Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Subtelne przedstawienie matek lesbijek w scenie otwierającej „Toy Story 4”.

Ciche i subtelne  przedstawienie lesbijskich matek w scenie otwierającej „Toy Story 4” jest chwalone przez homoseksualnych adwokatów jako „mały moment normalizacji”. Jednak  wzbudziło obawy niektórych grup rodzin, które twierdzą, że to jest „subtelnym [sposobem] znieczulenia dzieci” na homoseksualizm.

 

 

 

Według doniesień, na początku filmu animowanego, jak bohater , udaje się do  pierwszego dnia do swojego przedszkola, w tle – wśród innych dzieci przybywających na zajęcia – jest chłopiec, który zostaje pozostawiony przez dwie kobiety. Kobiety, które wydają się być „matkami” dziecka, również obejmują chłopca, gdy wracają później pod koniec dnia szkolnego.

„Z pewnością nie jest to główna reprezentacja, na którą czekali ludzie queer (określenie gejów i lesbijek), ale nadal jest ona ważna. W końcu jest to jeden z największych filmów roku i będzie oglądany przez miliony ludzi w każdym wieku na całym świecie ”, powiedział brytyjski Gay Times.

 

Przerażające, miliony dzieci oswajane z grzechem. Nie jest problemem to, że oglądać będą tę propagandę dzieci ateistów. Problemem jest demoralizowanie dzieci chrześcijan.

 

 

„Oto jeden z największych filmów przyjaznych rodzinie, jeden z największych wydawnictw Disney Pixar, a wśród nich para lesbijek z synem. To niewielki moment normalizacji, nawet jeśli jest niewielki ”- zauważyła również Mary Sue.

 

Strona lesbijska Mombian również była zadowolona, ​​dodatkowo zauważając, że aktorka Annie Potts, która głosi Bo Peep, miała rolę matki lesbijki w serialu telewizyjnym „The Fosters”.

 

„Scena jest subtelna, aby znieczulić dzieci” – powiedział One Million Moms ,  przedstawiciel American Family Association (AFA),

Mówi się, że film zawiera również przelotne odniesienie do nie ukrywania się w szafie.

One Million Moms stworzyło petycję w tej sprawie, która otrzymała ponad 12 000 podpisów od czasu publikacji.

Organizacja ta jest fundamentalistyczną, protestancką organizacją przeciwstawiającą się termowi  LGBT.

Szkoda, że w Polsce nie ma protestantów protestujących przeciw demoralizacji dzieci. Ale trudno się dziwić, skoro cały alians ewnageliczny podlega kościołowi Rzymu.

 

American Family Association bojkotowała różne firmy reklamujące albo przemoc, albo LGBT albo sekusalizm:

 

7-Eleven , Abercrombie & Fitch , American Airlines , American Girl , Blockbuster Video , Burger King , Calvin Klein , Carl’s Jr. , Chobani , Clorox ,Comcast , Crest , Ford , Hallmark Cards , Hardee’s , Kmart , Kraft Foods , SC Johnson & Son , Movie Gallery , Microsoft , MTV , Paramount Pictures , Time Warner , Universal Studios , DreamWorks, Mary Kay , NutriSystem , Old Navy , IKEA , Sears , Procter & Gamble , [33] Target , Walt Disney Companyi PepsiCo .

 

AFA także walczy z islamizacją USA.

W dniu 28 listopada 2006 roku, po wyborach Keitha Ellisona , jako pierwszego muzułmańskiego kongresmena  do Kongresu Stanów Zjednoczonych ,  AFA wydała „Akcja Alert”. Ostrzeżenie o akcji, zatytułowane „Po pierwsze dla Ameryki … Koran zastępuje Biblię przysięgą za przysięgę: jaką książkę Ameryka oprze na swoich wartościach, Biblii lub Koranie?”, Poprosiła subskrybentów o napisanie do swoich przedstawicieli Kongresu i zachęcić  ich do stworzenia „prawa, które uczyni Biblię książką używaną w ceremonii zaprzysiężenia przedstawicieli i senatorów”.

 

Niestety w Polsce nie ma ani jednej takiej organizacji, a pastorzy polscy idąc w sukurs Franciszkowi pozytywnie wypowiadali się o przyjęciu muzułmanów.

Generalnie w Polsce nie ma protestantyzmu, a to określenie bardziej kojarzy się z alternatywą dla katolicyzmu, kiedy wszelkie denominacje stały się frakcjami Rzymu takimi jak prawosławie.

 

 

Póki co, od tego roku korporacje ze zdwojoną siłą przyspieszają w forsowaniu ideologii i doktryn LGBT.

 

 

Updated: 12 lipca 2019 — 07:42

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Co innego gdyby dziecko było wychowywane przez dwie siostry (zakładając że dziecko byłoby jednej z nich, bo mąż i ojciec dziecka z jakichś powodów odszedł od rodziny albo zmarł czy coś, a druga siostra pomaga przy opiece nad dzieckiem)/mamę dziecka i babcię – w końcu różne sytuacje życiowe się zdarzają, ale tu ewidentnie “jedzie” lesbijstwem na kilometr…

 2. Piszesz w dużej mierze mądrze. Dobrze się czyta Twoje komentarze, choć nie zawsze się zupełnie z nimi zgadzam to są wartościowe.
  Z Bogiem.

 3. Widzę, że nie można komentować tych najnowszych wpisów, czy to będzie koniec bloga? Szkoda mi tego bo w sieci mało jest takich miejsc, Mimo wszystko co zdecydujesz niech Ciebie Pan Jezus prowadzi nasz Wybawiciel!!! Byś wytrwał do końca! 🙂

 4. Piotrze nie mogłem dodać komentarza do Twojego podziękowania, więc pisze tutaj. Jakkolwiek podejmiesz decyzję, więc że dzięki Tobie ja osobiście pogłębione relacje z moim Panem Jezusem Chrytusem, pisząc to mam lzy w oczach, ponieważ wiele razy dzięki temu że poświęcałes nam czas Pan do mnie przemawiał Twoja ręką. Bardzo Ci serdecznie dziękuję za to. Chodź nigdy się nie spotkaliśmy, jesteś dla mnie jak przyjaciel. Niech Cię Pan prowadzi i błogosławi Ci w Twojej drodze. Dziękuję za wszystko co do tej pory robiłeś, Nasz Pan to widzi. Jestem jeszcze daleko w drodze do królestwa, ale dzieki Tkbie i tak blizej niz kiedykolwiek. Pozdrawiam Cie Potrze adminie i jest mi smutno , czuje się jak bym miał stracić najlepszego przyjaciela. Z Panem Bogiem mój bracie.

  1. dziękuje serdecznie i Tobie wojciechu mój wierny czytelniku
   Sprawa jest zawiła, jest wiele wyjść…
   dziś brat w wierze radził mi odpoczynek…
   inny proponował coś, co zamierzałem na początku roku..

   póki co dziękuję.
   Niech Bóg Ci błogosławi.

 5. Niech Cię Bóg błogosławi Piotrze i strzeże, obyś podjął decyzję zgodną z wolą Bożą 🙂 Będę tu jeszcze zaglądać na stare wpisy a także mój mąż bo on jest zainteresowany kilkoma sprawami, mam nadzieję, że to wszystko zostanie na serwerze 🙂
  PozdrawiamyCię w imieniu Jezusa Chrystusa!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: