Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież wzywa do poważnych reform teologicznych w szkołach katolickich aby promować „WSPÓLNĄ MISJĘ” Z ISLAMEM I MUZUŁMANAMI.

 

Papież naciska na nauczanie w seminariach katolickich studentów  o kłamstwie , że normatywny islam jest religią pokoju, a zatem wynika z tego, że każdy, kto nie zgadza się z tym kłamstwem, zostanie uznany za „nietolerancyjnego”, przeciwnego dialogowi i pluralizmowi. Przecież wiemy, że to to islam jest nietolerancyjny, supremacyjny i odporny na różnorodność. Wystarczy przejrzeć strony o prześladowaniach chrześcijan, gdzie głównie muzułmanie prześladują osoby wierzące w Jezusa. Na drugim planie są Hindusi.

 

Jak argumentują inne strony chrześcijańskie:

Jeśli Papież jest autentyczny w kwestii dialogu, to powinien nawoływać wzajemnie Państwa Islamskie i szkoły islamskie (poczynając od Uniwersytetu Al Azhar w Kairze) do ustanowienia i głoszenia równego statusu wszystkim niewiernym, kobietom, gejom itd. I promowania dialogów z niewierzący tacy jak chrześcijanie, Żydzi, Hindusi, Buddyści itd.

 

Papież Franciszek jest kontynuatorem dzieła antychrysta całującego Koran:

 

 

 

 

 

 

Papież Franciszek wzywa do reform teologicznych w szkołach katolickich, aby promować „wspólną misję pokoju” z islamem, co ma już swoją nazwę potoczną: Chrislam.

 

Kościół katolicki NIGDY nie był kościołem Boga, a ten news jak dziesiątki innych pokazuje, że jest to kościół przeciwny Bogu.

 

 

Na muzułmańskiej stronie jest napisane:

 

Chrześcijaństwo składa się już ze Starego Testamentu (judaizmu) i Nowego Testamentu. W tradycji chrześcijańskiej Mesjasz jest już uznawany za Żyda „z Domu Dawida”, więc pogłębiający się dialog z judaizmem sprzyja głębszemu zrozumieniu korzeni chrześcijaństwa. Poza tym coraz większy dialog z każdą grupą wyznaniową jest dobrą rzeczą, gdy opiera się na wspólnych wartościach i prawdzie .

 

 

Islam jest zupełnie inny. Uczy, że „ najgorsze ze zwierząt w oczach Allaha to ci, którzy nie uwierzyli ” (Koran 8:55)i z powodu takiej doktryny podstawowa jest całkowita lojalność wobec islamu i wyparcie się niewierzących. Jedność Boga (tauhid) i supremacja szariatu są również fundamentalne. W islamie prawdziwi muzułmanie muszą całkowicie odrzucić niewiernych i nieislamskie praktyki. Ponadto świat jest podzielony na dwie części w islamskiej doktrynie: Dom Wojny i Dom Islamu, gdzie obowiązkiem muzułmańskich wierzących jest podporządkowanie Domu Wojny i przeciwstawiajcie się dżihadowi, aż stanie się Domem Islamu. Gdyby takie przekonania nie były dziś obficie manifestowane, nie byłoby problemu, ale każdy dzień pokazuje podporządkowanie się muzułmanów doktrynom rozwoju Islamu.

 

 

 

Warto także zwrócić uwagę na fakt, iż to głównie w Iranie pozostają Szyici. Wszędzie indziej są Sunnici współpracujący z USA i Watykanem.

 

 

 

Politycy UE i USA sprzyjają rozwojowi Islamu a nie chrześcijaństwa.

Chrześcijaństwo, to ogólnie rozumiane, jest marginalizowane przez polityków w służbie bestii, a sami liderzy ewangeliccy sprzyjają Watykanowi i w tej sytuacji trudno się dziwić, że w Polsce ewangelików mamy ledwo 0,38%.

Ewangelicy mają być cicho w kwestiach polityczno-spolecznych. Oni organizują tylko hapenningi typu Jezus Cię kocha.

Może stwórzmy polskojęzyczną wersję słowa hapenning.

Może “zadowoleni z siebie”, co?

 

Tymczasem jesteśmy mordowani przez szczepionki, szajsowate produkty podobne do żywności, podatki, biurokrację, kiedy muzułmanie mają mega socjale.

 

Popierając islam , Papież stał się  „ Wielkim Szejkiem Franciszkiem z Watykanu ” i odrzuca cierpienia prześladowanych chrześcijan, ofiar terroru dżihadu i napadów. Wezwanie papieża do reformy w „ sposób, w jaki teologia jest nauczana w szkołach katolickich” jest kontynuacją jego upartych wysiłków, które podporządkowują chrześcijaństwo islamowi.

 

Kto wie, cały czas się wstrzymuje z tekstem o islamie, myśląc, że bestią jest syjonizm, ale nadal biorę pod uwagę oddanie władzy islamowi przez nierządnicę.

 

Papieża wezwanie do reformy przyszło „podczas przemówienia na jezuickim uniwersytecie teologicznym w Neapolu. Śledzi jego zasięg w tym roku w świecie muzułmańskim poprzez podpisanie wspólnego oświadczenia wraz z imamem Al Azhar z Kairu, siedziby nauki sunnickiej, ustanawiającej stosunki między katolikami i muzułmanami jako braćmi, ze wspólną misją promowania pokoju ”, to znaczy. tak zwany „pokój”. Przed podróżą Papieża do  Maroka w marcu media watykańskie posunęły się tak daleko, że porzuciły tradycyjne insygnia papieskie. Wiadomości Watykańskie wyjaśniły, że nowy specjalnie stworzony symbol – krzyż i półksiężyc – „są symbolami chrześcijaństwa i islamu, które podkreślają relacje międzyreligijne między chrześcijanami a muzułmanami”.

 

 

 

 

Również w przygotowaniu tej podróży papież Franciszek spotkał się w Watykanie z dr Muhammadem bin Abdul Karim Al-Issa, sekretarz generalny Światowej Ligi Muzułmańskiej (MWL), grupa powiązana z finansowaniem terroru dżihadu!

 

Jak stwierdził  Robert Spencer  :

PODCZAS SPOTKANIA AL-ISSA PODZIĘKOWAŁ PAPIEŻOWI ZA „UCZCIWE STANOWISKO” W SPRAWIE TEGO, CO NAZWAŁ „FAŁSZYWYMI TWIERDZENIAMI, KTÓRE ŁĄCZĄ EKSTREMIZM I PRZEMOC Z ISLAMEM”. INNYMI SŁOWY, PODZIĘKOWAŁ PAPIEŻOWI ZA WYPOWIEDZENIE SIĘ NA TEMAT MOTYWUJĄCEJ IDEOLOGII TERRORU DŻIHADU , KTÓREJ JEGO GRUPA ZOSTAŁA OSKARŻONA O FINANSOWANIE, I ZNIESŁAWIANIE INNYCH RELIGII W CELU WYBIELENIA ISLAMU.

 

 

Wielki imam al-Azhar w Kairze,  Ahmed al-Tayeb , wyraził swoją wdzięczność i podziękował Papieżowi za „obronę islamu przed oskarżeniem o przemoc i terroryzm”. Chrześcijaństwo wciąż czeka na papieża, aby  obronił także  przed powszechnymi  islamskimi prześladowaniami.

 

Trzeba być także sprawiedliwym i nadmienić, że w bezpośredniej sprzeczności z papieżem Franciszkiem  kardynał Robert Sarah  – prefekt Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów – nazwał go „swoim obowiązkiem” ostrzec innych chrześcijan i Europę, że islam nie jest łagodny, lecz ekspansywny i zagraża wolnym społeczeństwom. Stwierdził: „Podobnie jak podczas upadku Rzymu, elity troszczą się tylko o zwiększenie luksusu swojego codziennego życia, a ludy są znieczulane coraz bardziej wulgarną rozrywką … Barbarzyńcy są już w mieście”. Odnosił się do muzułmańskich migrantów którzy wyemigrowali, ale nie zintegrowali się ze społeczeństwami zachodnimi.

 

Być może jest to gra w dobrego i złego, ale warto nadmienić.

W międzyczasie papież Franciszek mocno promował muzułmańską migrację, nazywając ją niechrześcijańską przeciwko imigracji na zewnątrz. Ale w ostrzeżeniu Kardynała Sary: „jest to fałszywa egzegeza [interpretacja tekstu pism świętych], aby używać Słowa Bożego do promowania migracji. Bóg nigdy nie chciał tych szczelin. ”

Papież islamu zajmuje najwyższe stanowisko w Kościele katolickim, ale mimo to służy jako oszukany sługa, ślepy przewodnik; i pomimo jego pontyfikowania o przyjmowaniu „obcego”, potępiając mury graniczne, nie zburzył jeszcze własnych murów ochrony w Watykanie, aby w pełni przyjąć i przyjąć w tych samych migrantów i zwolenników ideologii, którą rozwija w Kościele .

Może przypomnę mój mem:

 

 

Papież odstępczego kościoła nazywanego w biblii Nierządnicą wzywa do braterstwa między muzułmanami a katolikami.

 

 

Wartym odnotowania dokumentem jest także nawoływanie pseudo protestanta Ricka Warrena do “Naszego Papieża”.

 

 

 

Warren jest znanym pastorem baptystycznym i tak samo jak Mateusz Wichary przez strony antyekumeniczne nazywany zdrajcą wiary, chce połączenia ewangelików z papiestwem a w konsekwencji z islamem.

Niestety, ale nie ma kto wyjaśnić  z jednej strony ewangelikom że ich denominacja tkwi w ekumenii z Rzymem, z którego wyszli, a z drugiej strony, ci, którzy wiedzą o ekumeni swej denominacji ignorują w swej letniości konszachty z Rzymem, a właściwie już z Chrislamem. Stąd swe szaty wypiorą w Wielkim Ucisku.

 

 

________________________________________

Jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 4 lipca 2019 - 17:59

5 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Kiedy myślę że nie da się powiedzieć nic dziwniejszego w kwestiach tzw.ekumenii, nagle Franz wyskakuje z czymś nowym…

 2. “Izmael dożył 137 lat, i zgodnie z obietnicą był ojcem 12 synów, którzy dali początek ludowi Nabatejczyków i później Arabom. Oto pobłogosławię mu, żeby był płodny, i dam mu niezmiernie liczne potomstwo; on będzie ojcem dwunastu książąt, narodem wielkim go uczynię (Księga Rodzaju 17:20)”
  Jakby nie patrzeć mamy wspólne korzenie . Praojciec Abraham ,jego synowie Izaak ,Izmael . Przecież nie ma mowy o skrajnych poglądach a o Arabach którzy mają religie ,wiarę oraz darzą wielkim szacunkiem Jezusa .My uważamy Go za Syna Bożego ,oni za wielkiego proroka

  1. Janie nie ma mowy o skrajnych poglądach???? Za pogląd ze Jezus Chrystus jest JEDYNYM pośrednikiem miedzy ludźmi a Bogiem wielu chrzescijan glowy stracilo. Ich nie interesuja wspolne korzenie a przestrzeganie Koranu. Zapomnij o Biblii w krajach muzułmańskich i nie idz drogą szejka Franciszka z Rzymu 🙂

 3. Ależ skąd ,nie Franek ani inny hierarcha mają wpływ na wiarę tymbardziej u mnie ale tu patrzę szerzej .Czyli zwykły rozmodlony Arab na poziomie wiary jak i my chrześcijanie czy judaiści ,tu są wspólne korzenie .To mam na myśli

 4. W nawiązaniu do krótkiego tekstu tego artykułu “Kto wie, cały czas się wstrzymuje z tekstem o islamie, myśląc, że bestią jest syjonizm, ale nadal biorę pod uwagę oddanie władzy islamowi przez nierządnicę.”
  raczej nie szukałbym besti w religiach które nie mają nic wspólnego z chrześcijanstwem, ponieważ w objawieniu 17.3 i 13.1 czytamy o besti szkarłatnej, i besti z morza mającej imiona bluźniercze. Bluźnić można Bogu tylko podając się za Jego( np Jezus Chrystus oskarżony przez sanhedryn o bluźnierstwo lub np kosciół katolicki na tiarze papieskiej namiestnik Chrystusa) lub przypisując sobie atrybuty Boże( np maryja w KK) dlatego Bestia musi być ściśle powiązana z nierządnicą( dlatego na jej siedzi, wymienie jedzie) Szukałbym połączenia, przymierza KK z systemem światowym politycznym jako jednego który będzie ciemierzyć prawdziwy lud Boży tak jak to miało miejsce w średniowieczu( nierzadnica prześladowała za sprawa wladz świeckich) czytamy 17.8
  Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z otchłani, i pójdzie na zatracenie. I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie. Czyli ma być podobna władza besti jak w średniowieczu

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish