Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Co ma wspólnego ZUS z Plutonem?

 

 

Problem w tym, że cały katolicki sejm wybrali katolicy….

 

Updated: 2 lipca 2019 — 19:50

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Na jedno i drugie poszły olbrzymie wręcz kwoty…

 2. Wysłanie kosmicznej sondy na ekranie komputerów z wirtualną rzeczywistością.

  Nie ma nic takiego, jak prawdziwa wyprawa w kosmos.

  1. Tylko w tym problem że heksagon na Saturnie został odkryty przez sondę voyager, a potem zaobserwowano go z ziemi.

   1. Tobie tak powiedzieli i w to uwierzyłeś. Nikt nie wie tak naprawdę jak wyglądają gwiazdy.

    Można z Ziemi zaobserwować jakieś kształty gwiazd, nie wiemy czy one są ciałami stałymi czy po prostu światłami migającymi na firmamencie. Pomyślałem kiedyś dlaczego tak migają, może jak jest woda na firmamencie to tak się dzieje. Dasz latarkę do wody i też będzie migać. Dlatego przyjmować coś za fakt co nam powiedzą, nie można.

    1. Odkąd są teleskopy chyba jest lepiej. 🙂

    2. Możliwe że gwiazdy to uwięzione buntownicze anioły. Które tkwią w swoich celach więziennych.
     Obejrzyjcie ten film – Gwiazdy nie są odległymi słońcami, są żyjącymi istotami.
     link do filmu: https://youtu.be/Bk9qvNhwYuI
     Pomydlcie tylko jak nas nasa okłamuje.

 3. Dziękuję za odpowiedzi 😉 ale muszę powiedzieć szczerze, nie chcę zarazem robić tutaj śmietniska bo bardzo szanuję ten blog i Piotra.
  Takie podważanie faktów, jak i teorii naukowych jest głupstwem. Jest całe spektrum możliwości żeby sprawdzić, czy coś jest prawdą. Tak jak my wierzący, szukamy prawdy w biblii, to dlaczego tak trudno znaleźć prawdę naukową? Już kolejny raz widzę ten film z obrazami gwiazd i jak to widzę to się poprostu gotuję. To samo widzę w moim teleskopie jak rozogniskuje obraz, dosłownie identyko, a ktoś wciska że to tarcza gwiazdy. Do tego ta Wenus, oczywiście rozogniskowana, jej widok powinien być piękny, ma takie fazy jak księżyc.
  Eda piszesz, że to woda sprawia migotanie gwiazd, powiem więcej: wystarczy powietrze. Piszesz, że nie wiemy czym są gwiazdy, które dają bardzo podobne spektrum światła do naszego słońca, które mają regularne spadki jasności z powodu tranzytów planet, można poznać wiele ich właściwości z promieniowania elektromagnetycznego, no nie ma sensu pisać więcej.
  Przykro mi ale dla mnie to jest żałosne, że ktoś wygłasza Słowo Boże i pokazuje sobą okropną niewiedzę. To tylko pogarsza wizerunek biblii.
  Rozumiem, że pewnych spraw nie jesteśmy w stanie zrozumieć, ale jeśli coś można sprawdzić prawie że namacalnie (od czego mamy internet) no to kurczę… są rzeczy których nie możemy sprawdzić, bo nie mamy odpowiedniego sprzętu, ale coś co możemy sprawdzić, ale temu przeczymy jest poprostu głupstwem. Dziękuję i zostawiam to: https://youtu.be/SLQugjhcAfA
  Jeszcze dodam, zanim zostanę zjechany: ja nie wierzę w 100% naukowcom bo to są zwykli ludzie, a teoria nie musi być prawdą, jest tylko prawdziwa dla pewnych faktów. Ziemia jest płaska dla faktu: bo widzę. Ziemia jest okrągła dla faktu: bo widzę więcej. 🙂 Prawda jest jak światło świecy. Im jest mocniejsze, tym widzę ile mroku jeszcze mnie otacza.

 4. Tu jet wywiad z byłym okultystą. Powiedział że Szatan zdyskredytuje Biblie nauką. I potem mamy wysyp galaktyk, czarnych dziur, to ze słońce jest daleko, a ziemia to wirujący ziemniak 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: