Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Disney zbulwersowany prawem antyaborcyjnym stanie Georgia. W paryskim Disneylandzie Gay Pride Parade.

Najpierw prezentuję tekst, a na dole wersja filmowa tekstu.

 

______________

 

LGBT idzie niczym fala powodziowa zalewając nas dyktaturą Sodomy.

Rym razem znana wytwórnia filmów dla dzieci Disney grozi, że zrezygnuje z prowadzenia interesów w stanie Georgia   w związku z niedawno przyjętym przez ten stan prawem zakazującym aborcji w przypadku wykrycia bicia serca płodu.

Dyrektor generalny Walt Disney Co., Bob Iger, powiedział w środę w wywiadzie dla agencji Reuters , że kontynuowanie działalności w Georgi byłoby „bardzo trudne”, gdyby prawo stanowe weszło w życie zgodnie z planem 1 stycznia 2020 roku.

„Myślę, że wielu ludzi, którzy dla nas pracują, nie będzie chciało tam pracować i będziemy musieli w tym względzie zwracać uwagę na ich życzenia. W tej chwili oglądamy to bardzo ostrożnie. ”

Popatrzcie, cały przemysł filmów w tym co najgorsze dla dzieci jest pełen dewiacji. Oni tam muszą pracować.

Niektórzy oskarżyli Disneya o trzymanie podwójnego standardu, zauważając, że chociaż firma rozważa opuszczenie Georgii w związku z ustawą o aborcji, niedawno rozważali otwarcie nowego ośrodka w Arabii Saudyjskiej.

 

Ustawa która powoduje alergię Disneya, zakazuje aborcji przeprowadzanych, gdy wykryte zostanie bicie serca nienarodzonego dziecka, które zwykle trwa sześć tygodni.

„Georgia to państwo, które ceni życie”, powiedział Kemp, gdy podpisał ustawę . „Chronimy niewinnych, bronimy bezbronnych, wstajemy i mówimy za tych, którzy nie są w stanie mówić za siebie”.

 

Podczas gdy wielu działaczy na rzecz obrony życia świętowało uchwalenie prawa, spotkało się z opozycją i bojkotem wielu osób w tętniącej życiem branży telewizyjnej i filmowej w Georgii.

 

Ted Sarandos, główny oficer ds. Treści Netflix, powiedział Variety w niedawnym oświadczeniu, że jego firma współpracuje z Amerykańską Unią Obywatelskich Swobód w walce z nowym prawem.

 

„Mamy wiele kobiet pracujących nad produkcjami w Georgii, których prawa, wraz z milionami innych, będą surowo ograniczone przez to prawo”, powiedział Sarandos.

 

„Biorąc pod uwagę, że prawodawstwo nie zostało jeszcze wdrożone, będziemy kontynuować filmowanie, wspierając jednocześnie partnerów i artystów, którzy tego nie robią. Gdyby to kiedykolwiek weszło w życie, przemyślimy całą naszą inwestycję w Georgii. ​​”

 

Słuchajcie. Jeszcze do niedawna satanizm Disneya wraz z jego demoralizacją dzieci był schowany do szuflady z podpisem Teorie spiskowe.
Ja może przypomnę te niby doszukiwania się spisków…

 

 

 

 

 

Teraz to wygląda zupełnie inaczej. Teraz mamy dowody na odstępstwo i lucyferianizm.

Okazuje się, że SodomoDisney organizuje w Paryżu Gay Pride Parade. Na stronie citiozengo czytamy:

 

 

W najbliższą sobotę tysiące dzieci w parku Disneyland w Paryżu stanie się, mimo woli, świadkami propagandy lesbijek, gejów, biseksualistów, transseksualistów i każdej innej (oprócz heteroseksualnej) tzw. orientacji seksualnej.

Na 1 czerwca 2019 roku, czyli Międzynarodowy Dzień Dziecka, park w Paryżu postanowił zrobić prezent wszystkim odwiedzającym i będzie po raz pierwszy gościł tzw. Gay Pride Parade… W miejscu stworzonym do zabawy dla dzieci i rodzin w najbliższą sobotę bawić się będą wyznawcy kultury LGBT i homoseksualnego stylu życia!

 

 

Oznacza to, że lobby homoseksualne nie cofnie się przed niczym. Parady na ulicach miast, to już za mało.
Teraz imprezy epatujące obscenicznością i prowokacyjnymi zachowaniami seksualnymi mają odbywać się na oczach dzieci, w miejscach przeznaczonych do ich beztroskiej zabawy.

https://www.citizengo.org/pl/fm/170989-stop-homoseksualnej-indoktrynacji-w-disneyland?fbclid=IwAR3GiAUkWe_lP0087clle-ddelLATyxQl9LBmq8gvoqqh4OUVn16TDUZuPY

 

 

Co z tego wynika?

Ano to, że istotnie tak jak bylo za dni Lota oni chcą wejść do naszych rodzin. Chcą na siłę tak, jak wtedy kiedy chcieli zgwałcić gości Lota wejść do naszych domów.
To nie są żarty.

 

Film z parady gejów i lesbiej:

 

 

 

 

Biblia przestrzegała przed czymś takim:

 

Zanim jeszcze udali się na spoczynek, mieszkający w Sodomie mężczyźni, młodzi i starzy, ze wszystkich stron miasta, otoczyli dom, (5) wywołali Lota i rzekli do niego: Gdzie tu są ci ludzie, którzy przyszli do ciebie tego wieczoru? Wyprowadź ich do nas, abyśmy mogli z nimi poswawolić! (6) Lot, który wyszedł do nich do wejścia, zaryglowawszy za sobą drzwi, (7) rzekł im: Bracia moi, proszę was, nie dopuszczajcie się tego występku! (8) Mam dwie córki, które jeszcze nie żyły z mężczyzną, pozwólcie, że je wyprowadzę do was; postąpicie z nimi, jak się wam podoba, bylebyście tym ludziom niczego nie czynili, bo przecież są oni pod moim dachem! (9) Ale oni krzyknęli: Odejdź precz! I mówili: Sam jest tu przybyszem i śmie nami rządzić! Jeszcze gorzej z tobą możemy postąpić niż z nimi! I rzucili się gwałtownie na tego męża, na Lota, inni zaś przybliżyli się, aby wyważyć drzwi. Rdz 19.

 

Sodomici nie chcieli córek Lota , ale mężczyzn do swawoli. Ateiści oskarżają Boga o mord, ale to przecież Sodomici nie pozwalali ludziom normalnie mieszkać. Bóg musiał zniszczyć skondensowane zło.

 

Dlatego wszyscy, którzy głosowali na Koalicję Obywatelską to ludzie bezbożni.

 

Zbliżamy się do czasów podobnych jak za dni Lota.

 

Podobnie jak działo się za czasów Lota: jedli i pili, kupowali i sprzedawali, sadzili i budowali, 29 lecz w dniu, kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba deszcz ognia i siarki4 i wygubił wszystkich; 30 tak samo będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi. 

 

 

Sprawa jest dziwna i o czym nie powiedziałem w filmie wygląda mi to na teatr i już tłumaczę dlaczego.

Teatr ponieważ mamy od Polski na wschód kraje konserwatywne co pozornie wygląda na dobre rządy polskich niby prawicowców i rosyjski rząd i prezydenta.

Wedle mojej oceny wygląda mi to na podział na Polskę  w strefie wpływów Rosji wg podziału Klubu Rzymskiego czyli 10 królestw czasów końca.

 

https://www.youtube.com/watch?v=M2jmYJH_tAs&t=177s

 

 

______________

 

Jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

 

 

7 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Zbliżamy się powoli do końca, obojętnie ile ten koniec jeszcze potrwa 🙂
  Jako ciekawostkę dodam, że te satelity od Tesli, które ostatnio latały, aby dostarczyć internet dla całego świata, to dziś wyczytałem, że całe 12 tys ma być rozmieszczone do końca 2020 roku.
  To coś przyspieszyli z planami 🙂
  Potem podepnie się jakieś drony, robocopów i będzie pełna inwigilacja i kontrola całej ziemi. Ostatnie królestwo przed powrotem Jezusa będzie z gliny i żelaza, więc niedługo pewnie 🙂
  Pozdrawiam,
  Boro

 2. Odnośnie sodomitów.
  Luteranie w Niemczech zaakceptowali małżeństwa jednopłciowe. U Luteran w Krakowie jak co roku odbyło się nabożeństwo LGBT i słowa księdza do tych ludzi:
  Jesteście solą tej ziemi. Bóg was kocha takim jakim was stworzył. (w ogóle ostatnio zauważyłem, że u luteran zaczęli cytować kazania Franciszka, z przed paru lat). Powinien jeszcze dodać: Idźcie i grzeszcie dalej.
  Kto żyw niech ucieka jak najdalej od takich pseudo-chrześcijan. Chcecie być jednością z muzułmanami, talmudystami, sodomitami?
  Ja chcę być jednością w Jezusie Chrystusie, a Tego Chrystusa, który jest opisany w Biblii oni bezwzględnie zaczęli odrzucać.
  Z Bogiem!

 3. “jeśli by ktoś zgorszył jednego z tych najmniejszych ……”

 4. Co za ludzie… :/ (swoją drogą, to ta parada już się odbyła)
  a tak co do tekstu:
  „Mamy wiele kobiet pracujących nad produkcjami w Gruzji, których prawa, wraz z milionami innych, będą surowo ograniczone przez to prawo”
  Gruzja a amerykański stan Georgia to nie to samo, mimo że po angielsku nazwy te są identyczne 😀

  1. Tak, zapomniałem zmienić, przetłumaczyć w dwóch słowach. W reszcie jest Georgia.

 5. Zauważcie też inna sprawę np filmy erotyczne itp treści bardziej odkryte .O ile kiedyś by to obejrzeć wiązało się to z jakimś wydatkiem zakupem czasopism,kaset video itd to od kilku lat jest to na kliknięcie w necie za darmo .By zdemoralizować ludzi diabeł i podległe mu demony wraz z ludźmi którzy gorszą innych rozsiewając tego typu treści są gotowi gratis wykładać swoje oferty by pociągnąć wielu na dno

 6. Teraz to ten tęczowy pociąg dopiero nabierze rozpędu
  https://dorzeczy.pl/swiat/104744/Donald-Trump-staje-w-obronie-LGBT-Zaskakujacy-wpis-prezydenta-USA.html
  Taki to konserwatysta.
  Ciekawe jakie będą sankcje dla opornych.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish