Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ruch LGBT w kościele Adwentystów Dnia Siódmego.

Tak to jest wierzyć religiom, liderom, wszelkim ciałom kierowniczym itd.

W życiu Chrystusowca numerem jeden powinien być zawsze Chrystus i Jego Słowo.

Od około dwóch lat zapowiadam, że w kościołach letni chrześcijanie będą się musieli już opowiedzieć po jednej ze stron. Na razie nikomu nie przeszkadza, że ich denominacja jest w Aliansie Ewangelicznym razem z Rzymem….

Ale przyjdzie czas, że będą musieli wybrać….

 

 

Updated: 19 sierpnia 2019 — 15:19

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Bóg jasno i wyraźnie mówi – to jest OBRZYDLIWOŚĆ.
  Jak można wierzyć w Boga, chodzić do jakiegoś kościoła, a mieć gdzieś Słowa samego Stwórcy? Przepraszam, ale to jest jakiś absurd. Oni kpią z Boga, czy Bóg im rozum odebrał?

  1. Tak miało być przed powrotem Jezusa. Sodoma, czasy Noego, gdzie każdy czynił nieprawość. Tylko pamiętajmy, że najpierw ma przyjść Niegodziwiec. Scena jest już ustawiona pod fajerwerki i fałszywe cuda.
   2 Tes 2.11
   “Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość.”

 2. Jak było za czasów Noego.

  Ks. Rodzaju 6
  1) Gdy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi i rodziły im się córki; (2) Synowie Boży, widząc, że córki ludzkie były piękne, brali sobie za żony wszystkie, które sobie upodobali. (3) I powiedział PAN: Mój duch nie będzie na zawsze się spierał z człowiekiem, bo jest on ciałem. Będzie więc jego dni sto dwadzieścia lat. (4) A w tych dniach byli na ziemi olbrzymi; nawet i potem, gdy synowie Boży zbliżali się do córek ludzkich, a one rodziły im synów. To są mocarze, którzy od dawna byli sławnymi mężczyznami. (5) A gdy PAN widział, że wielka jest niegodziwość ludzi na ziemi i wszystkie zamysły i myśli ich serca były tylko złe po wszystkie dni; (6) Żałował PAN, że uczynił człowieka na ziemi, i ubolewał nad tym całym sercem. (7) I PAN powiedział: Zgładzę z powierzchni ziemi człowieka, którego stworzyłem, zarówno człowieka, jak i bydło, zwierzęta pełzające i ptactwo niebieskie, bo żałuję, że ich uczyniłem. (8) Ale Noe znalazł łaskę w oczach PANA.

  Ks. Daniela 2 ale ważne!!! Tysiąclatka albo Gdańska. W innych tłumaczeniach jest inaczej. Brak słowa “nasienie”
  (40) Czwarte zaś królestwo będzie trwałe jak żelazo. Tak jak żelazo wszystko kruszy i rozrywa, skruszy ono i zetrze wszystko razem. (41) To, że widziałeś stopy i palce częściowo z gliny, częściowo zaś z żelaza, oznacza, że królestwo ulegnie podziałowi; będzie miało coś z trwałości żelaza. To zaś, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną, (42) a palce u nóg częściowo z żelaza, częściowo zaś z gliny oznacza, że królestwo będzie częściowo trwałe, częściowo zaś kruche. (43) To, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną oznacza, że zmieszają się oni przez ludzkie nasienie, ale nie będą się odznaczać spoistością, podobnie jak żelazo nie da pomieszać się z gliną

 3. Słuchajcie, skoro niedługo będzie wojna, to chce zadać kilka pytań:
  1. Zataiłem fakt że mam diagnozę schizofrenii a mam kategorię A. czy za zatajenie diagnozy grożą mi jakieś konsekwencje?
  2. Jeżeli zdarzy się przypadek, że będę musiał uciekać z ojczyzny, albo będzie pod okupacją, to jakie języki dobrze znać? obecnie uczę się rosyjskiego, ale łykam troszeczkę hiszpańskiego. czy odświeżyć niemiecki? Jak będę uciekać do kraju neutralnego jak Szwajcaria to może uczyć się włoskiego i francuskiego?

  1. ad 1 Nie wiem/
   ad2 już jesteśmy pod okupacją, ale możemy byc pod jeszcze inną.

   Przepraszam, ale Twoje pytania są lekko infantylne.
   Skąd wiesz, że będzie wojna?

   Nigdy nie wiesz gdzie trafisz, wylądujesz podczas ewentualnej wojny.

   1. “Skąd wiesz, że będzie wojna?”
    Tego materiału jest tak dużo, że musiałbym zrobić tabelkę na co najmniej 6 stron A4, w której zawarłbym analogię między I okresem międzywojennym a II okresem międzywojennym.
    “Nigdy nie wiesz gdzie trafisz, wylądujesz podczas ewentualnej wojny.”
    Ale mogę określić prawdopodobieństwo gdzie wyląduję podczas wojny. Poza tym mam rodzinę na Litwie i jak będę miał sen, że będą zamykać granicę to szybciutko autobusem do Kowna, gdzie studiował mój tata medycynę, a stąd do miejscowości, gdzie znajduje się moja rodzina. Oczywiście przed wyjazdem komórka won.

    1. ja jestem na 90% pewien, że będzie wojna, ale chciałem zapytac Ciebie.
     Zdaj się na Boga, a nie na język, bo nie wiesz gdzie trafimy…

     1. “Zdaj się na Boga, a nie na język, bo nie wiesz gdzie trafimy”
      No właśnie z tym może być problem bo mam typowo białoruskie nazwisko. Jak napisałem swoje nazwisko grażdanką to dużo profili Białorusinów wyskoczyło, więc jak zacznie się wojna to będę uznany za ruskiego agenta i rozstrzelany w pierwszej kolejności za współpracę z “ruską agenturą”

  2. Przede wszystkim. Nie lękaj się! Nie ma co sie zbyt gleboko zastanawiac co bedzie. Bóg nas pokieruje. Naszym zadaniem jest wypełnianie Ewangelii wiec póki jest pokój staraj się jak najlepiej poznać Nowy Testament.

 4. Michauek.
  Po Twoim wpisie widać, że czujesz wewnętrzny strach. Jesteś osobą, która zna prawdę o tym świecie. Jesteś obyty w spiskach, zafałszowanej historii, fałszywych flagach itd. Jesteś osobą o otwartym umyśle. Ale jest jedno ale. Czy to co dane było Ci poznać aby nie wzbudza w Tobie wewnętrznego niepokoju. Odważnie mówie: Tak. Strach jest narzędziem szatana. To ważne. Pamiętaj.
  Bóg to miłość. On jest miłością. Wiara, nadzieja, miłość. Trzy “składowe” Naszego Boga. Ojciec, Syn, Duch Święty. Najważniejsza jest miłość. A miłość to dom i spokój. Zaufanie. Jesteś kimś więcej niż Ci się wydaje. Jesteś Jego. Odważe się powiedzieć, że jesteś niewolnikiem Jezusa. Jego sługą, wybranym przez Ojca.

  Jana 6
  44 Nikt nie może przyjść do Mnie, jeżeli go nie pociągnie Ojciec, który Mnie posłał; Ja zaś wskrzeszę go w dniu ostatecznym.

  Sam przechodziłem psychiczne załamanie, kiedy Jezus mnie wyciągał z tego świata. Kiedyś opisałem to w swoim świadectwie. Dziś jestem wierzącym w Pana Jezusa. Wierze, że Jezus jest zapowiadanym Zbawicielem, wieżę że umarł, zmartwychstał i przyjdzie w chwale Ojca. Ale czy to wystarczy. Nie. Jeszcze długa droga przed Nami. Nami bo mam podobnie jak Ty Bracie.

  Ew. Mateusza 22, 14 Bo wielu jest powołanych, lecz mało wybranych.

  Uczę się, życia w Chrystusie. Uczę się każdego dnia, sprawdzając siebie czy już Mu naprawdę zaufałem. Czy zaufałem i poddałem Mu wszystko. Strach przed tym by oddać wszystko tego świata. Wszystko. Rodzinę, zdrowie, dom, pieniądze, pracę, spokój, może i wojnę itd. A nade wszystko Śmierć. Wszystko co On i tak nam dał. Dał bo się troszczył o Nas aż dotąd. To On nas wybrał jeszcze kiedy byliśmy w łonie Naszych Matek. Oddaj mu siebie. Musimy zaufać Mu jak dziecko ufa swojemu Ojcu. Jest to droga. Droga do miłości, zaufania, oddania, prowadzenia, mówiąc po ludzku prowadzenia w ” ciemno” do światła.
  Hebr. 2
  14 Ponieważ zaś dzieci uczestniczą we krwi i ciele, dlatego i On także bez żadnej różnicy stał się ich uczestnikiem, aby przez śmierć pokonać tego, który dzierżył władzę nad śmiercią, to jest diabła, 15 i aby uwolnić tych wszystkich, którzy całe życie przez bojaźń śmierci podlegli byli niewoli.

  Jest powiedzenie: Głowa do góry 🙂
  List do Kolosan 3
  2 Dążcie do tego, co w górze, nie do tego, co na ziemi.

  Amen
  3 maj sie Brachu.
  Twoja choroba Cię nie przemogła bo to Ty ją kontrolujesz. Wiesz, że ją masz a nade wszystko jesteś jej świadomy. To jest Twoja Siła.

  Ewangelia Łukasza 12
  4 Lecz mówię wam, przyjaciołom moim: Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, a potem nic więcej uczynić nie mogą. 5 Pokażę wam, kogo się macie obawiać: bójcie się Tego, który po zabiciu ma moc wtrącić do piekła. Tak, mówię wam: Tego się bójcie! 6 Czyż nie sprzedają pięciu wróbli za dwa asy? A przecież żaden z nich nie jest zapomniany w oczach Bożych. 7 U was zaś nawet włosy na głowie wszystkie są policzone. Nie bójcie się: jesteście ważniejsi niż wiele wróbli.

  Bóg Cie wybrał i ma dla Ciebie plan.
  Trwaj w wierze a co ma być to się przekonasz w odpowiednim dla Ciebie czasie.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: