Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Decathlon jako pierwszy wykonuje proroctwo apokalipsy na bezobsługowych kasach. 666 wchodzi do handlu.

Dzięki  bystrości jednego z czytelników dowiedziałem się, że na bezobsługowej kasie w markecie sportowym Decathlon nr kasjera w całej Polsce to 666.

 

Będąc zdumionym tą informacją postanowiłem sprawdzić w Kielcach dokonując zakupu i płacąc dokładnie na takiej bezobsługowej kasie. W ten sposób zdobyłem dowód na powszechność 666 w tym markecie w całej Polsce:

 

 

Jeśli w innych korporacjach nie było dotychczas takiego ujednoliconego numeru w systemie sprzedaży, to jest to precedens zapowiadający wylew takich numerów płatności, kas itp.

 

To pokazuje również jak bardzo ekumeniczny system pastorski i katolicki tuszują tę prawdę. Pamiętam jak jeden pastor zwodziciel z Bielska Białej powiedział w swoim wykładzie, że numerem bestii jest grzech. Gdyby tak było, to wszyscy grzeszący w tym protestanci przyjęliby znak bestii, a przecież z 666 nie łączy się tylko grzech, ponieważ dotyczy to konkretnych czasów, ale łączy się system ekonomiczny o czym wyraźnie Biblia mówi:

 

I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła. (15) I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii, i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. (16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło(17) i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

 

 

Przeanalizujmy sobie to raz jeszcze.

Wcześniej była mowa o przekazywaniu władzy bestii. Jedna bestia przekazała drugiej bestii władzę. Ta której rana została śmiertelnie zraniona odżyła. Powstała ona w 1948 roku.

Bestia ma zwodzić przy pomocy obrazu. Każdy, kto nie pokłoni się obrazowi, zostanie zabity.

Wszyscy otrzymają znak bestii na czoło lub na rękę, jak za czasów Hitlera w obozach koncentracyjnych.

Czy grzech może spowodować zakaz kupowania i sprzedaży? Czy może raczej zrobi to brak literalnego znaku z chipem?

Oczywiście ludzie bezbożni przyjmą ów znak. Ale grzech będzie połączony z systemem ekonomicznym, w którym nikt nie zrobi zakupów jeśli nie będzie miał znaku bestii.  Reszta zostanie zabita.

 

Jestem zdegustowany naiwnością parafian kościołów ewangelicznych. Bardziej wierzycie pastorom niż biblii.

 

nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia

 

Numer kasjera 666 jest jaskrawym dowodem na wprowadzanie znaku bestii do obiegu. Kwestia góra kilku lat, jak ludzie będą zmuszeni do zachipowania i będzie to jak mawiam od lat tautaż elektroniczny.

 

 

Prototyp tatuażu Motoroli był już prawie dekadę temu.

 

 

Później wyglądał już tak:

 

 

Jak myślicie dlaczego moda na tatuaże zatacza tak szeroki krąg?

Myślicie, że świat funkcjonuje spontanicznie bez sil duchowych? Myślicie, że korporacje, kościoły, władze państwowe nie są uduchowieni? Oni w przeciwieństwie do Was (mam na myśli oddalonych od Boga) mają swego pana i są mu oddani za władzę i za pieniądze.

Dlaczego adwentyści nie mówią nic o tak potężnym ruchu jakim jest syjonizm?

Dlaczego 100% zborów ewangelicznych jest proizraelska?

Zastanówcie się nad tymi pytaniami.

 

Cała opozycja w Polsce jest kontrolowana przez bestię. Cała. 100%. Teraz jesteśmy na etapie przekazywania władzy przez Watykan nowej/starej bestii.

Oni jak to się mówi biją przysłowiową pianę zajmując się nieistotnymi z punktu widzenia Prawa Bożego sprawami jak np polskość, narodowość itp. Jest to odwracanie uwagi od przemian ekonomiczno-religiijnych. Ostatecznie przyjęcie znaku bestii będzie kosmetyką, bo jeśli katolicy się tatuują to i w ramach nowych trendów technologicznych przyjmą “wygodny” znak z chipem, dzięki któremu otworzą sobie drzwi auta, włączą lodówkę, sprawdzą nr konta itd.

 

Czy zauważyliście, że  NIKT  z opozycji nie mówi o proroctwach apokaliptycznych? To ja tylko jestem taki mądry, a oni głupi? Nie, oni doskonale wiedzą na jakim etapie apokalipsy jesteśmy, ale wierzą w swojego MESJASZA.

Jezusa nie przyjęli 2000 lat temu ci farbowani katolicy i farbowani ewangelicy a teraz czekają na swego mesjasza, który fizycznie im pobłogosławi.

 

 

Wszystkie wielkie firmy są sterowane przez ludzi oddanych wrogowi naszego Boga. Póki co mój tekst jest analizą apokalipsy, ale może się za rok okazać, że będzie mową nienawiści, gdyż jak już zauważyliście Ikea zwolniła pracownika za cytowanie biblii.

 

 

Czy papież interweniuje w sprawie prześladowań chrześcijan przez korporacje czy raczej wyznacza im dyrektywy?

 

 

 

 

 

______________________

 

Zabraniam portalom prokatolickim kopiowania mojego tekstu! Ale zezwalam na umieszczenie SAMEGO LINKU bez tekstu.

 

__________

 

Dla osób pragnących mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna”

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Jeszcze raz dziękuje w imię Jezusa.

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 23 sierpnia 2019 - 13:33

10 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Co robić jak na siłę wszczepią?? Bo takie będzie 100% rozwiązanie.

  1. Nie wszczepia na sile. Jak nie wyrazisz zgody, zabiją po prostu.
   Wierni Jezusowi do konca 🙂

  2. JEDNOCZYC SIE Z TYMI Co NIE CHCA i trzymac sie razem!

 2. Komentarz do wcześniejszego wpisu.
  J16
  2 Wyłączą was z synagogi. Owszem, nadchodzi godzina, w której każdy, kto was zabije, będzie sądził, że oddaje cześć Bogu. 3 Będą tak czynić, bo nie poznali ani Ojca, ani Mnie. 4 Ale powiedziałem wam o tych rzeczach, abyście, gdy nadejdzie ich godzina, pamiętali o nich, że Ja wam to powiedziałem. Tego jednak nie powiedziałem wam od początku, ponieważ byłem z wami.

  Tradycja czyli narzędzie zniewolenia i zamordyzmu. Przy czym tradycja nie jest związana tylko z religijnością. To wszelaki światopogląd. To dla tego Pisiki wgrywają program “Powstańca i Patrioty” jako Naszej tracycji narodowej – walcz i giń. To dla tego dziś wyszło z norek tylu narodowców jako tuby katolickich interesów wykrzykując jakoby kościół to ostatnia ostoja wartości. Wielu z nich zna prawdę ale tak siedzą zakorzenieni w tradycji że bronią tego systemu. Bronią go przez co Ci co Ich słuchają nie mogą się odłączyć od systemu wartości którymi są karmieni od kołyski, systemu wartości ludzkich a nie Boga. Dlaczego? Bo Go nie poznali i nie pozwalają poznać innym.

  J17
  14 Ja im przekazałem Twoje słowo, a świat ich znienawidził za to, że nie są ze świata, jak i Ja nie jestem ze świata. 15 Nie proszę, abyś ich zabrał ze świata, ale byś ich ustrzegł od złego. 16 Oni nie są ze świata, jak i Ja nie jestem ze świata. 17 Uświęć ich w prawdzie. Słowo Twoje jest prawdą. 18 Jak Ty Mnie posłałeś na świat, tak i Ja ich na świat posłałem. 19 A za nich Ja poświęcam w ofierze samego siebie, aby i oni byli uświęceni w prawdzie.

 3. To dlatego Piotrze (admin) wylewa się na Ciebie tyle oszczerstw. Bo mówisz Prawdę, nie taką którą wszyscy znają ale tą prawdziwą. To ludzi, którzy siedzą w tym systemie, w tym świecie, który został im przedstawiony, tak to drażni i go bronią. I bedą go bronić mimo wszystko. Większość nie zrozumie ale kilku da radę wyrwać ze świata kłamstwa.

  Tego mnie nie uczyli na lekcjach historii Naszego narodu (nie mylić z Państwem).
  A Was?
  https://youtu.be/s5qZhovPFyQ

  Strony nie polecam ale tą lekturę jak najbardziej – “Nazistowskie korzenie brukselskiej ue”.

  https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/nazistowskie-korzenie-ue.pdf&ved=2ahUKEwiI_-3BgoXkAhVqoosKHeE0ByoQFjAFegQIBhAB&usg=AOvVaw1DzpfQ_B7PL1IDnrFZQwlR&cshid=1565877085566

 4. To okropne, że “moda” na ten numer zatacza coraz szersze kręgi, przecież jest tyle innych kombinacji numerów, które można byłoby wykorzystać…ech… ?

 5. Jeszcze w temacie – widzieliście jakże wymowną reklamę Vodafone? https://vigilantcitizen.com/wp-content/uploads/2019/08/vodaphone-e1565131484636.jpg
  ewidentne nawiązanie do 666 i hasło: “Przyszłość jest ekscytująca. Gotowy?”

  Podobny zabieg na jakimś greckim kanale informacyjnym, który prezentował materiał promocyjny tej samej firmy: https://vigilantcitizen.com/wp-content/uploads/2019/08/30261822_10160465895250195_4684905504198098944_n.jpg

  Wszystko jak zwykle prosto w twarz…

 6. Grzech nie ma bezpośredniego związku z tą liczbą ale fakt że ludzie trwający w grzechu łatwiej przyjmą znak bestii .Nie każdy grzeszny człowiek to przyjmie ale każdy człowiek jest grzesznikiem do czasu jak napisano “jeśli Syn was wyswobodzi prawdziwie wolnymi będziecie “

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish