Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sanhedryn będzie gospodarzem Konferencji 70 Narodów.

26 września w Sanhedrynie odbędzie się pierwsza konferencja Organizacji 70 Narodów.

Konferencja ma zgromadzić wszystkie narody pod wspólną wiarą w świętość Biblii i świętość całej ludzkości. Członkowie organizacji zgadzają się na świętość Jerozolimy i Świątyni, a także świętość przymierza Boga zawartego z całą ludzkością przez Noego. Każdy naród i grupa etniczna, która uważa się za część ludzkości i dlatego przyjmuje odpowiedzialność za przystąpienie do powszechnego przymierza braterstwa pokoju, jest zaproszona do zajęcia swojego miejsca w Organizacji 70 Narodów. ”

 

 

Pojęcie 70 narodów pochodzi bezpośrednio z Biblii.

„Bóg ustanowił granice świata w oparciu o 70 dzieci Izraela, które zeszły do ​​Egiptu i 70 narodów, które wyszły z Noego”

„Koncepcja 70 Narodów pochodzi z Biblii i symbolizuje podstawę organizacji, ale nie ma oznaczać limitu ani wymogu uczestnictwa”.

Koncepcja 70 narodów pojawia się również w odniesieniu do 70 wołów ofiarowanych w świątyni w całym Sukkot (święto Namiotów), których naucza Talmud (Sukka 55b) dla zasług 70 narodów.

 

I tutaj pojawia się ciekawa akcja:

 

Konferencja dotyczy niezdolności Narodów Zjednoczonych do utrzymania pokoju między narodami. Obejmuje to działania ONZ, które są sprzeczne z zasadami Noego, które są podstawą istnienia ludzkości. Jednym z przykładów jest program ONZ promujący aborcję i eutanazję jako „prawa człowieka”.

 

Konferencja zajmie się także działaniami ONZ przeciwko Izraelowi i biblijnym przymierzem, które udziela ziemi narodowi żydowskiemu.

Uczestnicy będą się również zajmować wspólnym kompleksowym planem działania (JCPOA), znanym powszechnie jako porozumienie nuklearne z Iranem lub porozumienie z Iranem, które umożliwiło Iranowi, otwarcie agresywnej potędze i państwowemu sponsorowi terroryzmu, rozwinięcie programu broni jądrowej podczas finansowania terroryzmu.

 

Misja

Organizacja 70 Narodów powinna umożliwić współpracę w zakresie programów gospodarczych i społecznych, które przyniosą korzyści całej ludzkości. Obejmuje to sąd międzynarodowy oparty na zasadach biblijnych. Sąd otrzyma mandat do ochrony świata przed zagrożeniami ekologicznymi, mobilizowania zasobów w celu powstrzymania głodu i rozwoju rolnictwa oraz rozwoju medycyny dla dobra całej ludzkości.

Organizacja podkreśla, że ​​każdy naród zachowa swoją unikalną i odrębną tożsamość narodową, dziedzictwo kulturowe, język i uznane granice.

Zaproszenie zostało podpisane przez członków Sanhedrynu, w tym rabina Hillela Weissa, rzecznika, i rabina Dow Steina, sekretarza.

 

https://www.breakingisraelnews.com/133127/sanhedrin-calls-conference-70-nations-take-place-anniversary-creation-world-nations-answer-call/

 

 

Nie wiem jak Wy, ale ja w odbiorze takich wiadomości czuję niesamowity podstęp. Wszystko wygląda bardzo logicznie i przyjaźnie: niewydolne ONZ (już w latach 80ych w SP na lekcji twierdziłem że tak jest), likwidacja aborcji, eutanazji i sąd biblijny.

 

Problem w tym, że Sanhedryn jest kontynuacją faryzeizmu, a nie tak dawno, nie wiem czy umieszczałem te informację, Żydzi zabronili negatywnie wyrażać się o faryzeuszach.

 

Napisałem także kilkakrotnie, że stworzą problemy, które usuną.

Nie tak dawno oglądałem wypowiedz Korwina Mikke o gejach.

Powiedział on, że niebawem homosiów czeka pogrom a geje wyjadą na zachód. Myślę, że ten inteligentny Żyd w tym przypadku wiedział co mówi.

 

Z innej beczki, oglądałem  kilka tygodni temu bardzo długi film o prawach noachidzkich na kanale katolickim:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=whvIV8Jql-4

 

Pani wykładająca jest bardzo oryginalna osoba niczym zakręcony profesor. Natomiast jest to punkt widzenia katolicki, bo taki jest ten kanał. Notabene p. Maciej Maciak cz CW24 często występuje tu razem z Jabłonowskim…. Wszystko to katolicyzm…

 

https://www.youtube.com/watch?v=01h8rL19bg0

Już nie wierzę ani jednemu kanałowi antysystemowemu. Ani jednemu.

Każdy mówi część prawdy, ale nie 100%.

 

 

Wracając do owych praw noachidzkich, ciekawy motyw, ponieważ neguja aborcję, wojny, ale nie szczepienia i farmację. Czy za Noego szczepiono ludzi lub podawano sztuczne leki?

 

To wszystko jest bardzo interesujące. Katolicy nienawidzą Żydów, ale w ich szeregach są Żydzi. Żydzi nie lubią katolików, ale razem z nimi wchodzą w ekumenię. Szwindel na tysiące kilometrów jak z Wawy do Watykanu lub Jerozolimy.

 

Teraz zachodzi pytanie, czy Watykan wydudka Żydów, czy Żydzi Watykan, a może się połączą a antychryst będzie katolikiem pochodzenia żydowskiego.

Ale chyba spełniają się moje odczucia co do wszelkich problemów religijno-społecznych jak choćby LGBT, aborcja itp. Inicjują chaos by później go zlikwidować.

 

 

No i znowu mamy wrzesień. To ich ulubiony miesiąc.

Póki co na dzień dzisiejszy obstawiam, że prym będzie wiódł Watykan.

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 7 sierpnia 2019 - 21:10

6 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Dosyć mam tego całego teatru.

 2. Tak myślę sobie o tym wszystkim co się dzieje na świecie, wszystko to pokazuje że drugie przyjście Jezusa, wielki ucisk, porwanie 144 tyś jest bardzo blisko powiedzmy mogą być 2 opcje:
  1.Bóg zareaguje szybko na to co się dzieje i dajmy na to nawet jeszcze w tym roku mogłoby się zacząć ostatnie 3,5 roku czasów końca.

  Albo

  2.Bóg wystawi wszystkich Chrześcijan na próbę i poczeka trochę dłużej na rozpoczęcie ostatniego 3,5roku czasów końca. Całe zło powszechnie ogarnie cały świat. spowoduje że wielu zwątpi i oddali się od Boga. My chrześcijanie będziemy mniejszością na świecie, świat będzie nas prześladował.

  Druga opcja bardziej pasuje do proroctw.
  Tak to widzę.

  ——————————————————————————

  Chciałbym poruszyć jeszcze temat płaskiej ziemi, wiem że admin jest do tego sceptycznie nastawiony, ale…

  PZ jest jedną z kart illuminati, jak większość wie, większość wydarzeń z tych kart spełniło się naprawdę.
  Na karcie jest napisane: “Ludzie się śmieją, ale płaskoziemcy coś wiedzą”.
  NASA do dzisiaj nie ma żadnego wiarygodnego nagrania pokazującego kształt ziemi, na yt nawet śmieje się z nich były ich grafik komputerowy, który tworzył obrazy ziemii.

  Wg mnie podczas wielkiego ucisku w końcu prawda o kształcie ziemii wyjdzie poprzez dwóch świadków.

  ———————————————————————————–

  Moje ostatnie 2 lata, to sporo doświadczeń, zbliżałem i oddalałem się od Boga, wiem że to wszystko było po to żebym zbliżył się Pana. Uratował mnie nawet po próbie samobójczej.
  Aktualnie staram się być blisko Boga, ale nie umiem nawiązać z nim dobrego kontaktu. Jeśli chodzi o prawo Boże, przykazania przestrzegam jak tylko mogę, chociaż upadam czasami, ale walcze z wieloma moimi grzechami, postęp myślę że jest spory. Nie ulegam tak łatwo grzechom.
  Chciałbym wiedzieć, co do słów że dobre drzewo wydaje dobry owoc, a złe drzewo wydaje zły owoc, jeśli nie rozgłaszam słowa Bożego, tylko robię dobre uczynki to jak to widzi Pan Bóg?

  Jestem osobą bardzo introwertyczną, nie przepadam za kontaktem z ludźmi, ale jak już dojdzie do jakiegoś kontaktu to staram się być dobrym człowiekiem. Większość czasu raczej spędzam w domu. Co myślicie?

  1. Co do pochwycenia, to Bóg nie musi wystawiać na próbę w WU chrzescijan a to z prostego powodu: tylko jedno pokolenie wystawione byłoby na próbę, kiedy wszystkie poprzednie takiej próby przejśc nie musiały….
   My teraz w zyciu świadczymy o Bogu za cene odrzucenia przez nasze rodziny itd.

   ______

   PZ – uważam temat za zbędny. No chyba, że w kontekście ogolnoświatowego zwiedzenia.
   Jestem przeciwny ewangelizowania PZą. Tj robienie z chrześcijan idiotów.
   Nie zaprzeczam, że taki kształt może ona mieć, ale to nic dobrego do naszego życia nie wnosi.

  2. Piotrku, pamiętaj, że zapewne nie wszyscy mają dar ewangelizowania (chociaż świadczyć o Jezusie muszą wszyscy), cyt: “I tak ustanowił Bóg w Kościele najprzód apostołów, po wtóre proroków, po trzecie nauczycieli, a następnie tych, co mają dar czynienia cudów, wspierania pomocą, rządzenia oraz przemawiania rozmaitymi językami.”
   Jak najbardziej się staraj we wszystkim co robisz przypodobać Bogu i wypełniać Ewangelię 🙂

  3. Piotrek, masz rację temat płaskiej ziemi jest ważny i warto zapoznać się z tą koncepcją. Nawet jeśli na pozór brzmi absurdalnie. Bo to co nam serwuje nasa o jakiś nowo odkrytych bliźniaczych ziemiach, czy o asteroidach zagłady to w dużej mierze jak nie w całości kłamstwa. Mogą mówić co chcą bo i tak nikt ich nie sprawdzi.
   Ostatnio nawet któryś z naukowców z nasa mówi, że nie mają technologii aby polecieć na księżyc.
   Buzz Aldrin też o tym mówił
   https://www.youtube.com/watch?v=ZmlQsgRNJn0

   Wmawianie nam systemu heliocentrycznego w którym słońce jest centrum jest po pierwsze nie biblijne a po drugie to jest satanizm.
   W Egipcie czczono słońce pod nazwa bożka Ra.

   Mówienie o płaskiej ziemi to nie robienie z ludzi idiotów, czy się to komuś podoba czy nie jest dużo dowodów na płaskość. A wnosi to tyle dobrego że pokazuje że dla Boga jesteśmy najważniejsi. Bo jest tylko ziemia i Bóg. A nie bezkresny kosmos ine planety gwiazdy itd. A kulistości jakoś nikt nie udowodnił nawet ten nieudolny youtuber Scifun Hoffman nie dał rady. Kopernik też nie był wiernym sługą Boga. Podróż windą odczuwamy, podróż autobusem czy pociągiem też, ale tego że ziemia kręci się z prędkością ponad 1 mach to już nikt nie czuje 🙂
   Kula ziemska nie ma absolutnie żadnego sensu w kreacjonizmie.
   Teorie jak ewolucji, heliocentryzmu i wielkiego wybuchu to trzy ogromne ataki na Boga które mają zaprzeczyć Jego istnieniu a w najlepszym razie oddalić Boga od ludzi.
   W heliocentryzmie i bezkresnym kosmosie Bóg jest gdzieś, nie wiadomo gdzie i może się nie troszczy o jakaś ziemie bo skoro jest tyle planet to ma więcej spraw na głowie. A jednak ingeruje w nasze życie cały czas. Cały czas nam pomaga i nas uważnie obserwuje.
   W przypadku teorii ewolucji teraz odwracają sytuację, bo coraz mniej ludzi się nabiera na koncepcję Dawrina więc mówi się, że życie stworzyli inteligentni kosmici którzy z jakiegoś powodu o nas chwilowo zapomnieli. Powrócą upomnieć się o cześć i uwielbienie. Filmy typu gwiezdne wrota, gwiezdne wojny skutecznie wyprały umysły wielu ludzi.
   Wielki wybuch – sam z siebie się wziął, było nic i to nic wybuchło. Obliczenia wieku ziemi czyli te miliardy lat są wymyślone. Tyle są warte te ich teorie.

   Jak ktoś neguje koncepcje płaskiej ziemi bez sprawdzenia to jego sprawa widocznie nie poszukuje prawdy 🙂 W bibli pojawiają się wzmianki o krańcach ziemi, o Bogu siedzącym nad okręgiem – a nie kulą. O firmamencie o roli słońca i księżyca i gwiazd (księga Henocha). Ponowne przyjście Jezusa będzie widziane z całego świata co też wyklucza kulę.
   Tak czy tak do zbawienie potrzebne jest przestrzeganie 10 przykazań. Nie trzeba nawet umieć czytać bo ktoś może nauczyć i wyjaśnić przykazania. Wiedza o świecie też nie jest konieczna bo można siedzieć w swojej miejscowości i nie interesować się tym co jest poza. Ale skoro Bóg przekazał nam informacje w księdze Henocha to niegrzecznie jest to ignorować.

   Najprawdopodobniej dwóch świadków faktycznie zacznie obalać wszelkie kłamstwa szatańskie. Za co szatan ich z wściekłości zabije.
   Nadciągają ciekawe czasy. A nam będzie to dane oglądać 🙂

 3. Co to znaczy : „Bóg ustanowił granice świata w oparciu o 70 dzieci Izraela, które zeszły do ​​Egiptu i 70 narodów, które wyszły z Noego” ?
  O 12 pokoleniowym Izraelu (termin wzięty od 12 synów Izraela) czytałem ale o jakiś 70 dzieciach nie.

  Jeśli mówimy o prawach noachidzkich to najpierw sprawdźmy czy coś takiego w ogóle istnieje.
  Oczywiście, że to jest podstęp. Skoro zajmują się tym żydzi to na 100% nie jest to nic dobrego. Pod płaszczykiem wyniosłych słów jak zawsze przemycą swoje zło. Rabin Chabad Lubawicz Boaz Kelly powiedział kiedyś:
  ci, którzy nie przestrzegają prawa noachickiego nie mają prawa istnieć w tym świecie. Czyli śmierć albo przyjęcie prawa noachickiego.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish