Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

FEMA przeprowadzi ogólnokrajowy test alarmowy w dniu 7 sierpnia.

Jak podaje magazyn Forbes  FEMA planuje przeprowadzić ogólnokrajowy test Systemu Alarmowego w Nagłych Wypadkach w środę po południu, aby zapewnić, że system będzie w stanie przekazywać informacje awaryjne w wielu formach mediów w ciągu kilku minut od katastrofy o znaczeniu krajowym.

Czym jest w USA FEMA?

Jesto to Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego – amerykańska agencja, od 2003 roku podlegająca Departamentowi Bezpieczeństwa Krajowego USA, odpowiadająca za zarządzanie kryzysowe.

 

 

FEMA jest owiana już legendą w świecie teorii spiskowych. Uważa się, że w obozach FEMA będą się znajdować ludzie buntujący się wobec systemu antychrysta lub sami chrześcijanie.

 

 

Póki co Forbes informuje, że System alarmowy jest następcą kilku poprzednich sieci alarmowania zaprojektowanych w czasie zimnej wojny, aby umożliwić komunikację z prezydentem kraju na wypadek katastrofy, takie jak uderzenia nuklearnego. Na szczęście nigdy nie spotkaliśmy się z sytuacją, która wymagałaby użycia systemu alarmowego w skali ogólnokrajowej. System jest obecnie używany głównie do przesyłania pilnych lokalnych alertów, takich jak ostrzeżenia o tornadzie lub alarmy BURSZTYNOWE .

W ramach długofalowych działań przygotowawczych rząd federalny rozpoczął w 2011 r. ogólnokrajowe testy systemu ostrzegania awaryjnego, aby zapewnić funkcjonowanie systemu w pierwotnym celu. Od tego czasu testowali system kilka razy, z różnym powodzeniem . Najnowszy test miał miejsce w październiku ubiegłego roku i obejmował wysłanie powiadomień push do urządzeń mobilnych po raz pierwszy w całym kraju.

Test 7 sierpnia potrwa około minuty, co jest nieco dłuższe niż typowy test tygodniowy. Jeśli powszechna pogoda lub inna nagła sytuacja wystąpi po południu 7 sierpnia, FEMA przełoży test na ten sam czas w środę, 21 sierpnia.

Celem tego konkretnego testu, zgodnie z FEMA , jest sprawdzenie, jak system alarmowy i jego części składowe mogłyby działać w przypadku katastrofy, która utrudniała łączność internetową w całym kraju. Agencja zachęca do opinii publicznej, jeśli podczas testu będą świadkami jakichkolwiek problemów – takich jak niespodziewane zakłócenia lub inne usterki techniczne.

 

za: https://www.forbes.com/sites/dennismersereau/2019/07/31/fema-will-conduct-a-nationwide-emergency-alert-test-on-august-7/#7a120c664453

 

 

Nie wiem czy jest to tylko rutynowy test, czy planowany pod jakieś konkretne wydarzenie, aczkolwiek wart odnotowania.

Wszyscy czujemy, że sprawy idą za daleko, a przecież nikt nie zna dnia ani godziny pochwycenia. Wyobraźcie sobie pochwycenie i ogólnoświatowy alert o pochwyceniach przez UFO. Okazałoby się, że to ci źli chrześcijanie zostali porwani, a pozostali ludzie nowocześni i pełni ilości….np do LGBT.

 

Swoja drogą ostatnio zacząłem się głębiej zastanawiać nad alertami z sieci komórkowych o pogodzie. Ostrzeżenia nie są niczym złym, ale problem tkwi w tym, że znaczna część tych alertów pogodowych to niewypał. Po drugie, czy zbadano jaki jest procent ludzi ocalonych od potencjalnych burz lub uratowanego mienia.

Za komuny były w wielu wioskach radiowęzły.

 

Dzień 6 marca 1953 roku zapisał się w pamięci Stęszewa niecodziennym wydarzeniem. Z ogromnych głośników mieszkańcy usłyszeli następującą wiadomość:

„Rodacy! 5 marca 1953 roku zgasło dla nas słońce. Kochaliśmy go, jak ojca. Był dla nas przyjacielem. Ponieśliśmy ogromną stratę. Zostaliśmy sierotami. Zmarł ojciec narodu polskiego Józef Stalin. Jesteśmy w żałobie. Nie szczędźmy łez ojcu przyjacielowi, tatusiowi narodu polskiego.”

Następnie grano marsze żałobne. Tak, co parę minut powtarzano na przemian komunikat i muzykę. Trwało to przez kilka dni. Ludzie płakali. Chusteczkami ocierali łzy. Nie wiadomo, czy płakali ze wzruszenia, czy ze strachu. Wówczas średnio, co dziesiąty człowiek, to był kapuś.

Głośniki w domach miały potencjometry. Można je było ściszyć lub wyłączyć, a na ulicach – nie.”

 

Mając na uwadze powyższe, alerty mogą w przyszłości służyć do zabiegów socjologicznych.

 

 

Updated: 2 sierpnia 2019 — 08:44

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Dzięki za informację…i za ostrzeżenie też! ?

 2. Ach wszyscy tworzą pokój:-) katolicy, protestanci, żydzi, muzulmanie. Zapraszaja na konferencje 🙂
  https://www.luteranie.pl/nowosci/tworzymy_pokoj_wiara_w_demokracji_czas_wyzwan,6235.html

  1. zaczynają się jawnie scalać….
   Nadchodzi nowe…

 3. Bardzo prosiłbym o modlitwę za mojego kuzyna, który kilka lat temu przez kolege z klasy-sataniste ma do dzisiaj depresje. Ostatnio nawet skontaktował się z nim porozmawiał z tym satanistą i przebaczył mu to wszystko co mu zrobił. Kolega ten od tego czasu czuję chyba niedosyt po tym całym kpieniu z jego wiary i znowu próbuje go wyśmiewać co mojego kuzyna bardzo przygnębia.
  Przykre że tacy młodzi ludzie wybierają drogę zła…

  Od przyszłego tygodnia idę też do pierwszej pracy także proszę o modlitwę za mnie, aby Bóg pomógł mi w nowej sytuacji w życiu.

  1. Więc sam czyń jedynie modlitwę dziękczynną zanim się zdarzy: “Dziękuję Ci Panie za udany, pierwszy dzień w pracy i..” (Twoja inwencja), ponieważ Pan to wie od dawna, co Ty byś chciał, gdyż On wie wszystko. Tylko nie wątp w takiej sytuacji. Ponieważ cóż zrobisz, jeśli coś pójdzie nie tak? Nie ocenisz czy Pan nie wysłuchał czy może tak miało być, bo np. On chce Cię przed czymś uchronić? Oddał strach, gdyż to pożywka demonów. Nie wątp, wierz, bądź prawy, a siły też będą.

   1. Co do kolegi – niech zerwie kontakt z satanistą, ponieważ demony dzierżące jego ducha bardziej pragną Twego kolegi. Jeśli mają kontakt, będą nim sterować by uprzykrzyć życie kolegi. Jeśli kolega nie będzie mógł czytać Pisma, niech słucha na słuchawkach (np. przed snem) – na YouTube są nagrania z czytań.

  2. Ja też się nabawiłem schizofrenii jako efekt spotkania z satanistami, a to było wtedy jak miałem 12 lat i byłem na rehabilitacji w szpitalu (nie psychiatrycznym). Wylądowałem w szpitalu psychiatrycznym niecałe 2 lata później.

 4. Cześć!
  Trochę nie na temat ale mocny materiał odnośnie tego co się dzieje na świecie w świetle proroctw z Pisma Swiętego. Oto syberyjski “chrystus” i jego owieczki, film po angielsku więc warto włączyć automatyczne tłumaczenie.

 5. Rządy złego, rządy szatana – demonkracja – na całego.
  Zły włada ziemią i nami, a my jesteśmy jego niewolnikami.

  Proroctwa BOŻE jednoznacznie stwierdzają, że w ostatnie dni na ziemi będą miały miejsce zdarzenia budzące grozę i przerażenie. Będą one coraz dotkliwsze dla żyjących i zdążać będą ku coraz większemu złu. Nikt i nic nie zatrzyma, ani nie odwróci tego co ma nastąpić , aż do powtórnego przyjścia naszego ZBAWICIELA!!!!

  Bez zgody złego i demonów nikt, kto nie jest z plemienia szatana, bądź nie jest ich świadomym, zdeklarowanym i wiarygodnym poddanym – a może to być nawet ostatni z “mądrych inaczej” – nie zostanie dopuszczony na jakiekolwiek decyzyjne stanowisko – polityczne, rządowe, gospodarcze lub lukratywną posadę w religii, mediach, nauce.

  Ps 146:3 “Nie pokładajcie ufności we władcach ani w żadnym synu ludzkim, u którego nie ma wybawienia. 4 Opuszcza go duch i wraca do swojej ziemi; w tymże dniu zginą wszystkie jego myśli.

  Nasze modlitwy do STWÓRCY i prośby “o nie aż tak złe te czasy ostatnie i jeszcze nie teraz” nie są zgodne z wolą BOGA. To musi nadejść i mieć miejsce.

  To tak jakby umierający prosił BOGA o mądrość i zdrowie – zamiast o lekką śmierć.

  Natomiast nam – jeśli naprawdę wierzymy, że to czasy ostatnie – pozostaje jedynie błagać o zbawienie, i jeśli to zgodne z wolą BOŻĄ – skrócenie tych dni ostatnich.

  Ps 146:5 Błogosławiony ten, kogo pomocą jest Bóg Jakuba, kto nadzieję pokłada w Stwórcy, jego Bogu;
  6 Który uczynił niebo i ziemię, morze i wszystko, co w nich jest; Który dochowuje Prawdy na wieki;”

  Także nasze przedsięwzięcia zmierzające do “ulżenia” w ucisku dni ostatnich są bezowocne – na nic nasze udziały w “wolnych wyborach”. Wg mnie jest to udział w popieraniu rządów szatańskich i dajemy tym przyzwolenie na bezprawie, które ma miejsce. Tym samym jesteśmy współsprawcami łamania prawa STWÓRCY. Zbrodni i przestępstw przeciw BOGU i przeciw Jego stworzeniu.

  Obawiam się nawet, że można nas zaliczyć wg Prawa /nawet ludzkiego/ co najmniej do pomocy w ich czynach, a nawet do współudziału w łamaniu Prawa.

 6. Jeżeli ktoś odkrył talent do komponowania muzyki, czy powinien na nim zarabiać, czy powinien go rozwijać? Ja na przykład mam na tym bzika. ostatnio udało mi się coś takiego skomponować https://megawrzuta.pl/download/b5e09288a2353f7f2cda3f0ee119716d.html

  1. Dla mnie, jak pracować, to tylko praca pożyteczna. Muzyka jest jak narkotyk. Moim zdaniem odciąga od Boga. Każda muzyka.

 7. Czyżby zbliżała się kolejna biada z apokalipsy?

  1. Również czwarty anioł wylał swoją czaszę na słońce, i zostało mu dane trapić w ogniu ludzi gorącem. Zatem ludzie zostali spaleni wielkim skwarem oraz bluźnili Imieniu Boga, który miał władzę nad tymi ciosami. Lecz nie odczuli skruchy, aby Mu oddać chwałę.
   Objawienie spisane przez Jana 16:8‭-‬9 NBG
   https://bible.com/bible/319/rev.16.8-9.NBG

   1. A był już pierwszy anioł? Chyba nie…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: