Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież wzywa do utworzenia jednego światowego rządu (NWO), aby ocalić ludzkość.

To wszystko tak przyspiesza, że może się nam wydawać jakbyśmy byli uczestnikami jakiegoś filmu. Nierealne staje się realne. Spiski stają się rzeczywistością.

Przypomnijmy czym jest NWO. Skrót NWO oznacza Nowy światowy Porządek (ang. New World Order). Zalążkiem NWO były wszelkie imperia. Jednak one nie miały całkowitej władzy nad ziemią. Następnie w latach przed II wojną światową została stworzona Liga Narodów. Pamiętam jak byłem zły na ową Ligę, w której była Polska ostatecznie sprzedana przez ten prototyp Unii Europejskiej. Po upadku tego nieudanego tworu powstał nowy-twór – ONZ, a raczej w jego miejsce. To taka zamiana niczym w polityce z UW na PO.

Jednak celem odwiecznym wszelkich agend szatańskich było i jest stworzenie jednego rządu światowego.

 

Do NWO potrzebna jest:

-jedna światowa waluta

-jedna światowa religia, tak jak było to za czasów imperiów np rzymskiego czy babilońskiego.

-jeden system bankowy

Stąd Biblia określa ten świat- powiązany z Watykanem i jego tysiącami odnóg (Opus Dei, Jezuici, masoneria itd) Wielkim Babilonem.

Teraz oni wszyscy są w swoim żywiole. Nadchodzi ich pięć minut.

Znaczna część ludzi przeciwnych Bogu doskonale wie, że jest to na prawdę 5 minut, gdyż wszyscy ludzie przeciwni Bogu wylądują w jeziorze ognia.

 

 

Wróćmy do newsa.

 

 

Papież twierdzi, że stworzenie jednego światowego rządu jest potrzebne do zwalczania poważnych problemów, takich jak „zmiany klimatu”.

Franciszek wezwał w tym tygodniu do „ jednego światowego rządu ” i „ władzy politycznej ” , twierdząc, że stworzenie jednego światowego rządu jest potrzebne do zwalczania poważnych problemów, takich jak „zmiany klimatu”.

W rozmowie z „El Universo” gazety Ekwadoru, Papież powiedział, że ONZ nie ma wystarczającej mocy i musi uzyskać pełną kontrolę rządową “dla dobra ludzkości”.

Ale to, co sprawia, że brwi się same podnoszą jest wezwanie papieża do nowej globalnej władzy politycznej. Oto więcej info  z  Guardiana :

W tym tygodniu papież Franciszek wezwał do zmiany stylu życia i zużycia energii, aby zapobiec “bezprecedensowemu zniszczeniu ekosystemu” przed końcem stulecia, zgodnie z przeciekiem projektu encykliki papieskiej.

 

Słowo „globalizacja” oznacza dokładnie to co mówi. Jest to proces przechodzenia świata do globalnego rządu. Przywódcy religijni grają swoją rolę w tym wielkim oszustwie.

Sławny David Rockefeller powiedział, że “globalny kryzys” musiałby nastąpić, zanim ludzie na świecie zgodziliby się na przyjęcie Nowego Porządku.

Kiedy światowa gospodarka poniosła dramatyczny upadek w 2008 r., Światowi przywódcy ponownie ogłosili potrzebę nowego ładu światowego z globalną kontrolą finansową.

 

Jak wykazał papież Franciszek, zmiana klimatu i globalne ocieplenie, to obecnie preferowana przez globalną elitę metoda siania paniki, ponieważ próbują w ten sposób pastorować, przewodzić  ludzkości bliżej zunifikowanej rządom totalitarnym.

 

Niepokojącym jest, że  światowi przywódcy religijni również zaczynają spotykać się jak jeden mąż, aby głosić tę samą  pieśń i hymn, instruując swe owce, aby zaakceptowały składy jednego rządu światowego.

 

Wezwanie do rządu światowego, poprowadzone przez papieża Franciszka, Ayatollaha Al-Milani, Dalajlamę i rabina Abrahama Skorki, jest postrzegane jako ważny krok w drodze do Nowego Rytu, który został przepowiedziany ponad 2000 lat temu.

Światowi przywódcy religijni spotkali się 14 czerwca 2017, aby wspólnie wypowiedzieć się poprzez wideo wzywając ludzi do przyjęcia pomysłów przyjaźni i jedności oraz do pokonania negatywności i podziału w społeczeństwie. Cóż za piękne hasła. Przedstawiciel katolicyzmu z Żydem, fanem Allaha i wiernym Buddy.

W rzeczywistości wezwanie do globalnego rządu przez papieża Franciszka i innych bogatych elitistów nie ma nic wspólnego ze zniesieniem zubożałych narodów czy “ratowaniem ludzkości”. Taki rząd raczej zagwarantowałby globalny nadzór, globalną nierówność w zakresie nierówności i świat podyktowany skorumpowanymi Interesami obecnie konsolidujących bogactwo i władzę na całym świecie. Będzie to nowa forma korporacjonizmu znanego nam z czasów Mussoliniego.

 

Nie jestem prorokiem, ale wg posiadanej wiedzy od trzech lat uważam, że rok 2017 będzie przełomowym , o ile nie będzie to już nawet czas tzw Wielkiego Ucisku biblijnego. Życie  toczy się naturalnym pędem, ale może przyjść kiedyś taki czas, że kryzys z roku 2008 będzie z tęsknotą wspominany. Najprostszą metodą oszukania lucyferiańskich elit jest stworzenie porządku z dobrze przygotowanego przez nich chaosu. Jeśli ktoś wierzy, że zadłużenie państw, samorządów i osób prywatnych jest czymś spontanicznym i bezcelowym, to mocna się zawiedzie. Nie chce nikogo straszyć, ale twórcy filmu Gray State raczej dobrze to wszystko przewidzieli.

 

Ostatnio zostałem mocno zaskoczony poglądami pewnego człowieka, z którym jechałem autem. Otóż ten młody (ok 27lat) mężczyzna dobrze zarabiający, nie interesuje się wiarą, ani spiskami, ale jest przygotowany na ucieczkę w czasie wojny. Ma wydrukowane mapy i miejsca klasztorów gdzie można uciec. Ponoć jest taka strona w necie.

 

Nasza jest cała nadzieja w Bogu. Jak będzie, zobaczymy, ale uważam, że nie powinniśmy brać udziału w żadnym proteście, manifestacji, czy wojnie.

Patrzmy pastorom na “ręce”. To są tylko ludzie, a poddanie się autorytetom, może oznaczać zwiedzenie. Przypominam tę część tekstu, gdzie jest napisane, iż przywódcy religijni będą pastorować NWO.

Pan naszym pastorem. Psalm 23.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Jeden światowy rząd, aby mieć wpływ na klimat? 🙂
  Już widzę jak Franciszek na czele tego duchowego nowego porządku rzeczy stoi na jakimś klifie mówiąc falom “Jako duchowy przywódca całego świata rozkazuję wam uciszyć się” i w tym momencie fale zrzucają go z klifu… 😀
  Dowcip może trochę przerażający, raczej życzę Franciszkowi nawrócenia do Boga (najwyższy czas), ale pamiętajmy, że to nie światowy rząd, ani papież, tylko Bóg ma decydujące zdanie na temat losów tej planety i wszystkich ludzi na niej.

 2. Artur S. (detmold)

  W tych czasach powszechnego relatywizmu roznoplaszczyznowego ( postmodernizm itp. ) zdecydowana wiekszosc ludzi juz nie wie co jest prawda, a co klamstwem. A moze nigdy nie wiedzieli? Podwaza sie na wszelaki mozliwy sposob ( nie przebierajac w srodkach ) autorytet Pisma mowiac o nim, iz jest to nielogiczny zbior bredni ignorantow na dowolnym polu poznania dostepnego rozumowi ( ktorego niczym nie ograniczony kult prowadzil czesto do strasznych rezultatow ). Zaiste sa to czasy ostateczne…

 3. Skoro nie brac udzialu w protestach to co powinniśmy zrobic wiadomo ze NWO dotknie nie tylko USA ale caly swiat woec czy nie byloby dobrym rozwoazaniem zejsc znowuz do podziemia i glosic dobra nowine ludziom ktorzy beda po prostu tego potrzebowali? Bedzie wielu rannych i potrzebujacuch w tym czasie dlatego dobrze by bylo miec miejsca w ktorych taka pomoc bedzie udzielana

  1. Tego typu budowle są swego rodzaju potwierdzeniem słów z apokalipsy o krolach i władcach i bogatych i biednych ludziach ukrywających się w jaskiniach lub podziemiach przed chwała naszego Boga Ap.6:15-17 Wszystko przybiera na sile zatem czas jest bliski

 4. Czy na fotografii nr 3 diabły w ludzkich ciałach pochylaja się nad płaską ziemią czy mi się tylko zdaje?(taki żarcik sytuacyjny)

 5. Cały czas kreowany jest 1 Swiatowy rząd i jedna światowa religia przez władców tego świata, a gdy to wszystko zostanie zrealizowane ,wtedy objawi się jeden światowy NWO przywódca, a wszystkie rządy świata będą wykonawcami jego rozkazów.
  A dano jej(antychrysta) usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa, i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy. Zatem otworzyła swe usta dla bluźnierstw przeciwko Bogu, by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi, i mieszkańcom nieba. Potem dano jej (antychrysta)wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężyć ich, i dano jej władzę nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem.
  Wszyscy mieszkańcy ziemi będą oddawać pokłon władcy, każdy, którego imię nie jest zapisane od założenia świata w księdze życia zabitego Baranka.Obj.13
  Świętymi nie są katolicy tylko nowo-narodzeni Chrześcijanie #1 wróg dla nadchodzącego arcykłapłana szatana,tak więc Chrześcijanie przeznaczeni są w pierwszej kolejności do eksterminacji,
  I zmocni się siła jego, aczkolwiek nie jego siłą, tak, że na podziw będzie wytracał, a szczęśliwie mu się powiedzie, i wszystko wykona; bo wytracać będzie mocarzów i lud święty.
  A w następnej kolejności rządy NWO na podziw będą wytracać wszystkich tych ludzi,którzy nie zechcą kłaniać się 1 światowemu władcy.
  Wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi besti.Obj13,15
  Wszystko jest od dawna przygotowane ,trumny i krematoria i gilotyny i znamię besti też.
  Trumny, krematoria i ponure wizje https://www.youtube.com/watch?v=P9qpfD8fPdE
  oprócz tego istnieje 1 światowy sąd
  The Rothschild’s & ISRAELI Supreme Court

 6. Oni myślą że to zabawa, a nawet lokalne radia w tym siedzą : D my wszyscy jesteśmy zamieszani w NWO, musicie się opowiedzieć albo jezioro z siarką : D albo niebo

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: