Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prowokujące banery grupy ateistów „In No God We Trust” w Fort Worth.

 

Banery mówiące „In No God We Trust” (Nie ma Boga, któremu ufamy) budzą kontrowersje w centrum Fort Worth.

Ateiści z Metroplex twierdzą, że transparenty są częścią inicjatywy mającej na celu zmianę hasła Stanów Zjednoczonych z „In God We Trust” (Bogu ufamy) na  łacińskie (Rzymskie) „E Pluribus Unum” – co przekłada się na “Z wielu, jeden“.

 

Motto E pluribus unum znajduje się na Wielkiej Pieczęci Stanów Zjednoczonych. Jest to (uwaga) trzynastoliterowe motto, a rewers tej pieczęci wygląda dosyć znajomo:

 

 

 

“Na rewersie pieczęci widnieje niedokończona piramida z 13 warstw kamieni, u podstawy której widnieje wypisany rok 1776 (zapisany cyframi rzymskimi). W miejscu, gdzie powinien znajdować się szczyt piramidy widnieje tzw. Oko Opatrzności. Dodatkowo na rewersie znajdują się dwie łacińskie sentencje – złożone z 13 liter “Annuit Coeptis” (“[Bóg] spojrzał życzliwie na nasze przedsięwzięcie”; z Eneidy Wergiliusza) oraz “Novus Ordo Seclorum” (“Nowy Porządek Wieków” – początkowo motto wolnomularstwa, zaczerpnięte z czwartej eklogi Wergiliusza). Rewers wielkiej pieczęci znajduje się np. na odwrocie banknotu jednodolarowego.” wikipedia.

 

Jaskrawo widzimy jak Cesarstwo Rzymskie uruchamia wszelkie siły mające na celu wyeliminowanie Boga z życia publicznego, ale nikt nie powie, że zamian zaoferują ludziom na siłę innego boga. Takiego, który kryje się ze swym światem wartości, który musi kłamać by mieć poparcie.

 

Miasto twierdzi, że banery muszą zostać usunięte w ciągu pięciu dni roboczych od wydarzenia grupy 14 lipca. Ale jest to kolejny po LGBT masowych działaniach i usuwaniu dekalogu ze szkół ruch satanistów.

 

 

_____________________
Jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

Updated: 3 lipca 2019 — 10:46

1 Comment

Add a Comment

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: