Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prezydent Brazylii Bolsonaro podpisał proklamację konsekracji swojego kraju tzw Matce Boskiej.

 

Około miesiąca czasu temu pisałem o Bolsonaro jak traci poparcie wśród zielonoświątkowców. Tymczasem okazuje się, że jak przystało na polityka, czyli mężczyznę słabego moralnie i biblijnie prezydent Brazylii wyparł się o ile kiedykolwiek był nim – protestantyzmu.

Przypomina mi to trochę czasy Jana Husa, kiedy polski król Jagiełło pod naciskiem kościoła Rzymu nakazał złapać Jana Husa.

Z inicjatywą wyszedł poseł  Erosa Biondiniego razem z  brazylijskim  Katolickim Frontem Parlamentarnym, aby prosić o Bożą ochronę i zadośćuczynienie za grzechy Maryję Pannę…

 

 

Totalny satanizm. Biblia jasno mówi, że tylko jeden jest pośrednik między Bogiem a ludźmi Jezus Chrystus. Właśnie po to, aby tego typu sytuacje NIE MIAŁY MIEJSCA. Ale katolicyzm jest zaprzeczeniem prawdzie a baptyście odgórnie wspierają katolicyzm nie tylko w osobie prezydenta Brazylii, ale i w osobie Mateusza Wicharego, niedawnego przewodniczącego Aliansu Ewangelicznego, który jest w ekumeni z KRK.

 

Co ciekawe Biskup Areas powiedział, że poświęcenie swojego kraju Niepokalanemu Sercu oznacza, że „Brazylia uznaje obecność Boga”. Zaś zwolennicy ochrony życia wystawiali transparenty z hasłem „Brazylia żyje: nie dla aborcji”.

 

źródło: LifeSiteNews

 

Popatrzcie, wczoraj chyba nagrałem film o błogosławieństwie PISu od samego szefa w postaci matki boskiej. dzisiaj news o oddaniu Brazylii królowej Niebios.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Op4VFyNivvI

 

Owa Gwiazda Poranna, Stella Maris, Fosforos , Astarte, daje sukces ale tylko tym, którzy mają wpływ na dusze ludzkie, a poddani życie marne.

 

W przemówieniu w 2017 roku Bolsonaro powiedział: „ Bóg  ponad wszystko . Nie ma czegoś takiego jak państwo świeckie. Państwo jest chrześcijaninem, a każda mniejszość, która jest temu przeciwna, musi się zmienić, jeśli tylko może”.

 

Nie wiem jak będzie wyglądał czas antychrysta ale wiele razy pisałem, że może to być jednak dyktat religii. Państwo połączone z religią. Nie stosujesz się do religii? jesteś przestępcą. Tutaj przypomina mi się film pt Ksiądz…

 

Kto wie, może teraz celowo angażują nas w wojnę z LGBT by później przyszedł ktoś, kto usunie cały ten ruch, lub druga opcja – zalegalizuje…

 

 

Czy zauważyliście na fotce to co ja?

Gwiazda Stella Maris. Nazwa wspólna dla tzw matki boskiej, rzekomej matki Jezusa i … tytuł przypisywany Izydzie.

 

 

 

 

Teraz perełka:

 

Imię Stella Maris w odniesieniu do Marii użył też w XII w. Św. Bernard z Clarivaux, cytowany następnie przez papieża Piusa XII w jego encyklice Doctor Mellifluus1, z 24 maja 1953 roku ery pospolitej, w której czytamy:

„Nazywana jest Gwiazdą Morza i bardzo dobrze to do Matki Dziewicy pasuje. Ona bowiem najtrafniej może być przyrównana do świecącego ciała niebieskiego – jako że tak jak ono wysyła promień, samo przy tym nie ulegając zepsuciu tak i Dziewica zrodziła Syna bez skażenia siebie.”

Do imienia Stella Maris, czyli Gwiazdy Morza nawiązał również papież Jan Paweł II w swym liście apostolskim o Duszpasterstwie Ludzi Morza wydanym 31 stycznia 1997 roku. Czytamy tam:

„Ludzie morza od dawna nazywają imieniem Stella Maris Tę, w której opiekę zawsze ufali – Maryję Pannę. Jej Syn Jezus Chrystus zawsze towarzyszył swoim uczniom w przeprawach łodzią, pomagał im w trudach codziennej pracy i uspokajał burze. Także Kościół towarzyszy ludziom morza i troszczy się o potrzeby duchowe tych, którzy przez życie i pracę związani są z morzem […]””

 

 

Czy wiecie skąd te wiadomości uzupełniające są?

Ano stąd:

 

http://www.wielkiwschodrp.pl/pl/deska.wolnomularska.gwiazda.morza.php

 

Z oficjalnej strony masonów na Polskę – loży Wielki Wschód.

Należeli do niej Narutowicz, ale i prawdopodobnie pewien prawicowy publicysta będący niegdyś sędzia trybunału konstytucyjnego, albowiem za czasów komuny, kiedy nie można było swobodnie podróżować przebywał długo we Francji, a loża Wielki wschód opiera się przede wszystkim na rycie (obrządku) francuskim.

 

To tak na marginesie.

 

Jednak co raz częściej zauważam oddawanie krajów demonicznym zwierzchnościom.

W wielu miastach Polski o czym pisałem również wlodarze  zawierzają Astarte.

 

W tym roku prezydent państwa a niedawno prezydent Piotrkowa zawierzył miasto Marii.

 

 

Nie tylko politycy ale jeden z najbardziej ulubionych klubów piłkarskich nie chciał byc gorszy:

 

Real Madryt ofiarował się Matce Boskiej.

 

Czy teraz wiecie kto chce byc wielbiony pod płaszczykiem rzekomej matki Jezusa?

Ja tego nie powiem, choć napisałem kiedyś tekst.

Kto chce buc wyżej od Jezusa…..

Cały świat zostanie oddany tej zwierzchności…

 

______________

 

Jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

 

 

Zaktualizowane: 29 maja 2019 - 15:40

17 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Czego oczekiwać? Jeśli chcesz wygrać i mieć władzę by coś zmienić musisz iść na kompromisy inaczej nie masz pół głosu. Chrześcijanie są podzieleni, bo nie umieją iść na kompromisy i nie szanują swoich najbliższych sąsiadów: katolików, ewangelików, protestantów itd. Pomyślcie o tym.

  1. Na jaki kompromis szedł Jezus? Pomyśl o tym ?

  2. Ja przepraszam, ale co to znaczy chcieć wygrać? I co to znaczy chcieć coś zmienić? Kompromis? Kompromis to można mieć w sprawie, ile pieśni śpiewać po polsku ile po hebrajsku, czy używać brytyjki czy Biblii gdańskiej, czy mieć zgromadzenia o 12 czy o 14, czy ziemia jest płaska czy kulista itd. itd. Ale nie w oddawaniu kraju pod opiekę tamu paskudnemu bałwanowi. Ja bardzo szanuję katolików, szanuję ich gorliwość w codziennych modlitwach (przy miesiącach ku czci demona mar…to Ci starsi ludzie dzień w dzień idą by klepać na różańcu) szanuję ich za gorliwość w chodzeniu na pieszą pielgrzymkę do częstochowy, z tymże ich gorliwość jest źle ukierunkowana i niestety są pod potężnym wpływem tego demona. Za to zupełnie nie szanuję tych wszystkich kłamców, którzy zwodzą lud. Nie szanuję też tego prezydenta Brazylii który, mówiąc dosadnie, zdradził swój kraj i wyborców i skazał Brazylię na przekleństwo.
   A ewangelicy? Protestanci? To istnieją jacyś?

   Tu nie chodzi o szacunek i głaskanie, ale o ludzkie życie, bowiem Ci wszyscy zwodzeni ludzie idą na wieczność do Piekła i będą oddzieleni od Bożej obecności i Bożej obecności. Nie szkoda mi kłamców, Oni sami sprowadzają na siebie wyrok, szkoda mi tych, którzy będą cierpieć niewysłowione męki w piekle. Pomyśl o tym…

   I tak jak Dawid mogę z czystym sumieniem powiedzieć…

   (19): O, gdybyś zechciał, o Boże, zabić bezbożnika!Niech odstąpią ode mnie mężowie krwi chciwi! (20): Mówią o tobie zdradliwie,Nadużywają imienia twego. (21): Czy tych, którzy cię nienawidzą, Panie,Nie mam w nienawiściI nie brzydzę się tymi,Którzy powstają przeciwko tobie? (22): Nienawidzę ich całą duszą,Stali się wrogami moimi. (23): Badaj mnie, Boże, i poznaj serce moje,Doświadcz mnie i poznaj myśli moje! (24): I zobacz, czy nie kroczę drogą zagłady,A prowadź mnie drogą odwieczną! [Biblia Warszawska, Ps 139]

   1. “będą oddzieleni od Bożej obecności i Bożej obecności”

    Miało być obecności i miłości

   2. Oni chcą wygrać i idą na kompromis z Wielką Nierządnicą. Ja jednak podziękuję za takie kompromisy :))) Wolę Boga i Jezusa 🙂

 2. Piłką nożną się nie interesuje, ale co nieco słuchy do mnie dochodzą, bo pracuje w takim środowisku no i też swego czasu oglądałem.

  Real Madryt zdobył 4x z rzędu Ligę mistrzów, najcenniejsze klubowe trofeum w europejskiej piłce nożnej, ostatnie rok temu.
  W tym sezonie odpadł w 1/8 finału z Holenderskim Ajaxem Amsterdam, istnym czarnym koniem rozgrywek. Na wyjeździe Real wygrał 2;1 tylko po to, by na własnym stadionie dostać łomot 4;1.
  W lidze Hiszpańskiej Real jakoś się trzyma, od trzech sezonów okupuje trzecie miejsce w lidze, ostatni tytuł zdobył 4 sezony temu w sezonie 16/17. Najciekawsze jest to, że ogląda plecy swojego biedniejszego rywala..Atletico Madryt.
  Na czele od 3 sezonów niezmiennie Barcelona.

  1. Piłka nożna to istna religia, czyli satanizm. Pieniądze jakie się tam przewijają są nie do wyobrażenia. Ostatnimi czasy gwiazda reprezentacji Polski – najbardziej rozpoznawany Polak na obczyźnie – Robert Lewandowski – zaczął współpracować przy tworzeniu teledysków do utworów rapowych. Widziałem dwa – na obu jednym z głównych motywów jest czaszka i piszczele – nie muszę widzieć więcej. Satanizm jest częścią sportu tak samo jak jest częścią Hollywoodu. Mecze są ustawiane. Mafia chińska zarabia na bukmacherce potężne pieniądze. Średni klub ligi angielskiej wypuszcza na rynek wiele produktów że swoim emblematem – od szczoteczek po tapety.

   1. Nie sposób się nie zgodzić, że piłka nożna to istny teatr, mający na celu odciągnąć ludzi od Boga. Jeden z wielu diabelskich sposobów. Oczywiście wysiłek fizyczny jest czymś dobrym i nawet gra w piłkę jest dobra, ale ta otoczka to po prostu masakra, jak patrzę na te wszystkie “gwiazdy” pokroju Neymara to mi się śmiać chce. Choć Neymar miał tę opaskę na czole, wywyższającą Mesjasza Jeszuę, ale podczas ostatniego mundialu jego symulki (czyli kłamstwa) stały się tematem wielu żartów, bowiem były bezczelne i nawet zabawne, jak się turlał przez pół metra.

    Jeszcze do niedawna, choć piłkarze też zarabiali kosmiczne pieniądze (choć w porównaniu do dzisiejszych to grosze) to jednak nie było czegoś takiego jak symulacje. Grano bardziej fair i z pasji, im dalej w las tym piłka nożna jest coraz bardziej nastawiona na zysk. Za pozytywny przykład mogą tutaj posłużyć tacy piłkarze jak Błaszczykowski (niedawno wyratował będącą w poważnej biedzie Wisłę Kraków) Totti, De Rossi, Javier Zanetti, Ryan Giggs, którzy całe kariery spędzali w jednym klubie. Pamiętam mecz Polska-Niemcy na mundialu w 2006 roku i walczącego Radka Sobolewskiego. No ale to nie na wspomnienia tutaj czas.
    Finansowe eldorado w futbolu zaczęła się chyba od kupna angielskiego Manchesteru City przez szejków. Nic nie znaczący klub nagle stał się liczącą siłą w angielskim futbolu.
    Były także transfery Cristiano Ronaldo i Garetha Bale’a kolejno z Manchesteru United i Tottenhamu do Realu Madryt, po ok. 100 mln euro każdy, ale prawdziwą bombą był transfer Neymara za ćmierć miliarda euro do francuskiego PSG (też sponsorowany za kasę szejków) w 2017 roku. A potem już poszło.
    To samo PSG w zeszłym roku dało 135 mln euro..za dziewiętnastolatka.

    Przy takich sprawach lubię fragment z listu Jana, który mnie dużo razy dotykał..i równie dużo razy niestety go ignorowałem

    (15): Nie miłujcie świata ani tych rzeczy, które są na świecie. Jeśli kto miłuje świat, nie ma w nim miłości Ojca. (16): Bo wszystko, co jest na świecie, pożądliwość ciała i pożądliwość oczu, i pycha życia, nie jest z Ojca, ale ze świata. (17): I świat przemija wraz z pożądliwością swoją; ale kto pełni wolę Bożą, trwa na wieki. [Biblia Warszawska, 1j 2]

    Ten cytat rozwiewa wszelkie wątpliwości w sprawie korzystania z gier video, filmów, seriali, meczy..wszystkiego, co nas nie buduje a jest tylko takim cielesnym pokarmem dla oczu a tylko odciąga nas od naszego Stwórcy.

    1. Karol, masz super zdjęcie w awatarze! Super kiciuś 🙂

     1. To zdjęcie ma już kilka lat, sam nie wiem ile, chyba ok. 2
      Ale kiciuś żyje i ma się dobrze i ja też 😉

  2. “W lidze Hiszpańskiej Real jakoś się trzyma, od trzech sezonów okupuje trzecie miejsce w lidze, ostatni tytuł zdobył 4 sezony temu w sezonie 16/17. Najciekawsze jest to, że ogląda plecy swojego biedniejszego rywala..Atletico Madryt.
   Na czele od 3 sezonów niezmiennie Barcelona.”

   Sprostowanie, Real jest na 3 miejscu od dwóch sezonów, ostatni tytuł zdobył 3 sezony temu a Barcelona prowadzi od 2 sezonów.
   Aczkolwiek małe to znaczenie, ale wolę być precyzyjny

 3. Gwiazda poranna, hm… bardziej Gwiazda Śmierci.

   1. Tak.
    Z takich gwiezdnych wojen, że 1/3 gwiazd spadła.

  1. I to określenie bardziej do niej pasuje 😀

 4. Nieprawdopodobne to co piszesz , że Stanislav M. może być członkiem loży Wielki Wchód .

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish