Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szef szwedzkiej policji, Dan Eliasson, apeluje o pomoc, bo – jak twierdzi – jego policjanci „nie są w stanie powstrzymać chaosu w kraju

“Szef tamtejszej policji, Dan Eliasson, apeluje o pomoc, bo – jak twierdzi– jego policjanci „nie są w stanie powstrzymać chaosu w kraju”. Eliassona cytuje portal Reporters.pl, o sprawie informował też szwedzki expressen.se”

źródło: w realu.pl

 

 

Nie słuchajcie pastorów namawiających do przyjęcia uchodźców. Jeśli to czynią, powinna się Wam włączyć czerwona lampka. Tak samo jeśli któryś będzie nakłaniał do ekumenii. Już niebawem dojdzie do przesiewu, a tymczasem widzimy jak wiele “wartości” wprowadzają ci biedni cudzoziemcy.

 

i

Portal informuje, że 80 proc. sfrustrowanych policjantów rozważa odejście ze służby. Dodatkowo w galopującym tempie rośnie ilość stref „no-go”, czyli miejsc i dzielnic w Szwecji niebezpiecznych do tego stopnia, że nawet stróżowie prawa nie mają tam wstępu. Ilość gwałtów, rozbojów, napadów i strzelanin również rośnie u naszych sąsiadów zza Bałtyku bardzo szybko – właściwie z roku na rok. Szwecja, a zwłaszcza Sztokholm czy Malmoe, są dziś postrzegane jako jedne z najbardziej niebezpiecznych, opanowanych przez obcych kulturowo przybyszów, miejsc w Europie.

wrealu.pl

 

W Szwecji dominuje luteranizm. Oto efekty modlitwy luteranów.

O luteranach mam mocno złe zdanie o czym pisałem kilkakrotnie. Spróbujcie na fejsie w grupie luteran coś złego napisać, a zgodnego z faktami na Watykan, a poznacie stronę, po której stoją luteranie

Są oni odnogą matki wszetecznic, czyli Watykanu.

Szwecja jest już krajem muzułmańskim i niebawem jeszcze bardziej pożałuje za odejście od Boga i nietrzymanie się Jego Prawa. Liberalizm wartości i fałszywie pojmowana wolność doprowadziły ten kraj do upadku.

My módlmy się o Polaków, aby Bóg dał im nowe serce i nowego ducha, aby wyszli z Babilonu Wielkiego.

________________________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

4 komentarze

Add a Comment
  1. Artur S. (detmold)

    A moze jest to kara za sume ich przewin-awanturnictwo wojenne z XVII i XVIII wieku? Podobnie jak Niemcow od 1900 ( ludobojstwo Namibijczykow ) do 1945, ktorzy teraz za to “goszcza” przybyszow, ktorych zaprosila Angeli Merkel?

  2. Zasłużyli =D przestanmy współczuć islamistom i lewicy bo oni rozgrywają to wszystko jako cierpiący a potem skopują poza kadrem innych ;D

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: