Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Spalenie książek na stosie. Katolicka prowokacja czy zapowiedź inkwizycji bis?

 

Na pewno już zapoznaliście się z informacją o publicznym spaleniu książek w Gdańsku, a Ci, którzy będą czytać to, co poniżej, chcą zapewne poznać moje zdanie.

 

Zanim przeczytałem w czym jest rzecz, pomyślałem “znów katolicyzm idzie w pierwszym szeregu. Znów ewangelicy mają być cicho. To Rzym jest obrońcą moralności i ewangelizuje. To Rzym naucza wartości biblijnych, a pseudo protestanci pokornie i zgodnie z zaleceniami matki ich religii są posłuszne, tak jak powinno być posłuszne dziecko Boże Ojcu niebieskiemu. Tak…, tam też jest mowa o posłuszeństwie.

 

W dziejach apostolskich faktycznie palono takie książki. Dzisiaj tym epizodem zaznacza swą działalność nie protestantyzm, ale Rzym.

 

 

Ale po wejściu na tekst w onet.pl można było znaleźć pewną głębię tej akcji.

 

Co ciekawe:

 

“Jej inicjatorzy uważają, że niektóre książki są sprzeczne z przykazaniami boskimi i z zapisami Katechizmu Kościoła katolickiego.”

https://trojmiasto.onet.pl/gdansk-palenie-ksiazek-na-stosie-komentuja-inni-ksieza/0592mq8

 

Problem w tym, że apostołowie nie napisali żadnego katechizmu ponieważ czymś nadrzędnym jest Słowo Boże. Jednak w tym zdaniu jest jeszcze mowa o przykazaniach Bożych. Sęk w tym, że sam Rzym tych przykazań nie respektuje. Nie naucza aby jak to jest napisane w katolickiej biblii Poznańskiej dzień sobotni święcić

 

Pamiętaj, abyś dzień sobotni święcił. 9Sześć dni robić będziesz i będziesz wykonywał wszystkie roboty twoje; 10ale dnia siódmego sabat Pana, Boga twego, jest: nie będziesz wykonywał weń żadnej roboty, ty i syn twój, i córka twoja, sługa twój i służebnica twoja, bydlę twoje i gość, który jest między bramami twymi. 11Przez sześć dni bowiem czynił Pan niebo i ziemię, i morze, i wszystko, co w nich jest, a odpoczął dnia siódmego; i dlatego pobłogosławił Pan dniowi sobotniemu i poświęcił go

 

a świętuje Sunday wraz z ewangelikami (córkami) i nie naucza aby nie kłaniać się obrazom,

 

 

Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. 5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich. Wyjścia 20.

 

 

Karykaturalnie też wygląda wypowiedź w świetle owych przykazań cytat którym się posługują księża:

 

 

 

“Posągi ich bogów spalisz, nie będziesz pożądał srebra ani złota, jakie jest na nich, i nie weźmiesz go dla siebie, aby cię to nie uwikłało, gdyż Pan, Bóg twój, się tym brzydzi” – cytują jeden z fragmentów Biblii, który ich zdaniem upoważnia ich do palenia książek w XXI wieku.

 

 

Katolicy patrzą i nie widzą….

 

Oto pozłacana rzekoma Maryja we Włoszech:

 

fot. https://pl.wikipedia.org/wiki/Bazylika_Naj%C5%9Bwi%C4%99tszej_Marii_Panny_od_Anio%C5%82%C3%B3w_w_Asy%C5%BCu#/media/File:Bazylika_Santa_Maria_degli_Angeli_Asy%C5%BC.jpg

 

U góry widzimy pozłacany posąg Maryji…

 

Jak wiadomo sieć zawrzała określając tę akcję jako  “Inkwizycyjną” lub typu”Fahrenheit 451″, “jak w latach 30. w Niemczech”

 

Mnie osobiście przypomina się film, który dawno temu komentowałem:

 

 

Obejrzyjcie ten początek. Zaczyna się od czarno-czerwonego przedstawienia loga z szóstką w centrum. Następnie widać znak krzyża, ale mało kto wie, co to jest za krzyż…. To krzyż Wenus, Afrodyty. Pisałem o tym kilka razy.

 

Gdybym miał zakwalifikować ten film do jakiegoś gatunku to byłby to apocaliptical fiction, że się tak wyrażę. Czy jednak na pewno fikcja? Miasta getta, gdzie rządzą namiestnicy papiescy, a poza miastami w nocy grasują demony jak szarańcza z apokalipsy.

Wybraniec naznaczony na czole znakiem krzyża Wenus (matki boskiej) jest takim katolickim Jamesem Bondem.

 

My do końca nie będziemy chyba wiedzieć kto będzie owym antychrystem, czy papież, czy też polityk ONZ, czy może ktoś z rodziny królewskiej. Ale jedno jest pewne: napiętnowany złem kościół Rzymu wiedzie prym w obronie wartości postrzeganych jako chrześcijańskie. Istotnie, jest podobieństwo do czasów inkwizycji. Oni, orędownicy prawa rzekomo Bożego i cała reszta. Sami biorą udział w tym świecie

 

W książce być może w Gdańsku spalonej o tytule Insygnia Śmierci występuje taki oto symbol:

 

 

Czy czegoś to nam nie przypomina?

A być może oko opatrzności?

 

Jedno z licznych miejsc owego oka w kościołach katolickich:

 

Ołtarz główny kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Wierzbnej z 1678 roku wraz z symbolem oka opatrzności, fot. B.Mucha

http://www.izba.centrum.zarow.pl/artykuly/432-brama-epitafium-oraz-oltarz-z-symbolem-oka-opatrznosci-w-bukowie-i-wierzbnej

 

No i kościół luterańsko-augsburski w Bielsku Białej. Niby protestancki.

 

 

A to Metgala z udziałem katolików:

 

 

 

Rihanna w papieskiej mitrze z Kate Perry poprowadziły Met Galę 2018.

 

 

Jeszcze raz zadam pytanie retoryczne: dlaczego kościoły uważające się za protestanckie nie palą takich książek publicznie?

 

 

 

“A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi. ” Apokalipsa17

 

 

Watykan – matka wszetecznic w tym protestanckich.

 

 

Oni wyrzucają okultyzm mając go u siebie. Tak samo jak wyrzucają demony, które u nich mieszkają:

 I głosem potężnym tak zawołał: 
«Upadł, upadł Babilon – stolica1
I stała się siedliskiem demonów 
i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego, 
i kryjówką wszelkiego ptaka nieczystego i budzącego wstręt, 
bo winem zapalczywości swojego nierządu napoiła wszystkie narody, 
i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, 
a kupcy ziemi wzbogacili się ogromem jej przepychu”

To, co robi Rzym, ja czynię od momentu powstania bloga. Oni teraz tylko pokazują, że chcą chronić ludzi od zła, kiedy to zło siedzi u nich w domach i ma na imię matka boska (nie mylić ze śpiącą  Marią). To owa istota duchowa sprowadza na katolików i na Polskę nieszczęścia, a to, co robi kościół z tym paleniem książek w pozornej dbałości o dusze ludzkie, to jak psikanie dezodorantem brudnych skarpetek.

 

 

Po owocach ich poznacie.

 

________________

 

Jeśli blog ten pomaga Ci w rozumieniu świata, to jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 2 kwietnia 2019 - 12:13

10 komentarze

Dodaj komentarz
 1. A czy do tych posągów itp., zapisanych w drógim przykazaniu zaliczają się te krzyże na wsiach z ukrzyżowanym Chrystusem?
  Ja mam taki na podwórku przy drodze (krzyż z rury metalowej, wisi podobizna Jezusa, ogrodzone płotkiem)

  1. Ja uważam, że tak. Przecież nawet te figurki przytwierdzone do krzyża mają się nijak do prawdziwego wyglądu Jezusa. Ja nie mam żadnych figurek, żadnych krzyży, obrazów i wierzę, że nie jest mi to do niczego potrzebne. I tak kiedyś to wszystko zostanie zniszczone.

  2. Czytelnik, piszesz:

   …”(krzyż z rury metalowej…)”

   nie dość, że z rury metalowej [swego rodzaju pogarda, bo Jezusa ukrzyżowano na dwóch DREWNIANYCH belkach w kształcie litery “T”], to jeszcze kult narzędzia zbrodni, a gdzie oddanie czci Zmartwychwstałemu ?
   __________

   jeszcze trochę, a katolicy będą mieć “takie zegary”…

   ze strony: http://www.bibula.com/?p=107304
   cytat:
   “Hermann Glettler został mianowany w 2017 roku przez Franciszka-Bergoglio biskupem diecezjalnym Insbrucku. Znając jego gust artystyczny Konferencja Biskupów Austriackich powierzyła mu w listopadzie 2018 roku sekcję kultury i sztuki, jak również przewodniczenie kościelnej komisji konserwacji zabytków.”

   Oto – Blasphemous ‘Jesus clock’

   https://www.youtube.com/watch?v=9N4UtJbk31E

 2. “dlaczego kościoły uważające się za protestanckie nie palą takich książek publicznie?”
  Bo poszedł rozkaz z góry od masonerii aby kochać ten świat. Kochajcie świat powiedział ostatnio proboszcz luteran na kazaniu.
  A co ja mówię powtarzając Słowo Boże? 1 Jana 2.15
  “Nie miłujcie świata ani tego, co jest na świecie!
  Jeśli kto miłuje świat,
  nie ma w nim miłości Ojca.”
  I Słowo Boże jak zwykle się sprawdza.
  Pozdrawiam!

 3. A zobaczcie komentarze tam na stronie Trójmiasto o paleniu tych książek .Ludzie są bardziej religijni niż wierzący i wyśmiewanie że wraca średniowiecze .Jak Admin tu i nie tylko tu opisuje o grzechach KRK i to jasne i oczywiste że sięgają aż do Nieba ale w tym szatańskim systemie można na korzyść KRK powiedzieć to że jednak choc sami nie są bez grzechów to jednak mówią światu o tym co złe o diabelskich zwyczajach chodźby Helloween itp bzdurach jak książki fantasy .

 4. “Jej inicjatorzy uważają, że niektóre książki są sprzeczne z przykazaniami boskimi i z zapisami Katechizmu Kościoła katolickiego.” Jeszcze dojdą do wniosku, że jedną z takich książek sprzecznych z Katechizmem kościoła katolickiego jest Biblia. No i w sumie będzie to jak najbardziej prawda. 😉 Mam nadzieję, że nie zbliżamy się do powtórki z czasów, gdy czytanie Biblii było równe herezji…

  1. dokładnie i dlatego nadałem tytuł “prowokacja”, ponieważ do tego to prowadzi. Historia kołem sie zatoczyć może, gdzie papiestwo będzie miało monopol na nauczanie o bogu.

  2. Otóż to… Oby tak się nie stało…

 5. Gdy podałeś wers w którym mowa ze jest siedliskiem demonów, przypomniałem sobie że oni chrzczą dzieci i kładą im ręce na główkach… co się wtedy dzieje duchowego? Aż się boję dowiedzieć…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish