Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pentagon testuje balony masowego nadzoru w USA. Dopinają Wielki Ucisk.

Balony na dużych wysokościach będą platformą monitorującą, która może podążać za wieloma samochodami i łodziami przez dłuższy czas.

Nowe balony mogą śledzić wiele samochodów i łodzi przez dłuższy czas.
 Nowe balony mogą śledzić wiele samochodów i łodzi przez dłuższy czas. Fotografia: Ron Chapple / Alamy

Amerykańskie wojsko przeprowadza szeroko zakrojone testy nadzoru w sześciu stanach środkowo-zachodnich, wykorzystując eksperymentalne balony na dużych wysokościach.

 

Aż 25 bezzałogowych balonów zasilanych energią słoneczną jest wypuszczanych z wiejskiej Dakoty Południowej i dryfuje 250 mil przez obszar obejmujący części Minnesoty, Iowa, Wisconsin i Missouri, a następnie kończy się w centralnym Illinois.

Podróżując po stratosferze na wysokości do 65 000 stóp, balony mają „zapewnić trwały system nadzoru w celu zlokalizowania i powstrzymania handlu narkotykami i zagrożeniami bezpieczeństwa wewnętrznego”, zgodnie z wnioskiem złożonym w imieniu Sierra Nevada Corporation, lotnictwa i firma obronna.

 

Problem w tym, że z niemainstremowych mediów wiemy, kto handluje narkotykami i nazwa tej organizacji zaczyna się na literę C.

 

Balony są wyposażone w zaawansowane technologicznie radary zaprojektowane do jednoczesnego śledzenia wielu pojedynczych pojazdów w dzień lub w nocy o każdej pogodzie.

 

Arthur Holland Michel, współreżyser Centrum Badań nad Dronem w Bard College w Nowym Jorku, powiedział: „To, co proponuje ta nowa technologia, to oglądanie  wszystkiego naraz. Czasami nazywa się to „walką TiVo”, ponieważ gdy zdarzenie ma miejsce gdzieś w obszarze obserwacji, można potencjalnie przewinąć taśmę, aby zobaczyć dokładnie, co się wydarzyło, i przewinąć jeszcze dalej, aby zobaczyć, kto był zaangażowany i skąd pochodzi ”.

 

Testy zostały zlecone przez US Southern Command (Southcom), które odpowiada za reagowanie na katastrofy, operacje wywiadowcze i współpracę w zakresie bezpieczeństwa na Karaibach i w Ameryce Środkowej i Południowej. Southcom to wspólny wysiłek armii amerykańskiej, marynarki wojennej, sił powietrznych i innych sił, a jedną z jego kluczowych ról jest identyfikacja i przechwytywanie przesyłek leków skierowanych do Stanów Zjednoczonych.

 

„Nie uważamy, że amerykańskie miasta powinny podlegać nadzorowi wielkopowierzchniowemu, w którym każdy pojazd mógłby być śledzony niezależnie od tego, dokąd się uda” – powiedział Jay Stanley, starszy analityk polityki w American Civil Liberties Union.

 

 

„Nawet w testach wciąż zbierają wiele danych o Amerykanach: kto jeździ do domu , kościoła, meczetu, kliniki Alzheimera” – powiedział. „Nie powinniśmy podążać drogą pozwalającą na stosowanie tego w Stanach Zjednoczonych i niepokojące jest usłyszeć, że testy te są przeprowadzane przez wojsko”.

 

 

Przez wiele lat Sierra Nevada dostarczała Southcom lekkie samoloty wypełnione wartymi miliony dolarów czujnikami, które przelatywały nad Meksykiem, Kolumbią, Panamą i Morzem Karaibskim. Ale samoloty wymagają drogich załóg i mogą latać tylko przez kilka godzin. W raporcie dla komisji ds. Sił zbrojnych Senatu w lutym tego roku dowódca Southcom, admirał Craig Faller, napisał: „Poprawiając efektywność, nadal z powodzeniem interweniowaliśmy tylko około sześciu procent znanych ruchów narkotykowych [w 2018 r.]”.

 

 

 

Nowe balony obiecują tanią platformę nadzoru, która mogłaby podążać za wieloma samochodami i łodziami przez dłuższy czas. A ponieważ wiatry często poruszają się w różnych kierunkach na różnych wysokościach, balony mogą zwykle unosić się nad danym obszarem po prostu przez wznoszenie się lub opadanie.

 

 

Operator globalnego balonika World View ogłosił niedawno, że przeprowadził wielotygodniowe misje testowe, w których jego własne balony stratosferyczne były w stanie unosić się nad obszarem o średnicy pięciu mil przez sześć i pół godziny, a większe obszary przez kilka dni na czas.

„Istotą [tych balonów] jest to, że mogą działać przez wiele tygodni i miesięcy”, powiedział Ryan Hartman, dyrektor generalny World View.

 

 

Raven Aerostar, firma dostarczająca balony do testów Southcom i wypuszczająca je ze swojego zakładu w Południowej Dakocie, powiedziała Guardianowi, że balony pozostały w powietrzu przez prawie miesiąc. Raven produkuje również balony dla Loon , filii Alphabet , która wykorzystuje je do dostarczania usług internetowych i telefonicznych ze stratosfery.

 

 

 

Dokumenty FCC pokazują, że balony firmy Southcom przewożą małe, podobne do satelitów pojazdy, w których znajdują się zaawansowane czujniki i urządzenia komunikacyjne. Jednym z tych czujników jest syntetyczny radar z aperturą przeznaczony do wykrywania każdego samochodu lub łodzi w ruchu na 25-milowym odcinku pod balonem.

Balony mają również zaawansowane technologie sieci oczek, które pozwalają im komunikować się ze sobą, udostępniać dane i przekazywać je odbiornikom znajdującym się poniżej.

 

Dokumentacja FCC stwierdza, że ​​ta sieć zawiera informacje o wideo. To sugeruje, że balony mogą również nosić system przechwytywania wideo Sierra Nevada o nazwie Gorgon Stare . Ten rozległy system nadzoru obejmuje dziewięć kamer zdolnych do jednoczesnego rejestrowania obrazów panoramicznych w całym mieście.

Amerykańska służba celna i graniczna eksperymentuje z balonami na małej wysokości wzdłuż granicy z Meksykiem.

Ale nadzór ze strony balonów stratosferycznych jest stosunkowo nowy, powiedział Michel, autor Eyes in the Sky, najnowszej książki o nadzorze rozległym: „Im wyższa wysokość systemu, tym szerszy obszar, który można pokryć. Kompromis polega na tym, że w zależności od obszaru i systemu można uzyskać obrazy o niższej rozdzielczości. ”Balony podlegają również mniejszej liczbie ograniczeń i przepisów niż drony.

 

 

Z dokumentów FCC nie jest jasne, czy testy Southcom w USA są powiązane z jakimikolwiek czynnymi dochodzeniami w sprawie narkotyków lub terroryzmu. Ponadto żadna z zaangażowanych stron nie powie, czy dane pojazdu środkowo-zachodniego zostaną usunięte, przechowane lub przekazane innym federalnym lub lokalnym agencjom.

 

 

„[Chcielibyśmy wiedzieć], co robią z tymi danymi, jak je przechowują i czy rozważają wdrożenie tego w USA”, powiedział Stanley z ACLU. „Ponieważ jeśli zdecydują, że jest to użyteczne w kraju, będzie ogromna presja na jego wdrożenie”.

Testy nadzoru Southcom to prawdopodobnie wierzchołek góry lodowej. Scott Wickersham, wiceprezes Raven Aerostar, powiedział Guardianowi, że współpracuje również z Darpą z ramienia badawczego Sierra Nevada i Pentagonem nad „wysoce wyrafinowanym i wymagającym rozwojem w stratosferze”. Odnosi się to do programu Adaptable Lighter-Than-Air (Alta) agencji , ciągłego wysiłku zmierzającego do perfekcyjnej nawigacji balonu stratosferycznego, który obejmował wiele startów w całym kraju, powiedział Wickersham.

 

źródło: theguardian.com

 

News ten ma olbrzymie znaczenie ponieważ nie dość, że jesteśmy śledzeni przez smartphony, chipy w kartach płatniczych i na facebooku, to jeszcze dochodzą balony, które będą mogły np wyłapać kto ma studnię, kto hoduje bez zezwolenia pomidory i kto zbiera nielegalnie na przykład zioła lecznicze jak wrotycz, który ma być zakazany w UE.

Ale tak musi być ponieważ ludzie odeszli od Boga i poniosą za to konsekwencje.

Niebawem czytanie biblii bez zezwolenia i bez przynależności do kościoła będzie przestępstwem.

Taka sytuacja….

 

 

 

 

Zaktualizowane: 7 sierpnia 2019 - 16:49

13 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Kontrolowany każdy ruch. To straszne. A tak pomijając śledzenie ludzi to nie zastanawia was dlaczego nie satelity tylko balony?

  1. Okropne, że będą tak mogli śledzić ludzi… :/
   Zgadzam się, to bardzo interesujące…dlaczego balony, a nie satelity???

  2. dlaczego? ponieważ satelity nie istnieją !!!

   1. Zgadza się Piotrze.
    Pozdrawiam.

    1. Więc co takiego można zobaczyć na niebie w nocy, co bardzo szybko się przemieszcza i świeci, jak nie satelity? To nie są samoloty ani drony.

     1. Satelity widzimy tylko w tv.
      Sieć telekomunikacyjna naziemna jest tak rozbudowana że nie potrzeba im żadnych satelit żeby nas kontrolować.
      Satelity to część ich bajki o kosmosie planetach itd.
      Ziemia jest płaskim okregiem nad którym Pan Jezus rozpostarł sklepienie twarde jak stal polerowana.

      Czyż nie wiecie? Czy nigdy nie słyszeliście? Czy wam tego nie powiedziano od początku? Czy nie rozumiecie podstaw ziemi? Ten, który zasiada nad kręgiem ziemi i nad jej mieszkańcami, podobnymi do szarańczy; który rozpościera niebiosa jak tkaninę i rozpina je do mieszkania jak namiot
      Księga Izajasza 40:21‭-‬22 NBG
      https://bible.com/bible/319/isa.40.21-22.NBG

      Ziemia się nie obraca…
      Satelity to kłamstwa NASA tak jak planety i te wszystkie ich loty na księżyc promy kosmiczne itd.
      ?

      1. Jeśli ziemia jest płaska to skąd dzień i noc? Za czym słońce zachodzi w nocy że go nie widzimy?

       1. Nie ma sensu dociekac takich rzeczy. Zostaniemy rozliczeni z wypelniania Ewangelii. Tylko i wyłącznie. Nie tracmy Celu zaglebiajac sie w niepotrzebne dyskusje 🙂

      2. Zgadza się, satelity tylko w filmach. Dlatego np. przy pełni księżyca nie widać na ich na tle księżyca. Są dobre zbliżenia księżyca gdzie widać kratery ale żadnych satelit a wg. oficjalnej wiedzy jest ich tysiące. Prędzej można znaleźć zdjęcie ufo niż satelity xD
       @Marcin racja, tylko świat stworzył Bóg i tak samo Bóg utworzył firmament.

  3. Śledzić to nas będą infrastrukturą 5G. Wg planów cały obszar będzie pokryty siecią anten 5G. Dodatkowo wspomoże ta kretyńska technologia Internet Rzeczy którą z takim zapałem promują. Dla mnie to jest nie pojęte jak ludzie dają sobie wmawiać, że to będzie takie fajne jak lodówka czy pralka będą podłączone do internetu. A ludzie jak te owce idą za tym “postępem”. Mam znajomego który zajmuje się instalacją tzw. inteligentnych domów. Któregoś razu zalogował się do domu klienta i pokazał mi odczyt z czujników. Konkretnie były to czujniki analizujące pyłki i kurz. Widać było dokładnie na wykresie w jakich godzinach domownicy są aktywni. Doskonała informacja dla włamywaczy bo widać kiedy domownicy wstają kiedy mieszkanie jest puste.

 2. W sumie jeśli patrzeć na lądowanie na księżycu, to od tamtego czasu nikt więcej go nie badał ani nie postawił tam stopy. Można przypuszczać że loty w kosmos to ściema. Nie chcę wchodzić w żadne teorie spiskowe, ale balony meteorologiczne istnieją od dawna. Wydaje mi się, że teraz jest obwieszczenie to co już od dawna istnieje.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish