Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Artysta z USA walczy z aborcją kontrowersyjną grafiką.

 

 

 

 

Co powiedzą wyborcy tych prezydentów miast, którzy popierają aborcję i LGBT?

 

 

 

Te plakaty są prawdziwym projektem, który przywitał Wendy Davis,  na ulicach Los Angeles podczas jej zbiórki funduszy z JJ Abramsem, znanym S.Spielbergiem. Wendy Davis kongreswoman z Teksasu mająca kandydować do senatu w roku 2020 została powitana   na ulicach LA gdzie były plakaty na ścianach  i zawieszone na liniach energetycznych, które brzmiały:

Hollywood wita Abortkę Barbie Wendy Davis

 

„ Sabo ”, to pseudonim anonimowego, konserwatywnego artysty z Los Angeles, najbardziej  znany jest z prowadzenia partyzanckich  kampanii marketingowych przeciwko lewicy przy użyciu wywrotowych plakatów ulicznych. W tym tygodniu wystrzelił kolejną salwę z lalka abortką.

 

 

 

Ludzie coraz bardziej interesują się kwestią aborcji walcząc memami i sarkazmem jak wspomniany artysta tudzież logiką jak poniżej.

 

 

Nieuświadomieni ludzie ze świata oglądając debaty na temat aborcji i tym podobne  uważają, że jest tylko kwestia dyskusji, ale to jest po prostu sprawa Prawa Bożego, które jest łamane nie tylko na płaszczyźnie aborcji, ale i w faszystowskim przymusie szczepień, w dopuszczaniu sprzedaży pryskanej żywności pełnej chemii itd.

To jest prawdziwy spisek: zniszczyć ludzkość fizycznie i moralnie. To jest cel organizacji masońsko-satanistycznych.

W związku z tym, że lud Boży będzie sądził upadłych aniołów, to giermkowie tych aniołów w białych fartuszkach i rękawiczkach chcą zabić jak najwięcej ludzi. Tych, którzy wierzą kłamstwu. Najpierw odtwarzają demoralizujące filmy na antenie zarówno telewizji publicznej jak i komercyjnych, a następnie walczą o (bez) prawie do mordowania nienarodzonych dzieci po nieprzemyślanych randkach.

Co jest w tym ciekawe, to fakt, iż walcząca o dobro nienarodzonych dzieci część katolickich polityków pozwala na emitowanie demoralizujących filmów w TVP, by potem bronic aborcji.

Oni wszyscy realizują cel ich pana, a celem tym jest odsunięcie ludzi od Prawa Bożego, aby dramaty i tragedie życiowe były normą w tym ich zepsutym świecie pełnym zła.

 

Na koniec. Jakże niewielu jest artystów stojących po stronie Prawa. Myślę, że takie formy parodii zła maja olbrzymi sens, gdyż pokazują głębię zepsucia. Ta kongres women na pewno dobrze się nie czuła widząc plakaty lalki abortki….i o to chodzi aby oni nie czuli się dobrze z tym złem, które propagują za pieniądze i pozycje.

 

Updated: 2 kwietnia 2019 — 10:42

1 Comment

Add a Comment
  1. Grafika bardzo ciekawa i ładnie zrobiona, to warto przyznać…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: