Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mastercard: “„Jesteśmy sojusznikami społeczności LGBTQIA +” . III wojna światowa jest wojną przeciwników Boga z chrześcijaństwem.

III wojna światowa to wojna z chrześcijanami i własnie się od czerwca zaczyna. Po raz pierwszy używam tej retoryki ponieważ wchodzimy w nowy etap dziejów co widać na bardzo dużą skale.

 

W tym filmie transgenderowcy na oficjalnym kanale Mastercard firmują swoje poglądy pod hasłem samego Mastercard pt True Name (prawdziwe imię, nazwisko).

 

 

Na stronie Mastercard czytamy:

 

Dzisiaj Mastercard zobowiązuje się do podjęcia tego wyzwania, wprowadzając kartę True Name ™. Współpracujemy z partnerami, aby stworzyć produkt, a także poufny i prywatny proces, wolny od pytań osobistych, który pozwoli na pojawienie się na kartach prawdziwych nazwisk, a nie imion, bez wymogu legalnej zmiany nazwiska. Ułatwi to główny problem dla społeczności transpłciowej i niebinarnej.

Mastercard wzywa branżę (płatności elektronicznych – przyp. admin) do stosowania tych standardów dla wszystkich, zapewniając sposób, w jaki produkty finansowe ludzi odzwierciedlają ich prawdziwą tożsamość.

 

Oraz

 

„Jesteśmy sojusznikami społeczności LGBTQIA +, co oznacza, że ​​jeśli widzimy potrzebę lub jeśli ta społeczność nie jest obsługiwana w najbardziej inkluzywny sposób, chcemy być siłą zmiany, aby pomóc rozwiązać niepotrzebne problemy z bólem”, powiedział Randall Tucker, Chief Diversity and Inclusion Officer dla Mastercard. „Przekłada się to nie tylko na naszą społeczność pracowników Mastercard, ale także na naszych posiadaczy kart i społeczności, w których działamy szerzej. Naszą wizją jest to, że każda karta powinna być dla każdego. ”

 

źródło:

 

https://newsroom.mastercard.com/news-briefs/its-time-to-enable-people-to-use-their-true-name-on-cards/

 

 

Ruch Mastercard jest przyciśnięciem do ściany chrześcijan ponieważ w drodze bojkotu wobec bezprawia, wobec demoralizacji Masterard powinni zrezygnować z tych kart, ale kto zrezygnuje z konta, które ma od lat?

Po za tym, jak czytamy Mastercard nakłania całą branżę do podobnych ruchów. Powoli zostajemy spychani do narożnika….

 

10 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Mówimy o wielkim ucisku jako o przesladowaniach ale, mieszkam w Łodzi bo studia, i czuję się jakby tam był wielki ucisk ze względu na ogromną ilość zgorszeń. Na Piotrkowskiej(najladniejsza ulica lodzi pełna klubów itp) nie raz zapraszali mnie do klubu ze striptizem. Niby fajnie ze można złożyć świadectwo przy takiej okazji ale co ludzie mają w sercach że coś takiego jest normalne? Ostatnio w tramwaju pewna niewiasta rozmawiała na cały głos przez telefon o takich sprawach że aż wstyd było słuchać. I wiele więcej spraw na które mi szkoda klawiatury aby je opisywać. A jak jest w Waszym najbliższym otoczeniu? Baczmy czy jesteśmy blisko Chrystusa bo prawdziwie czasch ostatecznego końca żyjemy.

  1. Myślę, że wszędzie jest podobnie. Pieniądz, seks, konsumpcja, sodoma. Wiadomo, że ciężko się na to patrzy, ale mamy pocieszenie w Biblii. Tak było zapowiedziane i się wypełnia na naszych oczach. Taki Plan Boga, aby oddzielić ziarno od plew. W czasach Bestii nie będzie już nic pomiędzy do wyboru, albo Bóg, albo szatan.
   A my robimy swoje i walczymy do końca 🙂

 2. Gorąco na linii USA – Iran . Odwołany nocny atak na Iran .Płonące rafinerie w Stanach

  1. Musi się zagotować na Bliskim Wschodzie, pytanie tylko kiedy.

   Mt 24.6:
   To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.

 3. Przesladowania i ucisk jako taki będzie zawsze. Juz proroków tysiące lat temu zabijali. Przed nami ucisk “jakiego nie było i nie będzie”. Co do jakiekokolwiek znakienia bestii uwazam, ze będzie to za czasów antka. W tym czasie juz nie będziemy musieli sie zastanawiać, czy ono będzie, bo będzie “na tacy”. Przed moze wojna, ktora zaowocuje zaakceptowaniem przez ludzi bezboznych wszystkiego, co będzie mial do zaoferowania syn zatracenia

 4. Medo Persja w czasach biblijnych .Król Cyrus drugi uwolnił Żydow z niewoli babilońskiej i pozwolił na odbudowę Świątyni.Wpiszcie też “Persowie a Polacy” i są same pozytywne relacje począwszy od wpsarcia wzajemnego w razie ataku Turcji jak i podczas wojen światowych jak i po wojnie i w czasach PRL też były dobre stosunki plus handlowe .Jakby nie patrzeć relacje były pozytywne w historii obu narodów

 5. Bo wszyscy pochodzą od Noego a jak wiemy arka osiadła w Turcji na górze Ararat więc tam jest kolebka ludzkości w tym też nas Słowian Polaków.

 6. Czy masturbacja podchodzi pod grzech cudzołóstwa?
  Z nikim nigdy nie współżyłem, tylko problem mam z masturbacją, ogólnie pożądaniem do kobiet (ale nie jakimś do przesady, co wynika ogólnie z braku bliskości bliskiej mi osoby płci przeciwnej)

  A jak ma się Prawo Boże do takich osób jak to się słyszy, że np małolaty uprawiają seks od 15 r.ż. albo wcześniej, kończą 20 lat i mają pratnerów seksualnych w liczbie nawet +10. (Pare miesięcy temu wyciekły screeny z grup na fb takich “dziewczyn” chwalących się takimi doświadczeniami)

  Wiadomo Bóg potępia każdy grzech, ale jak myślicie jak Bóg może spojrzeć na mnie albo takie dziewczynki?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish