1 milionem subskrybentów, na którego czele stoi konserwatywny prowadzący radio Dennis Prager.

YouTube ocenzurował wiele filmów Prager U, blokując lub ograniczając treść do oglądania tylko przez „dojrzałych” odbiorców.

 

Dennis uznaje szabat jako wciąż aktualne przykazanie w przeciwieństwie do większości polskich pastorów.

 

W październiku 2017 r. PragerU wniosło pozew przeciwko Google i YouTube do amerykańskiego sądu rejonowego dla północnego dystryktu Kalifornii, oskarżając ich o ideologiczną dyskryminację.

 

Teraz popatrzmy kto jest dyskryminowany: LGBT czy Chrystusowcy stojący na straży Prawa Bożego?

 

Czy widzicie tę walkę z Prawem Bożym? Ay czasem ludzie nie zaczęli się uświęcać. Przykręcają kurek z prawdą i Boga Prawem.

Nie z miłością do wszystkich jak w agenturalnych zborach, ale z Prawem Bożym. Nie maja limitów na wiarę charyzmatycy ale ludzi będący orędownikami Prawa Bożego.

 

Zbliżamy się do powtórki z czasów reformacji, z tym że wróg obecnie ukrywa się za korporacjami. Rzym kryje się za pastorami, firmami, władzami świeckimi uzależnionymi od Rzymu.

 

 

__________

 

Dla osób pragnących mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna”

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Jeszcze raz dziękuje w imię Jezusa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 23 sierpnia 2019 — 13:29

18 komentarzy

Add a Comment
 1. Pierw przyzwyczaić ludzi do platformy, tak by byli z nią zżyci a następnie gdy nadejdzie odpowiedni moment wprowadzić cenzurę, wprowadzić zakazy i pokazać ludziom gdzie mają iść, a ludzie niczym bez chleba i wody pójda tam gdzie trzeba by wode i chleb otrzymać. Tak samo z elektroniką, choć jak wiadomo informacja do mas najczęściej i najszybciej trafia po przez te popularne środki przekazu. Ale mamy ust, które potrafią mówić, więc choćby świat ucichł to nasze usta póki potrafią mówić, niechaj mówią w Duchu Bożym. 🙂

 2. Wcale się nie dziwię, że filmy są: dla „wrażliwych” odbiorców.
  Przecież to może być wstrząs dla “wierzącego” jak się okaże, że to nie jest tak jak mówi ksiądz lub pastor :))))))))
  A całkiem serio to sam się lekko zszokowałem w dorosłym życiu jak jednak sprawdziłem Biblijny Dekalog, a człowiek robi wszystko odwrotnie.
  np antyDekalog Kowalskiego:
  1. Ja jestem bogiem.
  2. Wszystko może być moim bożkiem (sport, muzyka itp)
  3. Czynię sobie rzeźby i obrazy, kłaniam się, klękam, oddaję cześć.
  4. Co drugie słowo, jako przecinek to “o Jezu”, “o Boże”
  5. Nie święcę soboty. Niedziela obowiązkowo wolna na piwo i grilla.
  6. Nie szanuje rodziców.
  7. Zabijam (nienawidzę wszystkich)
  8. Kradnę zawsze jak tylko mogę (np. nie płacąc podatków, oszukując, aby przyoszczędzić)
  9. Kłamię zawsze.
  10. Pragnę wszystkiego co mają inni.
  Może ktoś przypadkiem przeczyta i się zastanowi?
  Z Bogiem Kochani!

  1. a co jeżeli ktoś musi pracować w soboty bo tak ma ułożony grafik? ja na przykład tak mam.

   1. Jeżeli wszystko inne z Ewangelii będziesz wypełniał to się nie martw o przyszłość. My teraz jesteśmy takimi niewolnikami systemu, a i w czasach Rzymskich niewolnik musiał pracować każdego dnia.

   2. ,,Gdybyście zrozumieli, co znaczy: Chcę raczej miłosierdzia niż ofiary4, nie potępialibyście niewinnych. 8 Albowiem Syn Człowieczy jest Panem szabatu5». ”

    ,,O ileż ważniejszy jest człowiek niż owca! Tak więc wolno jest w szabat dobrze czynić»”

    ,, I dodał: «To szabat został ustanowiony dla człowieka, a nie człowiek dla szabatu. 28 Zatem Syn Człowieczy jest panem szabatu».”

    Nie jesteśmy niewolnikami twardych zasad lecz sercem oddani Bogu wzdłuż i wszerz. Bo Prawo Boga wypisane zostało w sercach mu oddanych.
    Zatem Szabat jest po to aby poświęcić czas Bogu i w nim odpocząć po znoju caóotygodniowej ciężkiej pracy.
    A jeśli chodzi o Twoją pracę to już sam oceń czy nie ma możliwości abyś i w pracy spędzał czas z Bogiem jednocześnie wykonując swe obowiązki na tyle na ile jest to możliwe.

    1. “A jeśli chodzi o Twoją pracę to już sam oceń czy nie ma możliwości abyś i w pracy spędzał czas z Bogiem jednocześnie wykonując swe obowiązki na tyle na ile jest to możliwe.”
     Generalnie pracuję na 3/4 etatu do końca września ale po pierwsze, będę chodził na kursy zawodowe na technika elektronika (wiem, wiem, miałem iść ma mechatronika ale chyba lekarz nie pozwoli ze względu na konieczność obcowania z ostrzami przy CNC, co przy moich lekach jest przeciwwskazaniem), a po drugie, jeżeli się sprawdzę w pracy to będę miał hardcore w postaci pełnego etatu czyli jeden tydzień zapełniony, a w drugim tygodniu tylko dwa dni wolnego, bo trudno będzie kogoś znaleźć na moje miejsce z niepełnosprawnością na sprzątanie w McDonaldzie.

     1. Krok po kroku na przód.
      Pwt ,, Będziesz miłował Pana, Boga twojego, z całego swego serca, z całej duszy swojej, ze wszystkich swych sił.”

      Łk ,,Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego”

      Psalm 139 ,,Panie, przenikasz i znasz mnie,
      Ty wiesz, kiedy siadam i wstaję.
      Z daleka przenikasz moje zamysły, widzisz moje działanie i mój spoczynek
      i wszystkie moje drogi są Ci znane.
      Choć jeszcze nie ma słowa na języku:
      Ty, Panie, już znasz je w całości. ”

      Czasem nawet jedna myśl która w całym zgiełku pracy pędzi ku Bogu chyba będzie czasem który mu oferujesz. 🙂 A o myśl chyba nie trudno w każdym momencie.

  2. Nie do końca zgodzę się z tym, że ten dekalog jest dla mnie jasny.
   2. Jak stwierdzić, że coś jest bożkiem? ja na przykład dużo siedzę na forach, ale dlatego, że nie radzę sobie w kontaktach w kilkanaście oczu w realu.
   4. A wyrażenia typu “kacze urojenia” “Tfusk” “kaczka po smoleńsku” “pięć piw” “co za urojenia” też się pod to podpadają?
   7. Czy europejskich komunistów z Platformy i chrześcijańskich komunistów z PiSu trzeba szanować?
   8. Czy optymalizacja podatkowa to kradzież?
   10. Ja mam monitor o rozdzielczości 1920×1080. Jak sobie kupię monitor o tej samej przekątnej ale Ultra HD to jest to grzech? Ja sobie to tłumaczę tak, że siedzę sobie 35 cm od monitora i widzę piksele że głowa boli, a mam naprawdę dobry wzrok. Poza tym te najtańsze kosztują coś około 1500 zł więc za kilkanaście miesięcy jak pieniądze stracą ważność to nie będę żałował. Poza tym ja nie gram w gry komputerowe tylko kupiłem sobie zestaw DIY Arduino bo to jest dla mnie jak zabawka dla dużych chłopców która byłaby zaakceptowana przez moją ewentualną żonę i społeczeństwo. Generalnie chciałbym zrobić interaktywne podświetlenie do kuchni z paska LED bo te moje obecne jest nudne, może jakieś instrumenty muzyczne, może system powiadamiający SMSem, gdy drzwi od mojego pokoju otwierają się, żeby któs przypadkiem nie zamontował podsłuchu.

  3. Bardzo fajny pomysł Boro! Można każdy podpunkt trochę jeszcze rozbudować i pokazywać to ludziom, gdyż głównym problemem jest to, że ludzie ze świata za dobro uznają faktyczne zło…

 3. https://wiadomosci.wp.pl/tatry-czytelniczka-wp-nic-nie-wskazywalo-na-burze-6416561922967681a

  ,,Kobieta przed nami aż wrzasnęła, tak grzmiało. Druga z kolei kazała córce się modlić do Matki Bożej.”

  Któż jest Panem I Władcą Świata i Piorunów jesli nie ten co je stworzył, Bóg. A Ci schronienia szukają u matki boskiej.

  1. Mam urlop i miałem tam być. Uwielbiam góry, lecz Tatr jeszcze nie widziałem. W wieku 33 lat bardzo pragnąłem je w końcu zobaczyć, tym bardziej, że moja rodzina pochodzi z niedaleka, a nie znam tych okolic. Zrezygnowałem z wyjazdu z uwagi na to, iż jestem samotny… A jestem samotny, gdyż miłuję Prawo Boże…

   Piszę to by pokazać ludziom, że Bóg działa na sposoby, których nasze mózgi nie są w stanie pojąć czy przewidzieć. Ludzie zapominają, że Bóg jest przede wszystkim troskliwym Ojcem. Dlatego tak bardzo ważnym jest bezgraniczne zaufanie Jemu.

   Druga sprawa, że ja z pewnością nie znajdowałbym się w górnych partiach gór wśród grani o godzinie 13-ej bądź 14-ej. W tym momencie chodzi tu o szacunek i roztropność. Ponoć kłębiące się chmury były widoczne z daleka przed 13-ą…
   Widuje w generalnych internetach nader często maksymy ludzi ze świata typu “życie to suma oddechów, które zapierają dech w piersiach” sugerujące wysoką spontaniczność, duże ryzyko i chęć adrenaliny, często przy całkowitym bagatelizowaniu jakichkolwiek konsekwencji. No to oto efekty – grając w rosyjską ruletkę w końcu trafi się na kulę…

   1. Roztropność to dobra cecha, nawet cenniejsza niż adrenalina 🙂
    Jam człowiek z gór 🙂

    1. Otóż właśnie…adrenalina adrenaliną, ale jednak roztropność lepsza…

    2. Mój ulubiony werset, który obrałem sobie za motto to: “Pamiętaj, że chodzisz wśród sideł
     i na krawędzi murów miasta się przechadzasz.” 🙂

  2. Głos Pański nad wodami; Bóg chwalebny wzbudza gromy, Pan nad wodami wielkiemi. Głos Pański cedry łamie; kruszy Pan cedry Libańskie,
   Psalmy 29:3‭, ‬5 PBG
   https://bible.com/bible/132/psa.29.3-5.PBG

 4. Zbory charyzmatyczne rozwalili Jezuici.
  Przez to nie ma teraz kosciolow gdzie moga manifestowac sie dary Ducha Św.
  Kto slyszy teraz slowo charyzmaty widzi gdakajacych, szczekajacych i trzepiacych sie moca kundalini dziwolągów.
  W mniej “wykrzywionych” zborach – np. w polskich kosciolach zieloswiatkowych – powstawiali perkusje i 300W kolumny, ktore skutecznie zagluszaja (prawie) wszystko co moze przyjsc od Boga. Nie glosi sie pokuty i nie glosi sie pelnej ewangelii.
  Agentura. A u wladzy sami kolesie i manipulanci.

  1. wg mojej oceny zbory charyzmatyczne założyli Jezuici i wynika to z faktów historycznych.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: