Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ciąg dalszy o bożku jakim jest Jared Leto.

Pojawiło się sporo komentarzy po opublikowaniu mojego tekstu o 30 Seconds To Mars, w tym także tych, które nie opublikowałem ze względu na chamstwo i atak na osobę, Właśnie taki jest skutek i energia płynąca ze słuchania tej kapeli.

 

Ktoś z poruszonych fanów Jardea Leto oraz kapeli  30 Seconds To Mars napisał, że słabo się przygotowałem do tekstu.

Muszę przyznać tej osobie rację. Być może będzie to pierwsza, a raczej druga część z obnażenia bożka jakim jest Jared i jego kapela.

 

To, co znalazłem jako dowody w internecie nie pozostawia złudzeń. Pan Jared jest wyznawcą satanizmu i pionkiem Illuminati:

 

Jared Leto „oszalał” w swojej metodzie gry grając  Jokera w nowym filmie Batmana, ale według przyjaciela to nie jego technika aktorska czyni go bogatym i sławnym, to jego członkostwo w Illuminati.

 

„ Otrzymał okazję. Powiedział mi, że zwabili go w układ ”, powiedział, wyjaśniając, że Leto musi teraz promować sprawę„ przez resztę swoich dni. 

 

Jared Leto, który ma obsesję na punkcie wszechwidzącego oka, symbolu reprezentującego oko Lucyfera nadzorującego jego sługi, nawet w grudniu opublikował na Twitterze referencje iluminatów.

 

 

But Leto’s childhood friend isn’t down on the actor/musician for making the decision. “If you were presented with the opportunity, can you be sure you wouldn’t make the same choice?

 

 

 

Trójkąty, trójkąty i jeszcze raz trójkąty. No i oczywiście oko wszechwidzące.

 

No ale dla zaślepionych fanów owe trójkąty to jeszcze nie dowód. OK, proszę bardzo. Tym razem,  albo jak to w pewnym filmie powiedziano tą razą przygotowałem gwóźdź do trumny wyobrażeń fanów:

 

 

 

Rogi szatana. Znany symbol satanistów. Sukces prosto z piekła.

 

Czy wiecie czym jest idol? Słowo pochodzi to od idolatrii”, a ta oznacza:

 

Bałwochwalstwoidolatria (gr. eidolon – obraz lub posąg, latreia – kult) – grzech w religiach abrahamowych polegający na oddawaniu czci fałszywym bóstwom (bożkom). W szerszym sensie: przywiązywanie nadmiernej wagi do spraw doczesnych kosztem Boga.

Obecnie tymi obrazami, za którymi stoją upadli aniołowie i demony są wykonawcy, którzy oddali się satanistycznej organizacji Illuminati.

 

W ten sposób jak w powyższej interpretacji możemy przetłumaczyć idolatrię jako oddawanie czci fałszywym bożkom na scenie. Obrazom, plakatom. Niczym się nie różni idolatria tzw Matki Boskiej obrazu od idolatrii Michaela Jacksona czy Miley Cirus.

Dlaczego w definicji słowa idolatria występuje określenie fałszywych bożków? Ano dlatego, że tylko Bóg jest święty. Bóg jest oddzielony od tego co zepsute. Nawet my chrześcijanie biblijni jesteśmy skażeni grzechem, ale nie Bóg.

Bóg też nakazuje nam:

“świętymi bądźcie bo ja jestem święty”, czyli oddzielajcie się od zła i świata bo ja jestem od tego ohydztwa oddzielony.

 

Szanowni katolicy.

Budujecie system szatana słuchając takiej kapeli co Wam udowodniłem. Nie znajdziecie już wykrętu na ten materiał dowodowy. Oczywiście, że wszystko możecie robić, gdyż kochany Bóg dał nam wolną wolę. Właśnie dlatego czynicie to, co nie ejst zgodne z wolą Boga Ojca, a każdy Ojciec wymaga posłuszeństwa. Nie możecie rozpoznać zła ponieważ sakramenty do tego nie usposabiają.

Wasz wybór jeśli chcesz iść z Panem Jardem do piekła.

Ja tekst ten napisałem do chrześcijan, dla których ważny jest Bóg, a nie do ludzi bezbożnych. Wy, możecie sobie robić co się Wam chce zgodnie ze znanym sloganem pana w czerwonych spodniach  “Róbta co chceta”.

 

 

Updated: 11 lipca 2019 — 09:07

18 komentarzy

Add a Comment
 1. Daughter_of_DaddySatan

  No nie mogę z autora tego tekstu. Google dziękuję że pokazujesz mi coś tak głupiego i niedorzecznego. Te” trójkąty” to po prostu symbol zespołu, ten jak i inne znaki tego zespołu znaczą coś ważnego, a ty jest nie doinformowany w tym temacie. Jared jak każdy wie nie jest osobą wierząca ale co z tego każdy powtarzam KAŻDY człowiek ma prawo do wyboru religi. Nie wiem czemu katolicy są tacy okropni, nie tolerancyjni przecież Bóg każe wam kochać, a nie próbować udupić bliźniego. Co ci do tego kim on jest, a powiem ci że jest wspaniałym człowiekiem, dużo robi dla innych, nie tryska jadem po obcych osobach i nie pisze o nich czegoś co nie jest prawdą, chcąc go pogrążyć. Nie pasz bladego pojęcia o tym człowieku, więc łaskawie się się nie wypowiadaj na tematy o których nie masz pojęcia. Zajmij się swoim życiem a nie naskakuj na innych, jeżeli taki z ciebie katolik.

  1. Admin nie jest katolikiem. Miłego dnia

  2. Wiesz jeśli ktoś stawia sobie np krzyż to to nie jest przypadek. Naprawdę widząc gdzieś krzyż stojący w jakimś miejscu i mniejsza z jakich powodów jesteś w stanie pomyśleć ze nie chodzi o Jezusa Chrystusa tylko ze to przypadek? Jesli widzisz krzyz, myslisz sobie o, chrzescijanie. Wiec dlaczego widzac symbolike okultystyczna nie myslisz o satanisci? To samo z trójkątami, tymi diabełkami itp. Jak ktos sie posluguje taka symbolika to to znaczy ze sie z nia utozsamia. Czy ten wokalista jest wspaniałym człowiekiem? Nie wiem ale jeśli mówisz o człowieku który bawi się w okultyzm w ten sposób to dajesz o sobie świadectwo.

 2. Kolejna porcja dowodów jak na tacy…tylko człowieka szkoda że w tym siedzi mimo wszystko…

  1. FankaKulturyŚwiata

   Ten trójkąt nazywa się triada i jest sumbolem powietrza w chemi. Znaki które oni pokazują na zdjęciach to nie jakieś rogi diabła tylko (pan po lewej) może równie dobrze pokazywać symbol miłości w języku migowym a gest Jareda to znany na całym świecie gest fanów rocka (zespół ma kawałki/albumy grungowe oraz z nurtu rocka alternatywnego), metalu i pokrewnych gatunków muzycznych. Znowu sie pan źle przygotował. Świat nie jest czarno biały a te same rzeczy mogą mieć różne znaczenie więc przedstawianie tylko jednej strony medalu jest pan bardzo nierzetelny w swym działaniu.

   1. Kapela tak ochoczo reklamuje “symbol powietrza w chemii”?
    I co ten “gest fanów rocka” przedstawia?

    1Jana5:19 “My wiemy, że z Boga jesteśmy, a cały świat tkwi w złem.”
    Nie zrozum mnie źle nie chcę być niemiły ale jesteś pewna że ten blog jest dla Ciebie i znajdziesz tutaj to czego szukasz? Pozdrawiam

   2. Poczytaj sobie wywiady tych artystów gdzie przyznają się, że sprzedali duszę diablu dla slawy.. dobrze wiedzą co oznaczają ich gesty.. zamiast oczekiwać od admina kolejnych dowodów które Ciebie przekonają, że ma rację co pisze przeczytaj Nowy Testament i pomódl się do Boga aby odkrył przed toba prawde tego swiata bo patrzysz a nie widzisz..

    1. Takiej osoby niestety póki co chyba nic nie przekona. Nie warto nawet dyskutować. Też kiedyś słuchałam 30 STM, ale zaczęłam zauważać symbole, gesty, przesłanie. Jeśli ona nie zechce tego widzieć, żaden argument nie pomoże.

   3. Rozbawilas mnie ? bardziej naiwnym chyba nie można być. Oby Pan dał Ci poznanie. Będę się modlił za Ciebie, bo kiedyś wielu z nas był taki jak Ty. Pozdrawiam

 3. Katolik78866388

  Uważam, że warto się również przyjrzeć teledyskowi hurricane. Jak dla mnie to na tym teledysku pokazał swoją prawdziwą twarz. A piosenka Night of the hunter to już w ogóle skandal. Pozdrawiam, z jednym prawdziwym Bogiem!

 4. Myślę, że warto napisać coś jeszcze o pierwszej płycie zespołu. Pełno w niej pogańskich, nordyckich, a nawet szatańskich znaków, przekazów podprogowych, tekstów, nawet demonicznych RUN na okładkach! Na końcu albumu znaleźć można ukrytą ścieżkę, którą nie sposób odszyfrować!! Już nawet nie wspomnę o piosence Buddha for Mary – promują buddyzm, obrażając przy tym Matkę Bożą!!1! “Czy mnie teraz zgwałcisz”, “NIE WIERZĘ W BOGA” – podane na tacy!! Capricurn – znaki zodiaku, poganizm, w Echelon “czerwone znaki na niebie” (nie dziwne że stąd nazwa fanów), natomiast w innej piosence Leto bawi się w bożka “zbuduje wszystko od nowa”, “stworzy własną religię”. Dobrze że to stare piosenki których już nie zagrają, najgorsze że wiele ślepowierzących uważa ten album za najlepszy.
  FIND THE ARGUS APOCRAPHEX

  1. Pan Bóg nie ma matki bo przez Niego powstało wszystko i jest od zawsze na zawsze na wieki wieków amen.
   Najlepiej w ogóle nie słuchać muzyki ze świata bo po co sobie serce zaśmiecać. Pozdrawiam.

   1. No i kolejna sprawa odnośnie muzyki odkryłem niedawno jak dobrze jest przebywać w ciszy i nadłuchiwać Bożego głosu, wszystkim mogę polecić nauczyc sie przebywać w ciszy z dala od muzyki, tv itp.

 5. Zgadza się Piotrze, dzisiejszy porządek świata, cały jest przesiąknięty diabelstwem. Kiedy osoby ( aktorzy , artyści, sportowcy, politycy, przedstawiciele organizacji religijnych) które żyją w symbiozie z tym porządkiem świata, chcą się z niego wycofać czy z nim zerwać, nagle albo są zamilczane w mediach, usuwane na margines społeczny, albo tracą życie..
  Może trochę dziwić ta indolencja, bierność czy całkowite nie zrozumienie ducha czasu , mimo tylu przytoczonych przez Ciebie argumentów czy faktów..

 6. No i co z tego? krzywdy nikomu nie robi.

  1. Robi, promując satanizm. Kiedyś wszyscy ludzie zrozumieją, pozdrawiam.

 7. Ten “trójkąt” to między innymi też antyczny symbol powietrza. Pokoje fakt, że sam trójkąt jest też związany z Chrześcijaństwem i Trójca Świętą (ma symbolizować trzy aspekty Boga z których każdy jest tak samo ważny).
  Polecam zrobić pożądany research zanim się coś napisze.
  Swoją drogą, ciekawe kim jest ten “przyjaciel z dzieciństwa” skoro to pierwsze miejsce gdzie są przytoczone jego niby wypowiedzi.

  1. Zgadzam się w pełni z autorem i dziękuje za pracę jaką włożył w napisanie tego tekstu.
   Napisane z serca i w prawdzie.

   Kiedyś szukałam w kilku źródłach na internecie i znalazłam tą symbolikę z trójkątem, rogami, okiem i uwierzyłam za wiele jest na to dowodów.
   Pyszny ma głowę wysoko aby jej nie pochylić jak tam Ci co to chcą się uczyć.

   Poznajcie czyli badajcie każdą sprawę z każdej strony, niech Bóg Ojciec otwiera oczy dla tych co chcą.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: