Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sfałszowane wybory do parlamentu UE?

Nie wiem czy zwróciliście uwagę na zacytowanie przez ze mnie Stalina? Napisałem to rano przed filmem o wynikach wyborów.

Teraz dowiaduję się, że istotnie tak mogło być:

 

 

Nie polecam tego kanału jako kanału wiary, gdyż prezentują zasady new age, ale jest tam tez wiele prawdy obiektywnej.

 

 

Dodam od siebie co zaobserwowałem:

 

Oficjalne wyniki z dzisiaj:

 

PIS 45,38

Koalicja Europejska – 38,47

Wiosna 6,06

Konfederacja: 4,55 proc

 

 

Wyniki exit Poll z sondażu podczas wyborów:

 

PIS 42,4 proc

Koalicja Europejska  39,1 proc

 Wiosna 6,6

Konfederacja 6,1.

 

 

Czy widzicie zmiany?

Koalicji wynik się nie zmienił.

Wiosny wynik się nie zmienił

Ale zmienił się przez noc wynik Konfederacji i PIS.

Konfederacja straciła przez noc na korzyść PIS…..

 

Daje do myślenia…

 

Nie zrozumcie mnie źle, ja się nie emocjonuje już polityką, ale chce pokazać zło.

Ludzie w garniturach dla pieniędzy:

 

450 tys. zł odprawy, 15 tys. zł emerytury. Kończą kadencję, ale zaliczą miękkie lądowanie

 

Za składki na Unię….

 

Biada ustawodawcy ustaw bezbożnych. To ich chwila doczesności, ale utrata zbawienia.

 

 

Updated: 27 maja 2019 — 21:45

23 komentarze

Add a Comment
 1. U mnie kandydat z Konfederacji, na którego głosowałam miał 0 głosów. Za to 5 głosów było w komisji nieważnych, z tego wszystkie z powodu “postawienie znaku x przy więcej niż jednym kandydacie”. Ciekawe…okazuje się, że nie potrafię liczyć do jednego, tylko stawiam 2 krzyżyki i jeszcze tego nie pamiętam… Najgorsze, że na tym etapie nie mogę nic zrobić, bo to JA muszę udowodnić, że postawiłam 1 x, a nie 2 x. Jako obywatel nie mogę tak po prostu obejrzeć kart wyborczych! Przypomnę, że PiS obiecywał kamery w lokalach. No, ale podobno są za drogie…za drogie, ale raczej dla PiSu!

 2. Zwróćcie uwagę na pewną zależność.

  Mapa rozkładu głosów w wyborach.

  https://dorzeczy.pl/kraj/104133/Gdzie-wygral-PiS-Te-mapy-nie-pozostawiaja-watpliwosci.html

  Mapa Polski z nałożonymi granicami przed i po II wojnie (ważne są granice przed II WŚ).

  https://mapy.net.pl/mapa-scienna-polski-po-II-wojnie-swiatowej/6760 – można powiększyć.

  Przypadek???

  1. kilka lat temu napisałem tekst nie pamiętam a propos czego, chyba wojny, gdzie postawiłem hipotezę, że największa infrsstruktura budowana jest na zachodzie. Jeśli dobrze pamiętam napisałem w moim artykule o tym, że podział będzie na granicy autostrady A1.

   1. Coś w tym jest.
    Większość strategicznych inwestycji infrastruktury wykonano za czasów tzw. UE na zachodzie. Widzę jak rozwija się Wrocław, znam trochę pomorze. Kołobrzeg poszedł do przodu ostro. Infrastruktura drogowa, wiadukty, stadion, obwodnica, ogólnie architektura miasta. Pamiętam jak byłem w szoku, kiedy moja szefowa wróciła ze Świnoujścia i pokazała mi zdjęcia. Po prostu kapało forsą. Po drodze Poznań, Szczecin itd. Niemcy naszymi rękoma i za nasze pieniądze wybudowały sobie infrastrukturę pod parasolem Euro 2012. Za kopalnie wezmą się zaraz po wyborach. O wiele bardziej odstaje wschód Polski (inny właściciel), no oczywiście oprócz Warszafki. Kojarzysz Piotrze może tytuł tego artykułu na ten temat. Chętnie bym się zapoznał. Tak czy siak poszperam sam, może znajdę :). Pozdrawiam

    1. już umieściłem w odpowiedzi Boro.
     Ale byl jeszcze jakiś…

   2. Według A1? Czyli nie na Wiśle? bo i takie komentarze są…

    1. to byłby naturalny podział, choć patrząc po inwestycjach odpowiadałoby to obecnej mapie poparcia dla KE.

  2. Absolutnie nie przypadek. Jako ciekawostkę dodam, że w Niemieckiej Konstytucji jest zapis m.in: O obywatelstwo niemieckie mogą się starać obywatele zamieszkujący państwo Niemieckie w granicach z 1937 roku. Słabo? :))

    1. Przeczytałem.
     Przyznam, że mnie tym nie pocieszyłeś.
     🙂

      1. Bo to nie hipoteza.
       Przyznam, że smutna to wiedza.

       Tym bardziej, że mam pewną hipotezę, która związana jest z dzisiejszym Izraelem, potopem i wiekiem człowieka ale jeszcze muszę na to spokojnie popatrzeć i przeanalizować żeby się nie wydurnić. Jakby się to układało w całość to podeśle żeby ktoś to zweryfikował.

     1. Kaczyński nie wierzę żeby oddał władze w demokratyczny sposób. Tragedia co oni zrobili

   1. ??? No proszę, o tym to i ja nawet nie wiedziałam…

   2. O ciekawe.
    A dodając to do ustawy 1066 o bratniej pomocy to się lepi w całość.
    Można jeszcze teoretyzować o ludności ukraińskiej. Ukraińcy dostają dość łatwo obywatelstwo polskie. Do tego Tusk wprowadził brak konieczności zameldowania w dowodach tożsamości. Co jeżeli zrobią referendum z pytaniem “Czy chcesz przyłączenia zachodniej Polski do Niemiec?”. Ciekawe jak wybiorą? Jedni jako kryterium obiorą ekonomie a inni bratnią historię. Dlaczego żaden rząd nie ułatwia kresowiakom powrotu – bo to by byli zagorzali patrioci. Oczywiście wcześniej wykonają jakiś teatrzyk, pozamykają kopalnie żeby zubożyć i odpolszczyć śląsk. Ludziom obrzydnie taka Polska. Potem przyjdzie Niemiec, da pracę, chleb i kupi ludzi.

  3. Rzeczywiście widać pewną zależność ?
   I to chyba nawet było widać też poniekąd przy okazji wyborów parlamentarnych…

 3. Wiecie co jest najgorsze? Nawet nie to, że wybory mogą być sfałszowane, tylko to, że 95% społeczeństwa ma to centralnie w nosie. PO-PIS 80 % poparcia? Ja byłem w lekkim szoku po wyborach, ale Bóg mnie naprowadził. Przecież w czasach ostatecznych miało być jak za Sodomy i jak za Noego, to czemu się dziwimy, że jest jak jest?. Parę cytatów z Księgi Rodzaju i faktycznie tak jest dzisiaj:
  “Pan widział, że wielka jest niegodziwość ludzi na ziemi i że usposobienie ich jest wciąż złe. Bóg widział, iż ziemia jest skażona, że wszyscy ludzie postępują na ziemi niegodziwie. Ziemia jest pełna wykroczeń przeciw mnie”
  W innym tłumaczeniu: Bóg widział panujące na ziemi zepsucie bo ludzie wybrali ZŁE DROGI.

  To skoro tak ma być to już zero zdziwienia z mojej strony :)))
  Wypełnia się Plan Boga dot. Czasów Ostatecznych.

  1. tak to prawda, nie ma się co przejmować, że prawdopodobnie wybory zostały sfałszowane, gdyż każde poprzednie prawdopodobnie były.
   Dlaczego ludzie mają w nosie? Ponieważ mają ducha religijności. Nie tylko katolicy. Protestanci też. Nie widzą oni zła i tu jest problem. Ciężko cos widzieć jak sie nie ma bazy.
   Popatrz Boro, my sie dziwimy ogolnie Polakom, ale co powiesz o ewangelikach żyjących w kościołach zwiedzeń? Gdzie ich Duch Prawdy?

   1. Chodziłem na msze katolickie i na nabożeństwa ewangelickie. Mam smutne wieści. Ludzie przychodzą tacy sami. Dla przyklepania swojego sumienia pojawią się w niedzielę w kościele i już mają spokój na resztę tygodnia :))))
    Nie ma Ducha Prawdy w żadnej instytucji. A “tylko Pismo” u ewangelików w dzisiejszych czasach jest kłamstwem. Kobiety – księża, lesbijki i geje wykładają Słowo Boże. Może być gorzej??? Już raczej nie. Sodoma i Gomora.
    Już pisałem kiedyś. Ksiądz Luteran w Warszawie na kazaniu: Jezus stał się przekleństwem. Myślicie, że ktoś wyszedł, albo się zbulwersował?
    Na szczęście oglądałem transmisję, bo bym chyba odpowiedział: Chyba dla Ciebie 🙂
    Z Bogiem kochani, bo czasy ciężkie i tylko wiara i wytrwałość. Nigdy się nie poddamy 🙂

 4. ” Dzisjaj młodzi ludzie są w stanie poświęcić demokrację dla lepszego, wygodniejszego życia. “- zasłyszane z mediów, dotyczące wyborów . Witajcie w świecie Antka. SMUTNE. A kiedyś ludzie walczyli o wolność i demokrację.Teraz liczy się tylko kasa. Marne to dzisiejsze pokolenie. Kara nadciąga – chyba nieunikniona dla tego pokolenia.

  1. Tak Beato słuszne spostrzeżenie, ale to ni ich wina, ale odejścia od Boga ich rodziców a jeszcze głębiej kościoła Rzymu.
   My dziękujmy Bogu za łaskę poznania i dawajmy obfite owoce pomnazając otrzymane talenta.

  2. Beato. Smutne to ale prawdziwe.

   Koh.1
   Widziałem wszelkie sprawy, jakie się dzieją pod słońcem.
   A oto: wszystko to marność i pogoń za wiatrem.

 5. Wybory napewno zostały sfałszowane, a że to jest możliwe, dowodzi fakt, że przed kilku laty Jarosław Kaczyński, po przegranych wyborach samorządowych, zarzucił opozycji publicznie
  w sejmie:”Sfałszowaliście wybory!” On dobrze wie, jak się to robi.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: