Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 15.08

W Psalmie 92 jest informacja, że w Bogu nie ma nieprawości.

 

 

Aby opowiadać  że Pan jest prawy: on jest moją skałą i nie ma w nim żadnej nieprawości.

 

Przeciwnicy ważności  obowiązującego Prawa Bożego będą mieli z tym cytatem problem.

Jeśli w Bogu nie ma nieprawości i to że jest prawy, to oznacza że my powinniśmy dążyć do świętości i prawości. Ale czy to oznacza że Bóg musiał przestrzegać prawa ceremonialnego? Nie.

 

W ten sposób dochodzimy do Prawdy ważności Dekalogu.. Całego Dekalogu.

 

 

 

 

Updated: 15 sierpnia 2019 — 20:13

18 komentarzy

Add a Comment
 1. Chciałbym kiedyś znaleźć żonę ale to niemożliwe bo jestem zbyt opóźniony umysłowo żeby podołać obowiązkom małżeńskim.

 2. Ja mam 19 lat i jeśli o to chodzi to też jestem przegrany, także nie ty jedyny masz taki problem.

  1. Masz dopiero 19 lat, więc o czym mowa? Ja miałam 21 i też tak myślałam, a tu bęc, wszystko potoczyło się niespodziewanie. Jeśli czegoś pragniesz to się o to pomódl.

   1. Jestem pewna, że jeśli o coś prosisz Boga i jest to dobre, to to dostaniesz. Ale nie od razu. Nie raz latami czekałam.

    1. Źle nacisnąłem i zamiast do @Michauek to dałem ogólny komentarz, ale nie tylko w tej kwestii jestem przegrany.
     To nie jest wszystko takie proste “módl się do Boga”, żeby prosić o coś Boga to trzeba, jak nie grzeszyć , to przynajmniej starać się unikać grzechu. Trzeba też poznać Boga, złapać z nim prawdziwy kontakt.

     Ja nie umiem zrobić tego o czym piszę, jestem już wycofany z życia i zniechęcony do tego aby jakoś się podnieść, a co mówić o poznaniu Boga, ja nie potrafię…

     1. A to już trzeba się starać i “spocić”. Jak nie włożysz wysiłku, to efektów nie będzie. Czytaj Nowy Testament od początku do końca, nawet kilka razy i módl się do Boga o mądrość, Ducha Świętego i siłę wiary.
      Wtedy poznasz Boga, będziesz wiedział co czynić i na pewno nie będziesz przegrany.
      Powodzenia!

     2. Psalm 51
      (1) Przewodnikowi chóru. Psalm Dawida, gdy do niego przyszedł prorok Natan po tym, jak on wszedł do Batszeby. Zmiłuj się nade mną, Boże, według twojego miłosierdzia; według twojej wielkiej litości zgładź moje występki. (2) Obmyj mnie zupełnie z mojej nieprawości i oczyść mnie z mego grzechu. (3) Uznaję bowiem moje występki, a mój grzech zawsze jest przede mną. (4) Przeciw tobie, tobie samemu, zgrzeszyłem i zło uczyniłem na twoich oczach, abyś okazał się sprawiedliwy w swoich słowach i czysty w swoim sądzie. (5) Oto zostałem zrodzony w nieprawości i w grzechu poczęła mnie moja matka. (6) Oto miłujesz prawdę wewnętrzną i w głębi serca dasz mi poznać mądrość. (7) Oczyść mnie hizopem, a będę oczyszczony; obmyj mnie, a stanę się bielszy od śniegu. (8) Daj mi usłyszeć radość i wesele; niech się rozradują kości, które skruszyłeś. (9) Odwróć swe oblicze od moich grzechów i zgładź wszystkie moje nieprawości. (10) Stwórz we mnie serce czyste, o Boże, i odnów we mnie ducha prawego. (11) Nie odrzucaj mnie sprzed twego oblicza i nie odbieraj mi swego Ducha Świętego. (12) Przywróć mi radość twego zbawienia i wesprzyj mnie duchem ochoczym. (13) Wtedy będę nauczał przestępców twoich dróg i grzesznicy nawrócą się do ciebie. (14) Uwolnij mnie od winy za przelanie krwi, o Boże, Boże mego zbawienia, a mój język będzie wysławiał twoją sprawiedliwość. (15) Panie, otwórz moje wargi, a moje usta będą głosić twoją chwałę. (16) Ty bowiem nie pragniesz ofiar, choćbym ci je dał, ani nie przyjmiesz całopalenia. (17) Ofiary dla Boga to duch skruszony; sercem skruszonym i zgnębionym nie wzgardzisz, o Boże! (18) Okaż dobroć Syjonowi według twego upodobania; odbuduj mury Jeruzalem. (19) Wtedy przyjmiesz ofiary sprawiedliwości, ofiary ogniste i całopalenia; wtedy będą składać cielce na twoim ołtarzu.

 3. takie mlode a tyle rozumne hej z Bogiem

 4. Nie tylko ty masz z tym problem. 😀

 5. Nie znam całego tego kanału i nie znam wszystkich Ich nauczań ale to jest warte obejrzenia i przemyślenia. Temat: pochwycenie 🙂

  Jest co prawda po angielsku ale z automatycznymi napisami na lajcie no problemo zrozumiałe.

   1. Zwięzła argumentacja nt. pochwycenia przed uciskiem.
    Trzeba sprawdzać samemu ale kilka puzzli dzięki Temu bibliście mi się poukładało.
    Warto obejrzeć. Nauczanie jest krótkie, bez zwodniczych wstawek, oparte na Słowie.

     1. Przetłumaczyć? yyy
      Prosisz o przetłumaczenie tego wykładu w formie tekstu?
      Nie wiem czy o to chodzi. 🙂

      Jeśli chodzi o język wykładowcy jest dość prostym angielskim, napisy są trochę poszarpane ale cały kontekst wykładu bazuje na wersetach które są zapisane na tablicy więc przekaz nauczania jest w miarę logiczny.

      Jako lektor odpada, brak sprzętu ale możliwe że coś w głowie zasiałeś.

      1. Tak proszę o tłumaczenie w formie tekstu.
       To ma duże znaczenie, poniewaz przeciwnicy pochwycenia przed uciskiem widzą a raczej nie rozumieją kwestii trąby ostatcznej porwania a 7 trąbach

       1. OK. Nie obiecuję ale w sobotę lub w niedziele postaram się do tego usiąść.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: