Szwecja kolejnym krajem legalizującym kościół szatana.

Jak podaje portal skandynawia.info szwedzka Agencja Służb Prawny i Administracyjnych podjęła decyzję uczynienia z satanistów wspólnoty religijnej.

Co ciekawe owa wspólnotę zarejestrowała para ludzi wykształconych Erik i Jenny Hedin. Ukończyli studia lingwistyczne i historyczne (historia idei). Jak widać nauka zazwyczaj prowadząca do ateizmu sprowadza także a może ostatecznie do satanizmu. My przecież nie wiemy ile osób podpisało kontrakt z tzw Illuminati lub innymi organizacjami masońskimi, a uczelnie są wylęgarnią lewicowców.

 

Jak zauważył serwis Skandynawia na profilu legalnych juz satanistów dominują poglądy liberalne, lewicowe, LGBT oraz proaborcyjne.

Foto z profilu Jenny:

 

 

 

Kiedy ja nazywałem polityków o takich przekonaniach satanistami, to co niektórzy uznawali za zbytni radykalizm. Ale gro musi dojrzeć do takiej postawy jak moja. Trzeba sobie powiedzieć jasno: cała lewica polska SLD, PO, PSL, Wiosna to sataniści.

Co wcale nie oznacza, że PIS jest święty.

Nadchodzą czasy, kiedy ludzie będą się musieli opowiedzieć albo po stronie Boga albo Lucyfera. Osobiście uważam, że na lewicę glosują mocno bezbożni ludzie, wrodzy Jezusowi i my z takimi osobami nie powinniśmy przestawać.

 

Inna ciekawostką jest to, że owi szwedzcy sataniści organizują spotkania modlitewne.

Dlatego uważam, że my powinniśmy wzmożyć modlitwy wspólne na blogu.

Szwecja była obszarem testowym do wdrażania socjalizmu. Ich luteranizm pokazał jednak, że jest bez mocy i pełen religijności. Luteranizm jest pozbawiony Ducha Świętego jak i wiele innych niby protestanckich kościołów.

 

 

 

Oni teraz ujawniają się tak jak pastorzy pro LGBT, czyli po prostu pastorzy sataniści. Zwróćcie uwagę na pozę tej Szwedki.

To nie tylko naśladowanie Baphometa, ale i katolickiego Jezusa z obrazków.

 

 

Uważam, że nadciąga pochwycenie, a swe szaty w ucisku wypiorą letni chrześcijanie i katolicy.

 

Satanizm wkracza z impetem, ale silniejszy jest ten, który jest w nas niż ten który jest w świecie.

 

Dziękuję Piotrowi za link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Dziękuje za ostrzeżenia i wzbudzania stanu gotowości wśród powszechnej letniości w chrześcijanstwie. Czywajcie Ci co wykonujecie owoce Pana, jeśli tak jest jesteście Jego uczniami? jeśli zaś mowicie a nie czynicie co On, upamietajcie się ?

  2. Przecież ona dokładnie naśladuje pozę Bafometa. Jedna ręka wskazuje w górę dróg na dół. Rogi i pentagram na czole. Nie będę wklejał tu linku do zdjęcia bo nie chcę takich złych rzeczy tu wklejać, można sobie wyszukać w internecie. Jezus katolicki pokazywany jest jako długowłosy przystojniak o wręcz kobiecej twarzy, owszem jest też gest dłonią z wyprostowanymi dwoma palcami. Ale ona ewidentnie udaje Bafometa.
    A kto będzie pochwycony? Katolicy którzy sądzą że już są zbawieni z łaski? A skoro zbawienie mają już w kieszeni to mogą chodzić na okultystyczne koncerty itd. A może Jehowi ? Chrześcijanie biblijni? Wg. biblii pochwyconych będzie 144000 z 12 pokoleń Izraela.

  3. Tolerancja pojmowana jak Bóg (jako nieskończona i tłumacząca wszystko – w to wierzy „lewica”) prowadzi do absurdu, przyjęcia każdego zła, no bo toleruj to tam pierwsze przykazanie.