Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pierwszy na świecie hybrydowy człowiek-małpa hodowany w laboratorium w Chinach.

Hiszpański naukowiec twierdzi, że wyhodował pierwszy na świecie hybrydowy embrion człowieka-małpy w laboratorium w Chinach

 

Słuchajcie, to już jest ten czas….

 

 

Hiszpański naukowiec wyhodował pierwszą na świecie hybrydę ludzko-małpy w laboratorium w Chinach, która  mogła się urodzić – ale proces został przerwany.

Naukowcy stworzyli hybrydowy embrion poprzez genetyczną modyfikację embrionów małp, aby dezaktywować geny niezbędne do tworzenia narządów.

 

Następnie wstrzyknęli zarodek ludzkim komórkom macierzystym – które są zdolne do tworzenia wszelkiego rodzaju tkanki – do zarodka.

Chociaż przełomowy eksperyment jest ważnym krokiem w kierunku wykorzystania zwierząt do przeszczepów narządów ludzkich, musiał on odbyć się w Chinach, aby uniknąć „problemów prawnych”.

 

Zarodek został zniszczony w 14 dniu ciąży – punkt zwany „czerwoną linią” – co oznacza, że embrion nie mógł rozwinąć centralnego układu nerwowego.

Juan Carlos Izpisúa Belmonte był również odpowiedzialny za stworzenie pierwszej ludzkiej hybrydy świń w 2017 roku.

Naukowiec powiedział, że jego zespół przeprowadził „pierwszy eksperyment chimer ludzkich i świńskich na świecie”, choć z mniejszym powodzeniem.

Genetyczna chimera, czyli chimeryzm, jest pojedynczym organizmem złożonym z komórek pochodzących od różnych osobników.

 

„Ludzkie komórki nie wytrzymały. Widzieliśmy, że w bardzo niewielkim stopniu przyczyniły się one do rozwoju zarodka: jednej ludzkiej komórki na 100 000 komórek świńskich – powiedział kolega profesora Izpisua, weterynarz Uniwersytetu Kalifornijskiego Pablo Ross.

Zespół był wtedy w stanie stworzyć chimery między podobnymi gatunkami, na przykład szczurem i myszą, które są pięć razy bliższe niż ludzie i świnie.

Współpracownik projektu Estrella Núñez nazwał eksperyment „bardzo obiecującym”.

„Obecnie staramy się nie tylko iść naprzód i kontynuować eksperymentowanie z komórkami ludzkimi, komórkami gryzoni i świń, ale także z naczelnymi niebędącymi ludźmi” – powiedział profesor Izpisua.

„Nasz kraj jest pionierem i światowym liderem w tych badaniach” – dodał.

Zespół zamierza teraz kontynuować eksperymenty z komórkami ludzkimi, gryzoniami i świniami, a także z naczelnymi innymi niż ludzie.

 

Podsumujmy za www.dailymail.co.uk

 

 

 • Pierwszy na świecie hybrydowy człowiek-małpa powstał w Chinach, aby uniknąć problemów prawnych 
 • Naukowcy stworzyli zarodek, mieszając geny małp i ludzkie komórki macierzyste
 • Komórki macierzyste są zdolne do tworzenia dowolnej tkanki i zostały wstrzyknięte do zarodka
 • Może to prowadzić do wykorzystania zwierząt do przeszczepów narządów ludzkich.

 

Czyli co? Witamy w filmie Gwiezdne Wojny:

 

 

Pójdźmy dalej. Skoro tak wiele technologii “przewidziano” w latach 80ych, to jaką mamy gwarancję, że nie ma panów Men In Black, czy rządzące hybrydy? Oni teraz to wszystko “odkrywają”. Czy nie jest interesującym fakt dziwnym dźwięków na całym świecie?

 

Zabawa genami, zabawa w stwórcę. Co jeszcze?

Czy po to będzie III wojna światowa, aby ludzie stali się robocopami?

Daleko to wszystko idzie, ale i bliżej nasz Król jest.

 

 

Zaktualizowane: 1 sierpnia 2019 - 20:20

12 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Ponoć w hollywood są klony…

  1. nie wiem czy kiedykolwiek dowiemy się na ten temat prawdy, ale ja osobiście się tym nie interesuje ponieważ można siebie ośmieszyć i wiarę

  2. Ponoć i Obama i Osama to kopia. Ja w to nie wierzę, gdyż to są zawodowi kłamcy i matacze. W Hollywood są sami agenci po M-Kultra. Tak samo w porno. Na YouTube jest fenomenalny film pt.: “Kontrola Umysłu. Zbagatelizowany fakt współczesnego świata.” Doskonale tłumaczy współczesny obraz rozbisurmanienia.

 2. To są te przepowiedziane próby łączenia żelaza z gliną, nie uda im się to, albo zostanie przerwane, nie wierzę żeby miłosierny Bóg do tego dopuścił, kwestie etyczne są oczywiste – barbarzyństwo. A co z duszą takiej istoty?

  1. Sądzę, że Bóg dał tchnienie, tak jakby już przy poczęciu. Genetyka nie powinna nic zmienić. Ludzie po przeszczepach potrafią zmienić zachowanie, a wiadomo że to przecież ten sam człowiek. To tylko moje zdanie

 3. Naukowcy dawno zapomnieli o etyce… Takie eksperymety aż przypominają historię Frankensteina, który szukał rozwiązania na wieczne życie, a zginął z rąk własnego stworzenia. Jeszcze się naukowcom upiecze?

 4. Gdy się o tym dowiedziałam, pomyślałam że to tu trafi…i się nie dziwię temu…
  Coś strasznego ten pomysł naukowca…

 5. Mnie zaciekawiło to że przerywają cały eksperyment w do 14 dni bo potem wytwarza się układ nerwowy, czyli płód zaczyna czuć. Natomiast aborcję przeprowadza się w niektórych krajach aż do 9 miesiąca. Widać jakie mają priorytety.

 6. Film Planeta małp coraz bliżej

 7. Ktoś kiedyś wspominał o projekcie “Monarch” czyli o kontroli umysłu. Niedawno zobaczyłem urządzenie o tej samej nazwie, które rzekomo ma służyć do leczenia ADHD u dzieci, a w rzeczywistości jest narzędziem do elektrycznej lobotomii.
  https://breggin.com/alert-105-stop-the-psychiatric-abuse-of-children-spac/

  1. Sprawdź “Kontrola Umysłu. Zbagatelizowany fakt współczesnego świata.”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish