Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 27.05

Za komuny komuniści mawiali, że stonkę ziemniaczaną zrzucili amerykanie. Dzisiaj naiwni katolicy i pozbawieni samodzielnego  myślenia ludzie powtarzają wykreowany przez siedzibę główną PIS tekst na wrogów PIS, mówiący, że są owi wrogowie agentami rosyjskimi.

W tej sytuacji, jeśli będziecie kierować słowa krytyki wobec PISu to z automatu możecie zostać uznani za rosyjskich agentów.

 

 

 

Updated: 27 maja 2019 — 15:58

2 komentarze

Add a Comment
  1. Zawsze moja rodzina stała po prawej stronie ( żeby nie było :)) Zastanówcie się co to znaczy teraz być “ruskim agentem” w zasadzie nic. Ci co mówią, że są pomówieni o ruską agenturę i robią za politycznych ekspertów wypowiadających się w tzw. prawicowych mediach chyba nie zawsze mówią prawdę. Już dawno zauważyłam, że pod przykrywką, że tak są oczerniani wtłaczaj unijne interesy
    to jest kamuflarz. Czy ruski zagarneli nasz kraj mając banki na każdym rogu, nie opodatkowane hipermarkety, wykupują nagminnie nasze dobra, ustawiaja nasze prawo, dobrowadzają do upadłości wiele prężnych firm ? Nie, to robi UNIA czyli niemcy. Nie bójmy sie ruskich agentów a unijnych. Robią z nas wariatów. Tylko po owocach ich poznacie.

    1. To prawda, po owocach się ich poznaje…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: