Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jezuicki portal Deon entuzjastycznie o homokampanii LGBT.

Mało kto z katolików chce uwierzyć, że jego kościół jest zepsuty i nie reprezentuje eklezji Boga, a przecież w Deon.pl występuje często słynny o. Szostak.

 

Wpis zaczyna się od nagłówka:

 

LGBT to Tomek, z którym grasz w siatkówkę – zobacz niezwykły projekt szerzący tolerancję”

 

Dalej są psc z Twittera jak choćby to:

 

 

link do tego katolickiego artykułu:

 

https://www.deon.pl/po-godzinach/ludzie-i-inspiracje/art,1253,lgbt-to-tomek-z-ktorym-grasz-w-siatkowke-zobacz-niezwykly-projekt-szerzacy-tolerancje.html

 

Dlaje czytamy:

 

Kilka dni temu na portalu Facebook pojawił się profil o nazwie “LGBT to ludzie” zwracający uwagę na to, że nie będąc tego świadomi, z osobami LGBT spotykamy się na co dzień.

Czarno-białe zdjęcia przedstawiają sytuacje z życia codziennego, na których jedna z postaci zamalowana jest tęczowymi kolorami. Każde opatrzone jest podpisem, rozpoczynającym się od zdania “LGBT to nie ideologia”, po którym następuje kontynuacja opisu, np. “To Twój  młodszy brat, który boi się Twojej reakcji”.

Czy nas chrześcijan biblijnych coś dziwi?

Absolutnie nie. Jezuici i kościół Rzymu to wrogowie Jezusa.

Takich spraw będzie wychodziło więcej i nie ten news jest ważny, który tylko potwierdza działania Jezuitów na terenie Polski.

Czuję zło w powietrzu.

To, że wychodzą z pod ziemi jest sygnałem do tego, że Wielki Ucisk jest blisko. . Kwestia kilku lat. Dawno nie pisałem jak ja postrzegam  chronologię czasową wydarzeń czasów końca, ale jest tak wiele znaków, że czuję jak wisi coś w powietrzu, ale Polacy jak i reszta świata śpią. Ale kiedy nadejdzie pobudka może być za późno….

 

 

Updated: 1 sierpnia 2019 — 19:14

15 komentarzy

Add a Comment
 1. LGBT to jest pewna ideologia,z którą nawet niektóre osoby bi/homoseksualne nie chcą się utożsamiać. Są chrześcijanie,którzy mają skłonności w tę stronę ale ważne jest, by nie dali się temu porwać ani nie hołdowali swoim żądzom. W moim przypadku- mam problem. Z dużym prawdopodobieństwem jestem biromantyczna (dziewczyny nie pociągają mnie seksualnie,ale mogę się zakochać) i właśnie mocno się zauroczyłam (jeśli nie zakochałam) jedną koleżanką, dużo o niej myślę-to nie jest dla mnie łatwe :/ Jednak nawet jeśli by się okazało,że jest to ze wzajemnością (w co wątpię) to bym się nie umówiła z nią na randkę.

  1. Świetoslawo nie daj się podszeptom złego. Wiem ze ciężko ale tak jestesmy testowani. Ja np. Po nawroceniu tylko oczekiwalem na próbę i bach, w centrum Warszawy 2 dziewczyny proponują mi sex o godz 17. Troche szok bo raczej takie rzeczy sie nie zdarzają ale z usmiechem na ustach odmowilem i bylem bardzo szczesliwy bo wiedziałem ze to próba. Trzymam kciuki za heteroromantyzm do Jezusa 😉

   1. Haha widzę nie tylko ja miałem takie przeżycia. Kilka dni po nawróceniu poznałem na tinderze (jeszcze go miałem :D) taka ładna dziewczyne z zagranicy 1km ode mnie która zapraszała mnie do siebie na wieczór. Ale napisałem ze nei mogę tego zrobić. Potem też miałem dużo takich okazji, w 3msc więcej niż przez ostatnie kilka lat chyba. Coś Ci powiem. Nie ulegaj pokusom i wytrwaj w próbach tego Ci życzę, żebyśmy nie byli zawstydzeni kiedy staniemy przed Panem. Bądź silna w próbach, bo nawet jeśli upadniesz to Pan ma siłę Cię podtrzymać ale będziesz z tego powodu zawstydzona. A po co być zawstydzonym, jeśli możesz być w tym czasie rozradowana z powodu swojej wierności? 🙂 Pozdrawiam

  2. Trzymaj się dzielnie i nie daj się! Dużo zdrowia!

  3. A może masz obsesję na punkcie jej wyglądu? Zazdrość to zła rzecz, trzeba z tym walczyć

   1. Uważam, że jest ładna ale nie zazdroszczę jej wyglądu ani nic. “Poleciałam” chyba przede wszystkim na inteligencję i inne tego typu cechy.

    1. Generalnie w homoseksualiźmie chodzi o manifestacje i realizację miłości do samego siebie (znajdując partnera bliskiego upodobaniom). Myślę, że od dawna brak Ci oparcia w relacji z mężczyzną, gdyż jesteś samotna, albowiem nie znalazłaś mężczyzny podobnego do siebie. Najprawdopodobniej jesteś wyedukowana i inteligentna zdecydowanie ponad przeciętną i spotykając jă – podobną do siebie – manifestujesz swój głód bądź Twój głód się manifestuje. Domniemam, gdyż mam za mało informacji.

  4. Możliwe Świętosławo, że masz zaburzoną gospodarkę hormonalną. Bo nikt ze zdrowym poziomem hormonów właściwym dla własnej płci nie odczuwa pociągu do tej samej płci. Od dawna się mówi, że np. plastikowe opakowania zawierające Bisfenol-A rozregulowują hormony. Bisfenol to coś w rodzaju żeńskiego hormonu estrogenu. Jak działa na kobiety nie wiem, ale z pewnością działa szkodliwie na mężczyzn. Dziwimy się skąd taki wysyp LPTO czyli Lesbijki-Pederaści-Transwestyci-Obojnacy (zamiennie za lgbt). Tak zwane elity od dawna przerabiają ludzi. Homo się przecież nie rozmnażają a stale ich przybywa. Jako ciekawostkę podam że Bisfenol-A występuje też w paragonach z kasy fiskalnej (papier termo sublimacyjny). Wobec tego kasjerzy są narażeni na silne zatrucie. Pamiętacie rządowy program biało-czerwoni biorą paragony? Oraz loterię paragonową? Zachęcano wszystkich do brania paragonów w sklepach.
   Polecam modlitwę do naszego Ojca z prośbą o oddalenie tych złych uczuć. Kiedyś czytałem że suplementacja borem (boraks, kwas borowy – do kupienia w aptece) reguluje do odpowiedniego poziomu hormony (artykuł ma tytuł”Spisek w sprawie boraksu”.

  1. ooo dzięki Karolina.
   Ale to właśnie z takim kościołem współpracuje pseudo protestancki alians ewangeliczny…

 2. pan Szostak to duże zagrożenie. Niestety, jest dość “nowoczesny” w swoim przekazie i młodzi za nim idą. Jak czytam komentarze pod jego filmami to ręce opadają, jak młodzi ludzie są w niego wpatrzeni i chłoną jego nauki.

  1. A tak nabijano się z twardej mowy np Chojeckiego pastora. Wszystko się potwierdza jednak.

 3. Ewangelicki ksiadz tez entuzjasta lgbt
  Cyt: “Jestem pastorem ewangelickim (kalwińskim), nauczam ludzi o tym, że Bóg kocha wszystkich, udzielam ślubów osobom LGBT”
  https://mobile.twitter.com/LiberalnyKalwin/status/1156153013440077829

  Pan juz we drzwiach skoro Sodoma na ziemi…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: