Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież Jezuita wzywa do utworzenia rządu światowego.

 

Papież Franciszek naciska na kroki w kierunku globalnego autorytetu, który zastępuje prawa poszczególnych krajów, a wszystko w celu dążenia do „wspólnego dobra” w takich kwestiach, jak zmiany klimatu i imigracja.

 

 

„ Kiedy ponadnarodowe wspólne dobro jest wyraźnie zidentyfikowane, konieczne jest posiadanie specjalnego organu zgodnego z prawem, zdolnego do ułatwienia jego wdrożenia. Myślimy o wielkich współczesnych wyzwaniach związanych ze zmianą klimatu, nowymi formami niewolnictwa i pokoju ” – powiedział członkom Papieskiej Akademii .

Spotkali się w zeszłym tygodniu w Watykanie, aby omówić temat: „Naród, państwo, państwo narodowe”.

Przemawiając na konferencji, Franciszek zganił tendencję nacjonalizmu między poszczególnymi krajami i wiele napięć, które „wynikają z nadmiernego popytu na suwerenność ze strony państw”.

 

Jednak papież bronił patriotyzmu jako rzecz dobrą. Ale ostrzegł, że może stać się wypaczony, gdy „wiąże się z wykluczeniem i nienawiścią do innych, gdy staje się konfliktowym nacjonalizmem, który buduje mury, a nawet rasizmem lub antysemityzmem”, jak podają media.

.

Franciszek również sugerował, że suwerenność narodowa staje się przekręcona, gdy kraje nie mają przyjaznego nastawienia do migrantów.

„Kościół z niepokojem zauważa ponowne pojawienie się w wielu częściach świata kierunków  agresywnych wobec cudzoziemców, zwłaszcza imigrantów, a także rosnący nacjonalizm, który zaniedbuje dobro wspólne” – powiedział na konferencji.

To z kolei „grozi zagrożeniem dla skonsolidowanych form współpracy międzynarodowej, podważa cele organizacji międzynarodowych jako przestrzeń dialogu i spotkań dla wszystkich krajów w duchu wzajemnego szacunku i utrudnia osiągnięcie celów zrównoważonego rozwoju zatwierdzonych jednogłośnie przez ONZ ”- powiedział papież.

 

Papież jest światowym koordynatorem globalnego rządu dyktatury. To obnaża instytucję Rzymu jako wrogą ludzkości. Wzniosłymi hasłami niczym z plakatu Związku Radzieckiego nakłania do przyjęcia uchodźców, do zrzeknięcia się suwerenności na poczet “globalnego autorytetu”.

Oto katolicyzm, oto finał ich niemal dwóch tysięcy lat rządów – Nowy Rząd Światowy.

 

Poniżej kopia innego mojego wpisu:

 

Papież twierdzi, że stworzenie jednego światowego rządu jest potrzebne do zwalczania poważnych problemów, takich jak „zmiany klimatu”.

Franciszek wezwał w tym tygodniu do „ jednego światowego rządu ” i „ władzy politycznej ” , twierdząc, że stworzenie jednego światowego rządu jest potrzebne do zwalczania poważnych problemów, takich jak „zmiany klimatu”.

W rozmowie z „El Universo” gazety Ekwadoru, Papież powiedział, że ONZ nie ma wystarczającej mocy i musi uzyskać pełną kontrolę rządową “dla dobra ludzkości”.

 

Papież wzywa do utworzenia jednego światowego rządu (NWO), aby ocalić ludzkość.

 

Dopiero jak wyjdziemy poza ramy ekologii a spojrzymy na politykę i religię jednocześnie, zrozumiemy jaki jest cel tych fałszywych szczytów ekologicznych.

 

Niestety, ale ludzie są okłamywani przez pseudoprawicę, która Wam nie powie o planie ustanowienia jednego rządu na bazie szczytów klimatycznych i ONZ.

 

Wśród wszystkich jutuberów również panuje zmowa milczenia a są oni w 100% katolikami.

 

Podsumowując szczyt 23 września będzie albo przełomowy, albo będzie zalążkiem dla najbliższych decyzji w polityce świata.

 

 

Updated: 9 września 2019 — 09:04

3 komentarze

Add a Comment
  1. a Franz znowu wyskoczył z jakimiś kocopołami, aż słów brak… :/

    1. Jeden rząd, jedna religia…
      Dosłownie jedna największa manipulacja ogłupianym od dziecka społeczeństwem.

      Boże Ojcze obyśmy doceniali dnia każdego to z czego nas wyrwałeś i w pokorze wzrastali w Twoich oczach i zyskiwali naszym zachowaniem Twą przychylność i Twą chwałę przez nasze czyny u ludzi, których duch tego świata jeszcze mami swym fałszem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: