Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

SKOKI – złodziejka w majestacie prawa. Tego nie wiedzieliście. Cały układ magdalenkowy bronił SKOKów.

Bardzo dobre dziennikarstwo i rzetelna wiedza gości Macieja Maciaka.

Uważam, że film ten powinien obejrzeć każdy Polak a zwłaszcza PISowiec.

Afera z ART_B, podczas której panowie o obywatelstwie  izraelskim ostatecznie wylądowali w Izraelu

 

Przypomnijmy sobie:

“Zarzuty dla Gąsiorowskiego i Bagsika dotyczą oszustw wobec „systemu bankowego” na sumę 4,2 biliona starych złotych, czyli około 420 mln PLN”

 

 

Natomiast zagrabienie pieniędzy w SKOKach to rząd około 3 miliardów. 

 

Najważniejsza informacja tego filmu poza okradnięciem Polaków:

 

Notable polskiej polityki zaciągali kredytyw w SKOKach wiedząc, że ich nie spłacą. Ostatecznie SKOKi padły i państwo czyli my zapłaciliśmy za niespłacone kredyty ludzi z układu magdalenkowego.

 

Maciej Maciak porusza także słusznie kwestię ZUSu dla przedsiębiorców wynoszącego 1000zł miesięcznie, kiedy w Anglii jest to około 100zł, a emerytury są większe w Anglii..

 

Polacy są okradani z własnej woli ponieważ albo nie chodzą na wybory, albo wybierają tych samych złodziei w garniturach.

 

Teraz pytanie do ewangelików: jak można głosować na złodzieja? Czy biblia nie nakazuje nam separować się od niesprawiedliwych?

Jak można być biernym i nie głosować, czyli wyrażać swojego sprzeciwu wobec zła? Gdybyście widzieli jak na ulicy ktoś okrada kobietę, to zapewne byście interweniowali, ale kiedy widzicie jak politycy okradają cały naród, to bojkotujecie wybory uważając, że to jest światowe.

Jeśli czytujesz ten blog, to wiedz, że powstał on z bólu wobec niemocy i zła.

 

To jest bardzo ważny film pokazujący nie tylko kradzież pieniędzy, ale i mechanizmy polityczne.

Co ciekawe a sam to znalazłem teraz w 2017 roku prezydent RP Andrzej Duda odznaczył Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski Jarosława Biereckiego, współtwórcę systemu SKOK, prezesa Fundacji Wspierania Ubezpieczeń Wzajemnych oraz członka rad nadzorczych wielu innych spółek należących do systemu SKOK za „za wybitne zasługi dla gospodarki”

 

Wstawiłbym emotionek śmiechu, ale nie ma się z czego śmiać. Ale to tez nie wszystko:

 

“Pieniądze spółek związanych ze SKOKami przeznaczane były zgodnie z decyzją Biereckiego także na budowę m.in. pomników Lecha Kaczyńskieg”

 

 

 

Dodam na koniec, że tak jak oni, ci wybrani ale przez szatana sa po każdej stronie polityki, tak są także w każdej religii i wiem to z własnego doświadczenia i obserwacji.

 

“W listopadzie 2016 roku SKOK im. Franciszka Stefczyka wraz z Obozem Narodowo-Radykalnym (ONR) był współorganizatorem nacjonalistycznej imprezy w Zakopanem”

 

Czujecie? ONR!

 

 

Pokazywałem pastorów w czapkach tejże znanej nam religii mamony.

 

 

Rozsyłajcie film gdzie się da.

 

Updated: 21 maja 2019 — 08:32

4 komentarze

Add a Comment
 1. Polacy są okradani bo są głupi, a są głupi bo bożka ustanowili ,,Królową Polski”, więc poprzez bluźnienie Bogu sami siebie zniszczą. Przy okazji ludzie sprawiedliwi, służący Bogu są przez nich uciskani.

  Ile to razy próbowało się rozmawiać ze starszymi ludźmi na temat wyborów. Nijak da się niektórych przekonać, żeby nie głosowali w kółko na te same partie, które od lat rozwalają nam kraj. Głupota ich poraża…

  ,,Głosuję na PiS, bo 500 plus. Dzieciom pomagają. PO więcej ukradli! To nic, że PiS kradnie, ale PO ukradło więcej więc zagłosuję na PiS! PO sprzedało pół Polski! A PiS odkupili, co PO sprzedali! Trzynasta emerytura! Kościół Katolicki! Andrzej Duda taki przystojny, świetnie reprezentuje nasz kraj! A Korwin? Korwin nienawidzi kobiet więc na niego nie zagłosuję! Korwin idiota, nie głosuję na partię w której jest Korwin!”.

  Takie oto rzeczy słyszę.

  Niestety. Większość ludzi siedzi przed telewizorami i słucha co im owe pudło mówi. Najgorzej jest ze starszymi ludźmi. To jest Armagedon…

  1. Niestety… ?
   Sam pomysł funkcjonowania kas oszczędnościowo-pożyczkowych nie jest zły, ale to jak wykorzystano SKOKi do niecnych rzeczy, aż zakrawa o kpinę…

 2. Patchouli. Polacy nie są głupi, bo nikt o sobie źle nie mówi. Fakty są takie, że PiS zmniejszył próg wieku odejscia na emeryture. Tamci zwiekszyli. Rozdawnictwo nie jest dobre, ale jednak wolę jak grosze pójdą dla ludzi niż dla wątpliwych elit. Wcześniej w ogóle nie było nic. Co zrobili poprzednicy? Co zrobili Korwinisci i Narodowcy, co zrobili postubecy?

 3. Wyobraź sobie że starsi ludzie przeżyli wojnę, i są mądrzy i doświadczeni. Nie lekceważcie ich. Telewizor to nie pudło jeśli umie się z niego korzystać.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: