Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

200 byłych mężczyzn LGBT i kobiet zbierają się, aby pokazać wolność, którą znaleźli w podążaniu za Jezusem

O tym nie powiedzą Wam znane media.

 

Byli homoseksualiści i byli transgenderowi mężczyźni i kobiety z całego kraju zstąpili do stolicy narodu w ten weekend na drugi doroczny „Marsz wolności”, w którym ogłosili wolność, którą znaleźli przez porzucenie praktyk homoseksualnych i transpłciowych. 

 

“Spójrz na to! To jest niesamowite! Mówią, że nie istniejemy! ”, Oświadczył autor i producent filmów dokumentalnych MJ Nixon.  W tym roku udział wzięło około 200 osób, co oznacza trzykrotny wzrost w stosunku do ubiegłego roku.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=D1bCwLM3uIM

 

Była transwoman Jeffrey McCall rozpoczął spacer na  terenie wokół pomnika Waszyngtona, wyjaśniając, że nikt tutaj nie został zmuszony do zmiany; „To była moc Ducha Świętego i łaska Jezusa Chrystusa, która spadła na nas wszystkich”.

 

Nasza tożsamość nie jest w naszej seksualności; to jest w Jezusie Chrystusie.

 

Angel Colon, który przeżył masakrę Pulse Nightclub Orlando na Florydzie, gdzie zmarło 49 osób, opowiedział swoją wstrząsającą historię konwersji, która rozpoczęła się tej nocy trzy lata temu. 

 

„Obiecałeś mi, że mam cel w życiu. Obiecałeś mojej Mamie, że dziecko w jej łonie jest wyjątkowe i [Ty] miałeś cel dla  życia tego dziecka  – powiedział. „Nie odejdę stąd martwy, Panie; Wyjeżdżam żywy i kiedy to zrobię, będę cię czcić przez resztę mojego życia. ” 

 

źródło: lifesitenews.com

 

 

Updated: 29 maja 2019 — 14:44

2 komentarze

Add a Comment
  1. Fajnie, że im się udało pokonać pokusę 🙂 Oby więcej ludzi odchodziło z tego “półświatka” …

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme